2017.10.03 NBA Apžvalga [1]

img  
12Sveiki visi nba žaidėjai! NBA.REVOLUTION.LT sezonui įpusėjus, šiandiena pateiksime apžvalga, kurioje aptarsime.

•Rytų ir Vakarų konferencijos 3 aukščiausias Komandas.

•Dienos Įdomiausias rungtynes.

•Top 3 PF lygoje._________________________


Vakarų konferencija.Pirma komanda yra Oklahoma City Thunder, jos treneris yra RAF. Komanda šį sezona yra aktyvi, beje RAF yra naujokas, tačiau jis yra žaides ir kituose nba live turnyruose, tad jo komandos rezultatas niekuom nestebina, Paulo Georgo ir Russello Westbrooko tandemas yra vienas iš geriausių lygoje ir jie tempia savo komandą į aukštumas, tačiau viskas atsiskleis atkrintamosiose.
Antra Komanda yra Dallas Mavericks vedama veterano Vainausko, Dallas Mavericks sudėtis šį sezona yra labai stipri. Po Akcijos pridėtas Gilbertas Arenas tiesiogine prasme Mavericks pavertė viena į titulo favoričių, tačiau Mavericks komanda nėra gera puolime, jie turi Nerlensa Noeli kurio pasirodymas šį sezona yra labai reikalingas Mavericks ginybai. Manoma, kad Mavericks iki sezono galo dar pasistiprins viena superžvaigžde.Trečia komanda yra Los Angeles Lakers vedama Tomėno. Lakers šį sezona neturį superžvaigždių tačiau jie turi all-star kalibro žaidėjų, Brooko Lopezo ir Rudy gėjaus tandemas yra gan stiprus ir varo komandas į neviltį. Lakers ekipa yra viena iš pretendenčių patekti į konferencijos finalus, tačiau viską sužinosime laikui einant..


_______________________Rytų konferencija


Pirma komanda yra Indianos Pacers ekipa, vedama Matuko, kuris šį sezona stebina ne vien su savo aktyvumu, bet ir pergalių ir pralaimėjimų rezultatu, 44W-L12, komandos varykliukas yra Alleno Iversono ir Pau Gasolio duetas, nesenai pridėtas Allenas Iversonas gerai sutaria su Komandos žvaigžde Pau Gasoliu ir manoma, kad jie pasieks daug pergalių kartu. Pacers yra viena iš favoričių patekti į konferencijos finalus..Antra komanda yra Brooklyno Nets, vadovaujama Fallen, Nets šį sezona pradėjo silpnai, tačiau laikui bėgant komanda atrado savo lyderi D'angello Russelą, mainus atlikus gavo Mike Conley, bei nesenai gavo Shaquille O'Neall, Brooklyno komanda yra sudėties stiprios, tačiau treneriui fallen trūksta patirties, taip yra pralaimima daug rungtynių. Brooklyno komandos tikslas yra patekti bent į ketvirtfinalį.


Trečia komanda yra Filadelfijos 76ers, vedama Airido, Filadelfijos ekipa šį sezona yra viena iš stipresnių komandų sezone, pridėjus Rashardą Lewisa, komanda tapo vieną iš pretendenčių i NBA titulą, Rashardas Lewisas yra vienas iš pretendentų gauti MVP trofėjų kuris dar labiau duotu jam pasitikėjimo..


_______________________
Dienos įdomiausias matchas


(Darek10) Pheonix Suns vs Portland Trail Blazers (Scream)


Šioje dienoje šis matchas manau yra pats įdomiausias, nes susikovė dvi legendos, tai Darekas ir Screamas, rungtynės pasibaigė 60:53 ir Dareko vedama komanda laimėjo, Pheonix komandai daugiausiai taškų pelnė Lauri Markkanen: 20pts,
Portlando ekipai daugiausiai taškų pelnė Anthony Morrow: 11pts .. Matchas nebuvo rezultatyvus, bet manau komandos liejo prakaita ginyboje, todėl taškų tiek daug ir nebuvo.
Lauksime dar vienos šios akistatos.
______________________Top 3 PF pozicijos žaidėjai Revolutione


1.Rashard Lewis, renka po 49.3 pts, 11.3 reb, 5.7 ast,
50.3 EFF.

2.Kristaps Porzingis, renka po 31.3 pts, 11.0 reb, 3.9blk, 37.8 EFF.

3.Anthony Davis, renka po 18.2 pts, 9.8 reb, 3.5 ast,
27.6 EFF.


Taigi! Ačiū, kad skaitėte susitiksime kitą kart. fallen
 

Komentarai

 darek10 | 2017.10.03 23:25
img
  Naujiena yra paprasta. Nk ispudingo neparasyta, bet kad kazkas tokio daroma jai yra gerai. Visi norintis gali rasyti savo naujienas, apzvalgas ir t.t. a isku jei matosi kad darbo ideta, uz tai gausite paskatinima.

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 7
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

  img Chicharito
  07.06 11:01
  Ko velnei finalo neloše?

  img algirdokas
  07.04 17:55
  jaigu naujas treneris Zalgirio Adomaitis bus treneris LKL ziedus ims rytas smile nejuokaukit su tokiais balsais tikiuos bus koks plaza treneriu

  img tomenas166
  07.03 23:53
  Sakik kada 😉

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas