DIENOS MVP SEZONO MVP
A. McKie ()
Efektyvumas:
Pelnyti taškai:
Atkovoti kamuoliai:
Rezultatyvūs perdavimai:
Blokuoti metimai:
Perimti kamuoliai:
Suklysta:
Treneris:
DIENOS KOMANDA
Houston Rockets
Šiandien rungtynių: 2
Pergalės: 2
Pralaimėjimai: 0
Procentas: 100
Naudingiausias: A. McKie ( EFF)
Treneris: xobac
2020.05.04 74 sezono PlayOffų apžvalga

img  
Rytų konferencija

Celtics (tautis) - Cavaliers (fallen)

Pirmoji rytų konerencijos akistata. Tautis viso sezono metu demonstravo fantastišką formąą ir yra neabėjotinai vienas iš favoritų nugalėti šiame sezone. Surinkęs fantastišką komandą Tautvydas dažnai varo iš proto visus varžovus savo greita, atletiška ir gerai pataikančia ekipa. Tiek pirmas tiek antras penketai neturi didesnių spragų, nes visi žaidėjai yra tiek metantys, tiek blokuojantys. Komandos startinis penketukas primena žvaigždžių dienos rinkinį. Iš esmės galima sakyti, kad vienintėlis, kuris gali sustabdyti šiame sezone Celtics yra pats Tautvydas. Jei šis žaidėjas atkrintamųjų metu žais protingą krepšinį, sulaikyti jo ekipą bus praktiškai neįmanoma.

Kitoje barikadų pusėje esantis Fallen pateko į ne pačią maloniausią situaciją, jau pirmame etape susigrumti su tokiu varžovu. Nors žaidėjo ekipa turi nemažai gerų metikų, tačiau prieš Bostono Celtics žvaigždžių rinktinę gali būti labai sunku. Netikėtumų pasitaiko visada, ir jei Fallen susitvarkys su spaudimu geriau, nei Tautis, akivaizdu, kad pasikandžioti dėl pergalės yra įmanomas reiškinys. Visgi, jei šnekame apie dvi pergales, sunku būtų patikėti, kad visą sezoną tiesiog lygoje dominavę "Keltai" pralaimėtų dvi serijos rungtynes.Nets (Syska) - Bobcats (Lukas)

Visiškai neprognozuojama serija. Sezono viduryje Rastaman pakeitęs ir aktyvumu pasižymėjęs Šyška sugebėjo iškovoti keletą netikėtų pergalių prieš stipresnes lygos komandas, tačiau stabilumu nespindėjo. Įšokęs į atkrintamųjų traukinį, jis gavo savęs vertą varžovą - Šarlotės Bobcats.

Trenerio Luko komanda pasižymi dideliu greičiu ir stabilumu. Starto penketas turi tiek stiprių metikų, tiek atletiškų dėjikų. Kadangi komandos žaidėjai yra labai greiti Lukas nesunkiai gali dvigubinti varžovus ir trukdyti oponentui pataikyti metimus. Tai yra vienas kito verta akistata ir kiekvienas mačas šioje serijoje gali būti nuožmus iki paskutinių sekundžių.


Orlando Magic (Dozeo) - Filadelfijos 76ers (MJ_Jamaica)

Orlando Magic sezono metu įrodė, kad yra bene rimčiausia pretendentė taikyti į konferencijos finalą ir stipriausia oponentė mesti iššūkį Bostono Celtics komandai. Negana to, paskutiniąją reguliaraus sezono dieną iškovotos kelios pergalės, leido užimti trečiąją poziciją ir išvengti tariamos mirties dvikovos iki konferencijos finalo. Greita, atletiška ir gerai besiginanti komanda neretai siekianti labai aukšto pataikymo procento kiekvienose rungtynėse. Iš visų komandos tūkumų galbūt verta paminėti, kad ekipa yra labai priklausoma, nuo pataikytų darbinių metimų. Jei pasitaikys ne Orlando diena, oponentams atsiranda visos galimybės pasikandžioti su šiuo stipriu varžovu.

MJ_Jamaica tikrai nežada lengvai pasiduoti ir yra stiprus konkurentas. Labai simpatišką komandą suformavęs jamaikietis pasižymi puikia kairiarankių puolėjų šutve, kuri dažnai varo oponentus iš proto taikliais metimais. Taip pat, gerų metikų kratinys puikiai užpildo komandos visumą ir ši ekipa tikrai gali būti rimta konkurentė bet kuriam varžovui. Kadangi Orlando Magic serijoje turės mažą favorito etiketę, Filadelfijos krepšininkai tikrai neturės ko prarasti ir psichologiškai su spaudimu turėtų susitvarkyti lengviau. Šioje serijoje tikrai įmanoma viskas ir galime išvysti net visas tris serijos rungtynes.


Atlantos Hawks (RAF) - Detroito Pistons (Kaukas)

Atlantos Hawks šį sezoną buvo įdomus riešutėlis. Maiklas Džordanas visą sezoną demonstravo neįtikėtinus skaičius ir tapo sezono MVP, o komanda sugebėjo išeiti iki antrosios vietos konferencijoje. Negana to, Atlantos kelias iki konferencijos finalo irgi yra paklotas gana neblogai, todėl dabar reikia laukti ir tikėtis geriausių rungtynių iš svarbiausių ekipos žaidėjų.

Serijos oponentė Detroito Pistons šiame sezone nežybėjo geru pergalių santykiu, tačiau šioje serijoje tikrai turi visus šansus pasikandžioti prieš Atlantos krepšininkus. Nors ekipoje galima pasigesti stipresnių metikų iš tolimesnių distancijų , tačiau, jei komanda atsiduria gerame ruože, gali pateikti įvairių netikėtumų. Ekipa yra gerokai priklausoma nuo Chriso Bosh'o, tačiau jei šis serijoje įjungt žveries dinozauro rėžimą, Detroito ekipa gali tikrai visus maloniai nustebinti ir palaužti ne vieną savo oponentą.Vakarų konferencija :

Denverio Nuggets (Airidisas) - Dalaso Mavericks (Blastkill8)

Pirmas turas, o jau mirtininkų ir ko gero viena iš įdomiausių serijų pirmame atkrintamųjų etape. Abu žaidėjai yra verti konferencijos finalų ar net vietos finale dėl čempionų titulo, tačiau vieno kažkurio iš žaidėjų kelias baigsis būtent pirmame etape. Denverio Nuggets viso sezono metu atliko daugybę keitimų ir mainų siekdami suformuoti kuo stipresnę komandą sezono pabaigai ir galime sakyti, kad jiems pavyko. Denverio žaidėjai tikrai yra pavojingi visose srityse ir šioje serijoje Airido ekipą galime vandinti favorite.

Visgi Dalaso ekipai paskutinių dienų beprotybės sutrukdė išvengti tokio varžovo pirmajame etape ir dabar teks su tuo susigyventi. Reguliariojo sezono metu Dalaso krepšininkai demonstravo solidų krepšinį ir skynė vieną pergalę po kitos. Tiek gynyboje, tiek puolime labai stipri komanda, turinti puikių rebounderių ir nuostabių gynėjų. Aukštas ir greitas startinis penketas gali pridaryti daugybę problemų Denverio komandai. Šioje serijoje gali nutikti bet kas ir trys serijos rungtynės yra visiškai įmanomas variantas.


Portlando Trail Blazers (Vainauskas) - Fynikso Suns (darek10)

Dar viena labai stipri akistata, kurioje įmanoma viskas. Nors Portlando krepšininkai nebeturės vietos klysti, kadangi Fynikso Suns yra viena iš pagrindinių ekipų dėl vietos šio čempionato finale, tačiau prie geros disciplinos, puikios gynybos ir taiklių metimų Blazers krepšininkai tikrai gali nuveikti daug. Vainauskas jau ne sykį įrodė, kad gali įveikti bet ką ir šioje serijoje netikėtumai yra tikrai įmanomi. Visgi, jei Darek sugebės kontroliuoti žaidimą ir žaisti savo krepšinį, favorito etiketę dėl žaidimo reg. sezone užsiklijavęs treneris tikrai turi visus šansus nueiti labai toli.


