2017.11.11 Interviu su sezono lyderiu

img  
Labas Raf, prisistatykite

Esu Boston Celtics treneris.

Praeitą sezoną iškovojote pirmąją vietą reguliariajame sezone, o playoffe 2 rate jau pasitraukėte iš kovos del čempiono žiedų. Kaip paaiškintumėte šį nepasisekimą?

Komandos nusiteikimas svarbiausia, koks nusiteikimas toks rezultatas, paprasčiausiai nebuvo įvertintas varžovas. Reguliariame sezone šis varžovas buvo įveiktas, o playofuose atmestinis žaidimas pakišo komandai koją.

Kokie tikslai šiam sezonui ?

Svarbiausi tikslai, gerai praleistas laikas, to ir komanda siekia :) Kai algų niekas nemoka už pasiektus rezultatus, gerai praleistas laikas geriausia kompensacija, žaidimas turi bûti nedarbu, o pramoga.

Sezono varžybose neatrodote labai galingai, nors treniruojate Bostono ekipą, kuri laikoma viena iš "kiečiausių" šiame sezone."Celtics" sudeties branduolį sudaro superžvaigždės: Ray Allen,Paul Pierce,Kevin Garnet,karjerą baigianti NBA superžvaigždė Shaquille O'Neal ir labai netikėtai iš pensijos sugryžusi NBA legenda Regie Miller.Gal dar žadate ką pakeisti komandoje, kol yra laiko iki playoffų?

Kaip ir minėjau komanda nesikoncentruojasi ir W/L pasiekimus, todėl sezono lenteles rezultatai nėra reikšmingi. Pavyzdžiui, jei komanda tą diena nori, kad Shaqas su KG mėtytų tolimus metimus tai ir metys tik juos :D. Artėjant link sezono pabaigos, komanda stengsis rimčiau žiūrėti į rungtynes ir žaisti rimčiau, taip pasiruošdama playofam.O kalbant apie komandų stiprumus, tai šių metų rosteriuose daug yra stiprių komandų.

Nesenai pastebėjome,kad priekinės linijos žaidėjai Kevin Garnet ir Shaq Oneal neitikėtinai pagerino pataikymą iš trijų taškų zonos.Kaip jums tai pavyko, ko nepavyko padaryti jokiam treneriui ? Ir kokią įtaką tai turės komandos žaidimui?

Pasamdėme Arvydą Sabonį,juokauju:)) Gerai pastebėjote, Shaqas ir KG vis daugiau meta tritaškių, bet rezultatas nedžiugina, kolkas jei žiurint tik į patį naudingumą tokių metimų, jiems tritaškių neapsimoka mėtyti, kai turi ka veikti ir prie krepšio, bet vistik tolimesnėse kovose, laisvi atsidurę ant tritaškio linijos turės išmesti vieną kitą tritaškį. Komandoje yra aiškūs metikai Ray Allen ir legenda Regie Miller. Jie ir tęs tritaškių pasirodymus, todėl nereikia ieškoti metikų kitur. O pagerėjęs taiklumas visada komandai duoda tik teigiamą įtaką, ypač rungtynių pabaigų metu, bet kuris galės švystelėti kamuolį iš toli.

Kaip pakeitė Jūsų komandos žaidimą prieš playofus papildžiusi Nba legenda Regie Miller. Ar tai neineš trinties tarp komandos senbuvių ir galbūt su šiuo papildymu jau galvojate ir apie čempiono žiedus?

Is pensijos gryžęs R.Miller nustebino visus super forma, tas keičia ir labai pastiprina komandos žaidimą. R.Miller gali varyti daug ką į neviltį, bet per PO numatomas komandiškesnis žaidimas, nes komandoje yra ir kitų puikių žaidejų. Komanda pirmiausia susirinkusi gerai praleisti laiko, visa kita netaip svarbu :)

Šiek tiek istorijos.Kur ir kada pradėjote savo NBA karjerą?

Karjera buvo pradėta gatvės aikštelėje (offline), dar 2003 metais įsigytas žaidimas NBA LIVE 2003 (dar kažkur ir CD yra) paskatino įsitraukti.
Po kokių 2-3menesių išėjo NBA LIVE 2004, nuo to laiko įsitraukiau į ONLINE turnyruose, taip taip kas nežino jau tais laikais buvo rengiami turnyrai su web puslapiu, tik nebuvo žaidėjų statistikos ji atsirado vėliau. Toliau žaisti sekantys NBA LIVE 2005, NBA LIVE 06 online, dėl suprastėjusio išleisto žaidimo 07/08 nebežaidžiau. Todėl visas žaidimo laikotarpis būtų kažkur 2004-2007 metais.

Kaip žinome padarėte gana ilgą pertrauką savo NBA Live karjeroje.Kiek laiko praleidote pensijoje ir kas paskatino sugryžti į beprotiškas ir nervingas NBA kovas?

Pensijoje praleisti daugiau nei 10 metų, pagalvojus tai nesveikai atrodo didelis laiko tarpas, bet laikas bėga greit ir nejauti, kad jau tiek daug laiko praėję. Paskatino netyčia internete surastas nba.revolution.lt puslapis, labai nustebau, kad dar vis rengiami šiam labai senam žaidimui turnyrai.Todėl buvo visai nieko prisimint šį žaidimą.

Sugryžes į NBA kovas tapote neginčijamu aktyvumo čempionu.Kokia šio aktyvumo paslaptis?

Turbut, ta 10 metų pertrauka davė savo, seno žaidimo ilgesys :D, ir dar turbut norėjosi atžaisti už "prarastą" laiką, taip pat dar ruduo, orai, yra laisvo laiko daugiau tokiem dalykam. Taip pat nesu geimeris, niekad jokių kitų žaidimų nežaidžiau ir nežaidžiu, tas ir duoda laiko turbut.

Kokie rimčiausi favoritai dėl čempiono žiedų šiame sezone Jūsų akimis?

Favoritus visada galima dalinai spręsti iš statistikos, bet svarbiausiose kovose reikalingas nusiteikimas(protingas žaidimas), todėl visiems reikėtų anksčiau laiko nevertint varžovų, ypač jei jauties autsaideris, nesudėti rankų, o rimtai kibti i atlapus varžovui :)

Linkime sėkmingai užbaigti sezoną ir dėkojame už interviu.
fosbis
 

Komentarai

 Vainauskas | 2017.11.11 20:35
img
  Legenda pagrizusi is nba-asai smile

 fallen | 2017.11.11 19:49
img
  Na, skaitydamas matau daug juodo rašalo, tačiau skaitydamas intervių, jau čiu, kad žmogus stengėsi, interviu įdomus, nes apklausi RAF kuris yra ž aides kituose turnyruose smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas