2017.01.16 Playoffs apžvalga

img  
Šiandien Jamaikiečių apžvalgininkai pabandys apžvelgti 64 sezono PO poras, galimus scenarijus bei pabaigoje pabandysime išgirsti poros trenerių nuomones.

"Bulls" - "Raptors"

Sioje poroje susitinka du patirties PO turintys specialistai - mantuks ir xobac. abu treneriai labiausiai remiasi gynėjais, todėl šioje serijoje viską lems žaidėjų psichologiškas nusiteikimas. Pirmajį serijos mačą laimėjo "Bulls". Mačas laimėtas 12 taškų skirtumu, todėl nusimato įdomi serija. Jamaikiečių prognozė: "Bulls" 2:0 "Raptors". Nors ir "Raptors" turi neišnaudotų ginklų, treneris turėtų palūžti psichologiškai. Tolimesnė "Bulls" prognozė: Kris ketvirtfinalyje.

"Knicks" - "Cavs"

Susitinka du labai patyrę ir labai pajėgūs strategai. Abu propoguoja skirtingus stilius. Knicks komanda remiasi aukštaūgiais, tačiau turi ir solidžius perimetrinius žaidėjus. Cavs labiau propoguoja žaidimą aplink perimetrą, tad šioje serijoje labiausiai nulems komandų lyderių pagalbiniai žaidėjai. Prognozė: "Knicks" 2:1 "Cavs" Šioje serijoje labai sunku nuspręst kuri komanda laimės, tačiau "Knicks" laikyčiau šios serijos favoritu. Tolimesnė "Knicks" prognozė: Pasiektas finalas.

"Magic" - "76ers"

Šioje serijoje susitiko panašaus pajėgumo komandos. Dėja, šios serijos nespėjome apžvelgti, kadangi jos jau sužaidė seriją. Kaip ir buvo galima tikėtis, serijoje netrūko intrigos. Nors ir 2:0 seriją laimėjo "76ers" tačiau bendras pergalių skirtumas buvo tik 12,5 taško. "76ers" prognozė: pasiektas ketvirtfinalis.

"Pistons" - "Heat"

šioje serijoje susitiko lygos veteranas ir lygos naujokas. Pagal rezultatų analizę, abu strategai rėmėsi komandos snaiperiais, kurie lyg pametę galvas bombordavo vieni kitus. seriją laimejo "pistons" lygos veteranas matyt atėjo į protą ir pabandė ne tik snaiperiais žaist. "pistons" prognozė: pasiektas pusfinalis.

West konferencija

"Warriors" - "Thunder"

Sunku iš tikrųjų kažką šioje serijoje pakomentuoti. Warriors žvaigždyną treneruoji Algirdokas, kuriam per visą karjerą vargu ar pavyko perkopti aštuntfinalį. Prognozė: "Thunder" 2:0 "Warriors" tolimesnė prognozė: Pasiektas ketvirtfinalis.

"Blazers" - "Jazz"

Du lygos veteranai susirems šioje serijoje. Abiejų komandos sulipdytos aplink aukštaūgius ir šioje serijoje manau bus didžiausia intriga. Abu turintys patirties treneriai, todėl psichologiškai abejoju ar palūš bent vienas strategas. viską lems aukštaūgių žaidimas. Prognozė: 2:1 "Blazers". Nors ši serija tiesiog kibirkščiuoja, tačiau treneris Batia manau laimės dėl savo nešvaraus žaidimo. tolimesnė prognozė: Konf. Finalas.

"Rockets" - "Wolves"

Šioje serijoje taip pat netrūks intrigos. Raketose vėl aukščiausiomis natomis gros James, tačiau Wolves aukštaūgiai turėtų bent truputį pristabdytį jį. Susitiks taip pat 2 patyrę treneriai, todėl viską nulems didesnis susižaidimas su komanda, bei sekmė. prognozė: 2:1 "wolves". Manau, kad aukštaūgiai wolves aukštaūgiai šioje serijoje uždominuos ir laimės seriją. Tolimesnė prognozė: Finalas.

"Spurs" - "Clippers"

Androidas prieš Partizaną. Jamaikos apžvalgininkai mano, kad šioje serijoje laimės Androido krepšininkai 2:0. Komandos vairininkas turėtų perrašyti auklėtiniams androidus ir tokiu būdu turėtų nugalėti Partizaną. Tolimesnė "Spurs" prognozė: ketvirtfinalis.

Jamaikiečiai pateikė savo nuomonę, todėl dabar pasidarbavę žurnalistai pasidalins kitų trenerių nuomones.

Fallen įžvalga

Na šiaip šio sezono PO komandos nėra baisiai stiprios, bet ir nereikia jų nuvertinti,mano favoritė komanda Knicks vedama Impuls nes jis jau neseniai tapo čempu...O šeip šio sezono atkrintamosios yra neblogos

Arvydo įžvalga

Na turbūt šis sezonas parodė, kad į turnyrą grįžo didelė konkurencija. Tie, kas sekė paskutinių valandų prieš atkrintamąsias įvykius, turėjo stebėtis, kaip visi sukasi iš padėčių (vykdo aferas), jog patektų į atkrintamąsias ir užimtų, kuo aukštesnes vietas.

Pačios atkrintamosios dar įdomesnės, nes didelių sutriuškinimų nelabai ir buvo, gaila tik, kad Algiokas pasidavė savo varžovui. Reikėtų išskirti ir Kauką, kuris duoda kovos šį sezoną, bet turint bugovus žaidėjus, tai izi chill jos duot. Na visiems kitiems reikėtų patobulėti, bet viskas su laiku.

Aišku jau dabar matome, kad konferencijų finalai vyksta abejose pusėse. Rokas prieš Artūrčyką ir Impulis prieš Tautuką..

Daugelis spėja, kad tie, kas šiose dvejose porose apžais varžovą - žais ir finale, na aš sutikčiau tik su tuo, kad abu lengvai praeis antrą etapą, nors kovingieji Buliai dar duos kovos, o vakaruose turbūt vienas varžovas net nežais, nes dalyvaus gėjų parade, Oklahomoje. Konferencijų finale jų lauks du veteranai, kurie bus ir finale - Doshke ir Sensis Grafas Bajoras. Pastarasis seriją pralaimės gėdingai 2-0 Detroitui.

Šiam kartui tiek, Iki kitų susitikimų, bei Sėkmės visiems PO dalyviams.

Ganjaman
 

Komentarai

 Batia | 2017.01.20 23:14
img
  Ganjaman,blogai prognazovai smile

 Ganjaman | 2017.01.17 15:22
img
  pageidautina atsiskaityti pick taskais smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas