2017.01.13 Free agents rinka#2

img  
NBA Revolution laisvųjų agentų rinka.

Taigi atėjo laikas vėl skelbti naujienas apie laisvuosius agentus !
Šiandieną buvo įvairių trenerių sprendimų, taigi, pradėsime.


Portland Trail "Blazers" atleido Andrew Harrison. (1000 $$)

Šio žaidėjo pirma sezono komanda buvo Memphis "Grizzlies", daug žaisti tikrai negaudavo, sedėdavo ant atsarginių žaidėjų suolelio, labai retai pelnydavo nors 1 tašką. Tad "Grizzlies" atsisakė šio žaidėjo, ir pasirašė sutartį su tokia pat role atlikdamu žaidėju Jose Barea, kuris sužaidė tik vienerias rungtynes, ir kolkas žaidėjo effektyvumas komandoje nekoks, turbūt žaidėjui reikia priprasti prie šios naujosios komandos. Na po kiek laiko Andrew Harrison rado naują komandą, ir neįsipaišęs į komandą, sužaidęs su naująją komandą tik vienerias rungtynes buvo atleistas iš komandos, ir dabar žaidėjas yra laisvasis agentas. Žaidėjo nuomonė tikrai nekokia, treneriai juo nepasitiki, daug į aikštę išbėgti tikrai neduoda, tad, manau žaidėjas sulauks tinkamo pasiulymo žaisti komandoje kurioje jis kils nuo atsarginių žaidėjų suolelio drąsiai.

San Antonio "Spurs" atleido žaidėją Tony_Parker (12500 $$), ir pasirašė kontraktą su Ricky_Rubio. (12700 $$)

Keista, bet Tony_Parker šį sezoną metą labai minimaliu taiklumu, treneris pasitikėjo šiuo žaidėju, duodavo žaisti nemažą laiko tarpą, vidutiniškai žaisdavo po 13.9 minutės per rungtynes, įmesdavo tik vos po 5 taškus į varžovų krepšį, tad nepatenkintas treneris androidas18 šiuo žaidėjumi, ir matydamas laisvuoju agentu tapusį Ricky Rubio, nieko nedelsdamas atsisakė Tony Parker žaidėjo, ir pasirašė kontraktą su Ricky Rubio, kuris iki šiol buvo stumdomas iš vienos komandos į kitą, jam tikrai jo stumdymas iš komandos į komandą atsibodo, tad nusprendė pasirašyti kontraktą su "Spurs" klubu ir bent jau šį sezoną pabaigti šioje komandoje.Kolkas sužaidė 4 rungtynes, žaidėjas renka vos po 2.6 taško, atlieka 3.1 rezultatyvaus perdavimo.Galbūt šis žaidėjas žaisdamas tiek pat minučių kaip žaidė Tony Parker, tikrai turėtų geresni rungtynių effektyvumą, turbūt treneris pasitikėjimo daugiau turėjo Tony Parker žaidėjui, bet su laiku turbūt pamatysime ką norėjo treneris parodyti atleisdamas Tony_Parker ir pasirašydamas kontraktą su Ricky_Rubio.

Portland Trail "Blazers" atleido Aaron McKie (1 $$), ir Viacheslav Kravtsov. (1500 $$)

Ką galime pasakyti apie žaidėją Aaron McKie, tik tai kad jis yra kaip "žaislinis kamuolys" stumdomas iš komandos į komandą, ir nėra sužaidės nei su viena komanda nei vienų rungtynių, nesuprantamas nei vieno trenerio sprendimas, pasirašo kontraktą ir žaidėją palieką tik pašildyti suolelį, galbūt geriau palykite jį laisvuoju agentu, atsiras klubas, kuris ieškos tokio žaidėjo kaip Aaron, galbūt išbėgti nors kelioms minutėms į aikštę, bet nors išbėgti. Žaidėjas nusivyles tiek savimi, tiek treneriais. "Blazers" sezono pradžioje isigyjo naująjį komandos žaidėją Viacheslav Kravtsov, kuris sužaidė su šiuo klubu 15 rungtynių, rinkdavo vos po 0.8 taško per rungtynes, atkovodavo 1.4 kamuolio. Po 15 sužaistų rungtynių žaidėjas buvo atleistas, bet laisvuoju agentu ilgai nebuvo, po kelių valandų Charlotte "Hornets" nieko nelaukdamas treneris Nojus pasirašė sutartį su šiuo žaidėjumi. Viacheslav Kravtsov kyla nuo atsarginių žaidėjų suolelio, į aikštę išbėga po 2.6 minutės. Aiškiai Charlotte klubas įsigyjo šį žaidėją, jog stiprintų priekinę liniją. Žaidėjas yra pareiškias, kad turi daugiau padirbti su mėtimais iš vidutinio nuotolio, ir stengsis dirbti treniruotėse, kad į jį būtų atsižvelgta ir įgautu trenerio pasitikėjima aikštelėje. Žaidėjas pripratės prie komandos, tikrai parodys ką gali.