Naujojo Orleano Hornets (Tomenas) - Hiustono Rockets (tiger14)

Naujojo Orleano Hornets ekipa yra ko gero viena nemaloniausiu varžovių kokias galima turėti šiame turnyre. Kinijos milžinas Yao varė ne viena žaidėją iš proto viso sezono metu. Tomeno aukštasis augintinis yra vienas iš pagrindinių žaidėjų su visais įmanomais aukščiausiais atributais, nuo kurio priklausys šių atkrintamųjų varžybų sėkmė. Visgi labai daug atkrintamosiose priklausys nuo pataikymo iš žaidimo. Tomeno komanda šį sezoną buvo pasiekusi tikrai gražių skambių pergalių, tačiau kartu gali pralaimėti bet kam ir tuo bandys pasinaudoti paskutinėmis sekundėmis į atkrintamųjų traukinį įšokęs Tiger14.

Tigriškais šuoliais prasibrovęs į playoffus Tiger nėra šios serijos favoritas, tačiau sezono pabaigoje pradėjo demonstruoti vis solidesnį žaidimą ir šioje sezono stadijoje nebeturi kur trauktis. Pasitikėjimu savimi trykštanti Rockets komanda tikrai gali pasiplėšyti šioje serijoje ir pakovoti dėl skambių pergalių. Juk viskas prasideda iš naujo ir tai ką nuveikei reguliarame sezone dabar yra tik papildoma motyvacija kaip parodyti geriausią savo žaidimą atkrintamosiose rungtynėse, kur viskas yra nuo nulio.


Los Andželo Lakers (Algirdokas) - Memfio Girzlies (Raimis1997)

Turnyro legenda, krepšinio guru ir visų mėgstamas Algirdokas šiame sezone sumušė aktyvumo rekordą ir prasibrovė į atkrintamasias trečiuoju seedu. Nors pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo šimtu rungtynių mažesnis, bet Algirdokas tikrai nestokoja optimizmo ir šiose atkrintamosiose varžybose stengsis iš visų jėgų parodyti ko yra vertas. Juolab, kad serijoje gavo sau tikrai įmanoma įveikti varžovą - Memfio Grizlius.

Memfio Grizliai aišku gali džiaugtis tokia sezono klotimi. Iki konferencijos finalų išvengta praktiškai visų stipriausių vakarų konferencijos ekipų, tačiau norint patekti į konferencijos finalą reikia įveikti tai ką turi. Nors Grizzlies yra neabėjotinai serijos favoritas lyginant su Lakers, svarbu yra per daug neatsipalaiduoti ir žaisti kuo soliždiau nuo pirmųjų minučių. Raimis turi aukštą, greitą ir gerai besiginančią komandą, todėl atėjo metas įrodyti, kad galima pasiekti labai daug. syska
 

Komentarai

 SarasJaska | 2020.05.06 17:24
img
  nelabai idomus straipsnis

 RAF | 2020.05.04 12:58
img
  Profesionalus straipsnis!

 Vainauskas | 2020.05.04 11:05
img
  rastamanas nusamde straipniu rasytoja is krepsinis.net ? kazkaip labai profe sionaliai

 Airidisas | 2020.05.04 10:45
img
  Puiku!!

 rastaman | 2020.05.04 10:39
img
  Geras straipsnis. Mldc! smile smile

 Tiger14 | 2020.05.04 10:35
img
  10 Balu. smile smile smile RESPECT !!!

 darek10 | 2020.05.04 07:33
img
  Labai įdomus straipsnis smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
REZULTATAI
Home
20
Away
0
MVP
Efk:
Tšk:
At.k:
Prd:
Blk:
Home
20
Away
0
MVP
Efk:
Tšk:
At.k:
Prd:
Blk:
Home
20
Away
0
MVP
Efk:
Tšk:
At.k:
Prd:
Blk:
Home
20
Away
0
MVP
Efk:
Tšk:
At.k:
Prd:
Blk:
Visi rezultatai ->
APKLAUSA
Kas taps 75-to NBA Revolution sezono čempionu?

  tautis (Kings)
  MJ_Jamaica (Spurs)
  Airidisas (Pistons)
  RAF (Sixers)
  Kitas dalyvis!
Turi prisijungti.

Balsavo: 23
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  05.23 00:10
  Ka tu cica

  img rastaman
  05.22 23:13
  O tau trukdo?

  img Chicharito
  05.22 23:11
  Vsio uždarikit jau tą trn negaiše laiko, karantinas baiktas smile

  img algirdokas
  05.21 12:35
  dekui bankas smile

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas