DIENOS MVP SEZONO MVP
M. Morris (LAL)
Efektyvumas: 36
Pelnyti taškai: 33
Atkovoti kamuoliai: 7
Rezultatyvūs perdavimai: 2
Blokuoti metimai: 1
Perimti kamuoliai: 1
Suklysta: 1
Treneris: RAF
DIENOS KOMANDA
Indiana Pacers
Šiandien rungtynių: 5
Pergalės: 3
Pralaimėjimai: 2
Procentas: 60
Naudingiausias: D. Sabonis (35.8 EFF)
Treneris: Armis
2021.01.13 Info naujokams ir ne tik

img  
Visu pirma, norime labai pasidžiaugti ir pasveikinti jus visus naujokus ar senbūvius, prisijungusius prie NBA Revolution turnyro. Šioje naujienoje pateiksime visą būtiną informaciją, kuri jums padės lengviau apsiprasti ir susipažinti su turnyru, jo formatu bei pačiu žaidimu. Tad nieko nelaukę pradedam:


Draftai

Ateinančio sezono draftai vyks nurodytą dieną, nurodytu laiku, apie tai bus pranešta tiek Messanger chate, tiek mūsų NBA Revolution puslapyje. Pick sąrašas yra sudarytas pagal praeito sezono aktyvumą, pvz tautis sužaidė 50 rungtynių, todėl jis ir turės 50 pick taškų. Prieš draftus, pick sąrašas bus paskelbtas mūsų puslapyje kaip naujiena. Prasidėjus draftams, dalyviams rekomenduojama būti prisijungusiems prie Messanger platformos, jog atėjus jų eilei jie galėtų pasirinkti norimą komandą. Atvejais, kuomet dalyvis nėra prisijungęs arba neatsako į administratorių kvietimus, komandą dalyviui yra parenkama atsitiktiniu būdu. Taip pat, atsižvelngiant į tai, jog naujasis sezonas registracijoje sutiko daug naujų, nepažįstamų veidų, visų naujokų labai prašome Parašyti savo Vardą_Pavardę, kurią naudoja Messanger platformoje šios naujienos komentaruose. To prašome todėl, kad prasidėjus draftams, galėtūme jus surasti. Draftai vyksta bendrame dalyvių Messanger pokalbyje.

Sezonas

Sezono formatas yra labai paprastas. Tikslas yra būti kuo aktyvesniam, laimėti kuo daugiau varžybu ir papulti į atkrintamasias. Sezono metu yra galimi komandų mainai, tačiau, jog juos galėtumėte atlikti, turite sužaisti bent dvejus susitikimus. Tam , jog galėtumėte pasipildyti žaidėjais iš laisvų agentų rinkos ar atleisti kurį nors savo komandos žaidėja jums reikia sužaisti bent trejus susitikimus, jų nesužaidus, sistema automatiškai jums neleis pirkti ar atleisti žaidėjo. Komandoje taip pat minimaliai turi būti bent 10 žaidėjų. Už kiekvienas sužaistas rungtynes jūs automatiškai gausite tam tikrą sumą Revolution pinigų, kuriuos galėsite išleisti treniruodami žaidėjų atributus, pvz galėsite Antetokounmpo tritaškį pakelti nuo 65 iki 80 ir t.t.

Rungtynės

Norėdami sužaisti rungtynes,jums tereikia susisiekti bet kuriuo turnyro dalyviu asmeniškai arba tiesiog bendrame dalyvių susirašinėjime paklausti kas lošt? . Susiradus priešininką jums reikia įsijungti žaidimą nueiti options --> Load/Save--> ir pasirinkti naujausius rostus, kurie yra atnaujinami kas 1-2 dienas bei spausti Load Rosters mygtuką. Atlikus šiuos veiksmus jūs grįžtate į pagrindinį žaidimo meniu, spaudziate Game Modes --> Play online, ir tuomet priklausomai nuo to ar jūs kuriate ar kitas dalyvis renkates Create Game arba Join game. Norėdami kurti online rungtynes, daugumai jūsų, tikriausiai reikės atsidaryti portus per jūsų routerio nustatymus, tai padaryti jums padės administracijos nariai - Tautvydas arba Arvydas- kreipkitės į juos. Jeigu pasirenkate Join, tuomet jums į laukelį reikia įvesti IP adresą, gautą iš kito žaidėjo ir spausti connect. Jeigu abu dalyviai yra nekuriantys, yra patartina naudoti Hamachi programą, kuri tuomet leidžia kurti online rungtynes. Kaip ją atsisiųsti ir pasileisti taip pat drąsiai klauskite administratorių arba pasiteiraukite bendrame dalyvių susirašinėjime. Sužaidus rungtynes abu dalyviai privalo išsaugoti žaidėjų statsus, tai galite padaryti, kuomet rungtynės yra baigtos, jums reikia nueiti į stats --> player stats --> ir išsaugoti abiejų komandų žaidėjų statsus. Į NBA.Revolution.lt puslapį rezultatą įkelia tik rungtynių laimėtojas. Sužaidus rungtynes ir išsaugojas statistikas, jis eina į mūsų internetinį puslapį, ant savo vartotojo panelės meniu spaudžia Rungtynių įkėlimas ir tuomet ten įkelia išsaugotas žaidėjų statistikas, kurios išsisaugo My Documents --> NBA Live 2005 -->player stats aplanke.

Rostai

Sezono eigoje rosteriai yra atnaujinami kas 1-2 dienas, juose būna atliekami laisvų agentų rinkos pakeitimai, mainai, treniruotės. Tam kad juos įsikeltumėt sezonui prasidėjus, jūs turite nueiti į NBA žaidimą, spausti save rosters, tuomet My Documents - NBA Live 2005 aplanke atsiranda dar vienas aplankas saves į kurį jūs kas kartą kelsite naujausius rostus. Naujausius rostus bei jų įkėlimo datą jūs matysite mūsų puslapyje prie savo vartotojo meniu lango, tačiau jie bus jums prieinami tik tuomet, kai jūs turėsite komandą. Ten bus .rar failas, kurį reikės išskleisti į minėtąjį puslapį. Atlikus šiuos veiksmus, jums tereikės vėl sugrįžti į NBA žaidimą ir jame tuos rostus užloadinti. Tai padaryti yra privaloma kiekvieną kartą iš naujo įsijungus NBA žaidimą.

Taisyklės
1. Lygis: Superstar, SIMULATION, Kelinys: 6min, Speed 50, Injury 40, Fatigue 50.

2. Su vienu varžovu per sezoną galima sulošti max 40 varžybų
3. Atsijungti galima per pirma minute ir tik del lago.

4. Intentional foul galima daryti likus 2min iki 4 kėlinio arba pratęsimo pabaigos.

5. Kai varžovas išsimetinėja nesvarbu po taškų ar ne periminėt draudžiama! Tačiau galima tai daryti jeigu varžovas po savo krepšiu išsimetinėdamas perdavinėja žaidėjui esančiam už tritaškio linijos ir kai prie varžovo krepšio išsimetinėdamas perduoda kamuolį žaidėjui esančiam baudos aikštelėje. Kartais žaidėjai perima patys, tada reikia nueiti i užribį. Likus iki 4 kėlinio arba pratęsimo pabaigos 2 min galima periminėt iš betkur.

6. Negalima žaidėjų palikinėti kitoj aikštės pusėj ginantis.

7. Sezono metu negalima keisti komandos.

8. Į žaidimo chatą rašyti griežtai draudžiama!

9. Rostus reikia loadinti visada, nors ir ne tu kuri, nes kitu atveju gali lūžti žaidimas pasibaigus mačui.

10. Draudžiama tyčia šokdinti ir provokuoti pražangas(fake&foul).

11. Naudoti jump&pass leidžiama nedaugiau 2 kartus per ataką!

12. Draudžiama tipinti!

13. Atlikti mainus (trade) galima tik sužaidus 2 varžybas. Maksimalus žaidėjų ovrl skirtumas nėra ribojamas.

14. Draudžiama specialiai laginti! (f12 spaudinėjimas ir pan.)

15. Po varžybų rezultatą registruoja nugalėtojas, bet varžybų stats turi išsaugoti abu žaidėjai!

16. Jei norite, kad administracija įkeltų autowin, turite jiems parodyti screeną varžybų, kurios buvo nutrauktos. (Turi būti sužaisti bent 2 kėliniai)

17. Norėdami lažintis, turite pranešti turnyro adminams per Messanger pm visą informaciją apie lažybas. Jeigu gaunate adminų sutikimą - lažybos bus užskaitytos. Be administracijos leidimo įvykusios lažybos bus anuliuotos!

18. Nba live 05 žaidime yra bugas, kai ginyboj statant sienelę galima stealint kamuolius. Draudžiama tuo piknaudžiauti! Tai daryti galima nedaugiau kaip 3 kartus per varžybas!

19. Jei atleidžiate žaidėją, tai dar nereiškia, kad jis tikrai atleistas. Administracija pasilieka teisę anuliuoti jūsų žaidėjo pardavimą. Mainai per FA sistemą negalimi. Jei jūs su kitos komandos savininku atlikote mainus per FA sistemą - abiem grės baudos!

20. Komandos turinčios minusinį biudžetą nepatenka į playoffs.

Patarimai

Pirmas patarimas yra neapsigauti žaidėjo OVRL reitingu. Šiame žaidime yra tam tikri specifiniai reigtingai ir jų skaičiai, kurie suteikia vadinamuosius ženklus ir tuomet jų tam tikros savybės tampa lengviau įvykdomos. Tai yra 3 pts reitingas, kuriam ženklas yra gaunamsa nuo 75, Dunk reitingas nuo 75(taip pat verta atsižvelgti ir į Dunk pack) , Block reitingas nuo 75(tam, jog žaidėjas blokuotų, jis turi būti ne žemesnis nei 2,03 m. ) Speed, Dribble, Quick reitingai nuo 65(Žaidėjai tuomet gali daryti verpstę) Tol, kol apsiprasite šiame turnyre ir pačiame žaidime, administratoriai prižiūrės, jog jūsų neapgautų seni šio turnyro vilkai, bet dėl mainų vertės visuomet galite drąsiai kreiptis į administraciją ar kitus dalyvius.

Patreon

Kiekvienas dalyvis, kuris taps mūsų Patreonu, sezono pradžioje arba eigoje bus apdovanotas:

Už 3 Eur. paramą :

200 000 $ NBA Revolution valiutos

Už 5 Eur. paramą:

200 000 $ NBA Revolution valiutos
+ 5 pick taškai ateinančiame sezone

Už 10 Eur. paramą:

200 000 $ NBA Revolution valiutos
+ 5 pick taškai ateinančiame sezone
Visos akcijos rungtynės dauginasi iš 1,5

Visos sumos yra nuskaičiuojamos vieną kartą per mėnesį, todėl +/- laiko atžvilgiu jog gaunasi 1 sezonas - 1 mėnenesis.

Nuorodą, kurioje galite mus paremti:
Tapkite mūsų Patreon

Būtųme labai dėkingi, jeigu prisidėtumėt prie šio turnyro išlaikymo ir tobulinimo, tai suprastume kaip savo darbo įvertinimą.


Šiam kartui tiek, jeigu kils kokių nors papildomų klausimų, klauskite šios naujienos komentaruose arba susisiekite su NBA Revolution administratoriais, jie visuomet jums padės išspręsti visas, su šiuo turnyru susijusias problemas bei pamokys žaidimo paslapčių.

Taip pat primename prašymą, jog nauji dalyviai, šios naujienos komentaruose nurodytų savo Messanger vardą, kuriuo administracija jus galėtų surasti.

Na ir pirmoji ateinančio sezono pramoga - viktorina

TOP 3 dalyviai, surinkę aukščiausią taškų skaičių ateinančiam sezonui bus apdovanoti šiais prizais į jūsų komandos biudžetus:

1 Vieta - 150 000 $
2 Vieta - 100 000 $
3 Vieta - 75 000$

Norėdami dalyvauti viktorinoje, privalote įvesti savo vartotojo vardą, kuriuo esate prisiregistravęs šiame turnyre. Viktoriną galima spręsti tik vieną kartą, o ji atvira visiems bus iki 2021-01-13 23:59

Nuoroda į viktoriną :

Viktorina


Linkime visiems sėkmės ir nekantriai laukiame naujojo sezono pradžios !!!

Pagarbiai,

NBA Revolution administracija
 

Komentarai

 meivis23 | 2021.01.14 18:27
img
  messenger - Mantas Valentas

 tautis | 2021.01.14 11:43
img
  1 vieta doshke
2 vieta Darek10
3 vieta dysproz

 darek10 | 2021.01.14 08:52
img
  kas laimejo viktorina?

 PrincasJamesas | 2021.01.13 22:14
img
  Messenger-Eimantas Burkšaitis

 Matinis | 2021.01.13 14:51
img
  Messenger-Matas Silvanavicius

 Raxenel | 2021.01.13 11:54
img
  Messenger - Alminas Steponavičius

 tautis | 2021.01.13 03:01
img
  Taip pat visus kviečiame į Fantasy lygą !!

Join my NBA Fantasy N BA Revolution Fantasy League with invite code a86611ee0f here:
#NBAFanta sy

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
REZULTATAI
Home
98
Away
64
MVP
Efk: 35.0
Tšk: 39
At.k: 2
Prd: 1
Blk: 1
Home
RAF
96
Away
91
MVP
Efk: 36.0
Tšk: 33
At.k: 7
Prd: 2
Blk: 1
Home
108
Away
107
MVP
Efk: 35.0
Tšk: 28
At.k: 10
Prd: 2
Blk: 3
Home
114
Away
54
MVP
Efk: 27.0
Tšk: 10
At.k: 15
Prd: 1
Blk: 1
Home
85
Away
65
MVP
Efk: 25.0
Tšk: 17
At.k: 11
Prd: 0
Blk: 3
Visi rezultatai ->
APKLAUSA
Ar šį sezoną bus pagerintas aktyvumo rekordas ?

  Tikrai taip
  Bandom!
  Nejuokaukit...
Turi prisijungti.

Balsavo: 24
POKALBIAI
 
  img tautis
  01.23 12:57
  Uniks esi chate tu? Jeigu ne, parašyk man i messanger Tautvydas Mistautas

  img Uniks
  01.23 11:33
  Gal kas paaiskins,kaip cia suzaist uz savo komanda,su kitais? smile


  img Nojus
  01.23 09:58
  Kas trade su Detroitu? Siulykit i weba.

  img Partizanas
  01.22 23:05
  Gal kas palošt, pakuriu.