Golden State "Warriors" atleido Chris Copeland. (474 $$)

Daug pasakyti negalime, žaidėjas nesužaidęs nei vienų rungtynių su "Warriors" klubu. Kadangi "Warrios" klubas turi nemažai Shooting Forward ar Power Forward gerą rolę žaidime atliekančiu žaidėju, šiame klube šiam žaidėjui vietos nebeliko. Dabar žaidėjas laisvasis agentas, ir ieško naujosios naujosios komandos su kuria galėtu sužaisti pirmas savo sezono rungtynes. Žaidėjas nusivyles, laukia naujų pasiulymų.

San Antonio "Spurs" atleido žaidėją Kyle Anderson. (1192 $$)

Kyle Anderson žaidėjas savo karjerą pradėjas "Spurs" klube, sezonui įpusėjus buvo atleistas. Žaidėjas komandoje sužaidė lygiai 30 rungtynių per kurias vidutiniškai įmesdavo po 1.5 taško ir atkovodavo 1.5 kamuolio. Kadangi klubas turi Kawhi Leonard kuris žaidžia po 18.2 minučių per rungtynes, Kyle Anderson pasireikšti laiko liko labai mažai, trenerio teisingas sprendimas, kam laikyti žaidėją, kai jis tik šildo suolelį, geriau žaidėjas pasirašys su klubu kuriame gaus didesnį pasitikėjimą iš trenerio. Kyle Anderson dabar yra laisvas agentas, žaidėjas patenkintas, treniruojasi ir laukia naujų pasiulymų.

Oklahoma City "Thunder" pasirašė kontraktą su Troy Daniels. (500 $$)

Pirmiausia norėčiau pasakyti, jog treneris Lukas persigalvoja dėl žaidėjų labai greitai. Troy Daniels žaidėjas buvo atleistas sezono pradžioje "Grizzles" klubo. Po ilgo laiko "Thunder" pasirašė kontraktą su šiuo žaidėjumi Troy Daniels. Tada greitokai jį atleido, nes pasirašė kontraktą su Curtis Jerrells įžaidėjumi. Žaidėjas kildavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Tada po trumpo laiko tarpą "Thunder" klubas vel pasirašė kontraktą su Troy Daniels. Žaidėjas labiau žaidžia SG pozicijoje, ir savo žaidimą atlieka nuo atsarginių žaidėjų suolelio.Su "Thunder" klubu jau sužaidė 3 rungtynes, renka per dvi minutes po 0.3 taško, ir atkovoja po 0.5 kamuolio. Žaidėjas komandoje jaučiasi tikrai nekaip, bijo būti vėl atleistas, ir praleisti likusį sezoną be komandos.

Detroit "Pistons" pasirašė kontraktą su Nate Robinson. (7146 $$)

Žaidėjas ilgą laiką prabuvęs laisvuoju agentu, sezonui įpusėjus pasirašė kontraktą su komanda "Pistons". Kolkas yra sužaidęs vienerias varžybas šiame sezone ir aikštėje pasirodes 7 minutes, pelnė 3 taškus. Nate Robinson nuo atsarginių suolelio kildamas keis pagrindinę įžaidėjo rolę atlikdamą Reggie Jackson žaidėją. Ko vertas Robinson pamatysime ateityje, trenerio sprendimas neblogas, turbūt žaidėjas gaus trenerio pasitikėjima. Šią savaitę žaidėjas jaučiasi ypač puikiai, turi naują klubą, galės išbėgti į aikštę.

Detroit "Pistons" atleido Beno Udrih (7810 $$), ir Stanley Johnson. (500 $$)

Beno Udrih iš "Pistons" komandos buvo atleistas nes klubas pasirašę kontraktą su Nate Robinson, kuris užims šio žaidėjo rolę. Beno Udrih rungtyniaudavo gan neblogai, per rungtynes rinkdavo 11.0 taško atlikdavo 1.9 rezultatyvaus perdavimo. Bet treneris Arvydas atliko geresnį sprendimą ir pasirašę kontraktą su Nate Robinson, geresnis žaidėjas, mažesnė alga. Kolkas Beno Udrih yra laisvas agentas. Taip pat buvo iš šio klubo atleistas ir Stanley Johnson kruis sužaidęs 13 rungtynių su "Pistons" klubu rinkdavo lygiai po 0.0 taško, nes aikštėje žaisdavo tik po 1.2 minutės per rungtynes. Kadangi Tobias Harris ir DeMarre Carroll atimdavo šio žaidėjo minutes. Tikrai neblogas sprendimas, nes žaidėjas tik žiūrėdavo kaip žaidžia jo komandos draugai.Žaidėjas taip pat kolkas yra laisvasis agentas ir treniruodamasis ieško naujo klubo kuriame galėtų žaisti, ir visų rungtynių ant atsarginių suolelio nepraleistu. Žaidėjas jaučiasi gan gerai atleistas iš "Pistons" komandos, nesutarė nei su komandos žaidėjais nei su treneriu.

Minnesota "Timberwolves" pasirašė kontraktą su Shannon Brown (3500 $$), ir atleido Tyus Jones. (1000 $$)

Shannon Brown žaidėjas pagaliau rado sau komandą. Kolkas rungtynių šiame sezone nėra sužaidęs. Žaidžia Shooting Guard pozicijoje, ir laukia savo pirmų rungtynių šiame sezone. Žaidėjas jaučiasi puikiai suradęs sau tinkamą klubą, žaidėjas yra įgavęs trenerio Vainauskas pasitikėjimą, ir greičiausiai į aišktę kitose rungtynėse išbėgs maždaug 7 minutėmis. Taip pat klubas atleido žaidėją Tyus Jones, kuris su komanda sužaidęs buvo 14 rungtynių, į aikštę išbėgdavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, 5.6 minutėmis, pelnydavo vidutiniškai per rungtynes 2.4 taško. Turbūt jo laiką ribojo Zach LaVine ir Mario Chalmers žaidėjai. Žaidėjas dabar yra laisvasis agentas. Atleistas iš komandos jaučiasi nekaip, nusivylęs treneriu, yra netgi teigias: "Kad ir kokią algą pasiūlytų Timberwolves klubas, ten nebegrįščiau."

Atlanta "Hawks" atleido netgi 4 žaidėjus ! Taurean Prince (2318 $$), Mike Scott (3333 $$), Chase Budinger (942 $$), Ryan Kelly. (979 $$)

Taurean Prince žaidėjas "Hawks" klube žaisdavo labai mažą laiko tarpą, 3 rungtynes sužaidęs, aikštėję praleido vidutiniškai po 1.7 minutės. Žaidėjo laiką akivaizdžiai ribojo Kent Bazemore ir Thabo Sefolosha žaidėjai, kurie atlikdavo pagrindine rolę visoje komandoje. Tad Taurean Prince žaidėjas dabar yra laisvasis agentas ir jis tikisi kad juo ilgai būti neteks. Tad nieko nelaukdamas naujasis "Hawks" komandos treneris Tautvydas atleido šį žaidėją. Po kelių valandų treneris atleido ir Mike Scott žaidėją, visiškai teisingas sprendimas, visiškai nėra sužaidės nei vienų rungtynių su "Hawks" klubo marškinėliais. Nes priekinėje lynijoje pagrindinę rolę atlikdavo Paul Millsap žaidėjas. Mike Scott minėjo, jog yra nusivylęs tenerio Tautvydas24 sprendimu. Kolkas žaidėjas yra laisvasis agentas. Po puse valandos po Mike žaidėjo atleidimo vėl įvyko neįprastas sprendimas, treneris pasirašę kontraktą su Chase Budinger už minimalią algą, po 1 valandos jį atleido. Turbūt kilo konfliktas, nepasiteisino sprendimas, galima tik spelioti, nes treneris apie tai nešneka. Tik žinome jog Chase Budinger kolkas yra sunerimęs dėl savo karjeros, ir laukia klubų pasiulymų. Po gerų 3 valandų buvo atleistas ir Ryan Kelly žaidėjas. Su "Hawks" marškinėliais išbėgęs į aikštę nėra, turbūt atsirado nesutarimų su treneriu ar komandos draugais, nes kiek žinome žaidėjas džiaugiasi palikdamas "Hawks" komandą.

Detroit "Pistons" pasirašė kontraktą su Tony Wroten. (6112 $$)

Ilgą laiką Tony Wroten žaidėjas buvęs laisvuoju agentu, pagaliau rado klubą kuriame galėtų žaisti.Kolkas rungtynių sužaidės nėra, žaidėjas yra sakęs, jog labai džiaugisi Arvydo pasirinkimu, ir laukia pirmųjų savo šio sezono rungtynių.

Šiandien tiek, laukite naujienų.

Arvydas teigia, jog kažko trūksta, pabandžiau pridėti žaidėjų/trenerių nuomones.

Komentuokite kas netaip, ką keisti, kitą kartą rašydamas vėl atsižvelgsiu į komentarus!
bendzis
 

Komentarai

 Lukas | 2017.01.15 11:43
img
  Ė DOSHKE NAXUI UDRIHĄ ATLEIDAI

 Batia | 2017.01.14 23:32
img
  Viacheslav Kravtsov #NBAVote

 arvydas | 2017.01.14 22:01
img
  9000

 Vainauskas | 2017.01.13 23:57
img
  nu rimtas fruktas parase straipsni

 Nojus | 2017.01.13 14:14
img
  Paskutinis game Viacheslav Kravtsov.
11 pts 11 rebs 3 blocks 19 eff. smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas