2017.01.15 Vakarų apžvalga. #2

img  
4Labas vakaras, NBA-Revolution.lt treneriai. Šį kartą apžvelgsiu Vakarų konferencijos komandas patenkančias į atkrintamasias,apžvelgsime trenerių darbą, bei aišku žaidėjų pasiekimus. Malonaus skaitymo.

1. Golden State "Warriors" - Šios komandos skandalingasis algirdokas. Treneris per sezoną vėl sužaidė tikrai nemažai varžybų net 67 iš kurių buvo pasiektos 32 pergalės. Verta paminėti tai, kad sezono pradžia buvo tikrai daug žadanti 119:74 sutriuškinti San Antonio "Spurs" krepšininkai. Komandoje žaidžia dvi ryškiausios žvaigždės t.y - Paul George ir James Harden - krepšininkai kartu sudėjus meta po 60 taškų. Taipogi komandoje žaidžia lietuviškas veidas Donatas Motiejūnas "D-Mo". D-Mo pelno po 10 taškų ir atkovoja po 3 kamuolius.

2. Houston "Rockets" - Raketų vairininkas isdykelis, šiame sezone sužaidė 32 rungtynes iš kurių 23 laimėjo. Verta paminėti tai, kad komandoje žaidžia super-žvaigždė LeBron James, kuris pelno po 30 taškų, atkovoja po 5 kamuolius, bei atlieka po 5 rez.perdavimus per rungtynes ir padeda raketoms žygiuoti link atkrintamųjų. Taipogi verta paminėti tai, kad treneris šiame sezone pasiekė vieną didžiausių pergaliu 100:53 prieš Grizlius.

3. Portland "Trail Blazers" - Treneris visiems gerai žinomas. Batia. Sužaidė 24 rungtynes iš kurių laimėjo 20. Nieko keisto, Batia visada būdavo stiprus priešininkas. Komandoje žaidžia nemažai europietiškų veidų vienas iš jų Marc Gasolis atliekantis po dvigubą dublį. 24 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Taipogi tritaškių metimą patobulinęs centras iš toli meta net 38 procentų taiklumu.

4. San Antonio "Spurs" - Treneris androidas18 šį sezoną sužaidė 34 rungtynes iš kurių laimėjo 14. Ar tai buvo sėkmingas sezonas jiems? Gal ir taip, gal ir ne. Komandos sudėtis yra tikrai gera, tačiau kai kurie žaidėjai stringa ir neįsitvirtina trenerio puolimo schemose. Komandos pataikymas iš žaidimo nesiekia 50 procentų. O komandos lyderiu turintis tapti Kawhi Leonardas pelno tik po 14 taškų. Įdomu bus stebėti šios komandos žaidimą atkrintamosiose.

5. Utah "Jazz" - Visiems puikiai žinomas treneris Čhičharito šiame sezone laimėjo 16 ir pralaimėjo 9 rungtynes. Tokie skaičiai galbūt neatspindi tikrojo šio trenerio žaidimo, tačiau pagal mane viskas turėtų apsiversti atkrintamosiose, jeigu treneris nuspres jose žaisti. Komandoje žaidžia realiausias kandidatas laimėti MVP Brook Lopez. Keista, tačiau renka net po trigubą dublį. 26 taškai, 15 atkovotų kamuolių, 12 rez.perdavimų ir net 5 blokai per rungtynes. Taipogi Brookas tritaškius meta net 44 procentų taiklumu. Ir vieneriose rungtynese surinko galima drąsiai teigti, kad galingiausią sezono trigubą dublį : 52 taškai, 26 atkovoti kamuoliai, 16 rez.perdavimų.

6. Minnesota "Timberwolves" - Treneris Vainauskas visiems jau gerai žinomas. Būtent šis treneris turi tikrai galingą ir jauną sudėti. Demonstruoja gerą žaidimą ir turi realius šansus į savo kolekciją įsirašyti dar vieną trofėjų. Jis laimėjo 16 rungtynių iš 18 galimų. Komandoje tiesiog blizga Karl Anthony Towns "KAT" - 36 taškai, 10 atkovotų kamuolių. Neverta pamiršti ir kitų BIG3 narių Andrew Wigginso ir Zach Lavino. Jiedu kartu metu po 40 taškų.

7. Los Angeles "Clippers" - Treneris senbūvis Partizanas vėl nerodo savo sugebėjimų ir per sezoną laimėjo tik 5 rungtynes ir pralaimėjo 23. Bet kokiu atveju šis treneris turi vietą atkrintamosiose ir bus įdomu pasižiūrėti jo žaidimą ten. Komandoje žaidžia žvaigždė Stephen Curry, nors šis ir pelno po 22 taškus, tačiau žaidimas toli gražu nėra geras. 400 pataikytų metimų iš 1100 ir tik 29 procentų tritaškių taiklumas.

8. Oklahoma City "Thunder" - Treneris Lukas šiame sezone pasirodė tikrai užtikrintai ir iškovojo 8 pergales patirdamas tik du pralaimėjimus. Jo komandoje žaidžia du labai geri įžaidėjai Russell Westbrook ir Kyrie Irving. Būtent šie du gali sukelti labai daug problemų atkrintamosiose. Nors Russell ir lenkia Kyrie pagal pelnomus taškus, tačiau Kyrie nurašyti tikrai neverta. Taipogi šioje komandoje blizga lietuvis Domantas Sabonis. Šis turi tikrai daug trenerio pasitikėjimo ir pelno po 18 taškų, bei atkovoja po 10 kamuolių. Tikrai įspūdinga statistika ir rimtas pretendentas į metų naujoko kėdę. PofkaLT
 

Komentarai

 Vainauskas | 2017.01.15 19:19
img
  10/10
10000

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 7
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

  img Chicharito
  07.06 11:01
  Ko velnei finalo neloše?

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas