2017.01.12 Sezono apžvalga - Rytai

img  
Tęsiame 64-ojo sezono apžvalgą. Jamaikos apžvalgininkai atsižvelgė į praeitos apžvalgos pastabas ir šiame straipsnyje pasitaisys. šiandien apžvelgsime likusias atlanto pogrupio komandas, bei apžvelgsime centrinį pogrupį.

Brooklyn "Nets"

Komanda užima garbingąją 12-ąją vietą turnyrinėje lentelėje su 1 pergale ir 3 pralaimėjimais. Komanda įmeta vos po 54.5 taško šiame sezone ir praleidžia po 69 taškus. Komanda turi lyderi, tai - Jeremy Lin, kuris renka po 26 taškus. apie šią komandą jamaikos apžvalgininkai labai daug negali pasakyti, tačiau visi vieningai pritarė, kad kiekvienas varžybas keičiama Jeremy Lino šukuosena neatneša komandai pergalių.

Bostono "Celtics"

Komanda rikiuojasi prieš paskutinėje 14-oje vietoje. Jamaikiečių apžvalgininkai neturi ką apžvelgti šioje komandoje, kadangi vos 2 varžybas sužaidusi komanda, tačiau visi nutarė vieną - komandos treneris Talentas neišnaudojo viso Keltų talento ir nėra talentingas treneris.

Chicago "Bulls"

Komanda rikiuojasi 1-oje turnyrinės lentelės vietoje su 32 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu. Komanda meta vid. po 76.1 taško ir šiuo metu turi 2 aiškius lyderius - W.Matthews ir D.DeRozan. Pagal atliktus mainus galima pastebėti, kad komandoje žaidėjai negali būti ramūs dėl savo ateities komandoje, kadangi treneris Mantuks yra labai reiklus, tačiau šie du žaidėjai, rodos, puikiai tinka šio reiklaus trenerio schemoms. Manau dauguma trenerių pritars, kad atiduot solidų žaidėja tiek perimetre, tiek ir greitomis atakomis K.Irving iškeisti į plytų mėtytoją D.DeRozan nėra pats gudriausias sumanymas.

Detroit "Pistons"

Komanda rikiuojasi 7-oje vietoje bei dar kovoja dėl vietos į atkrintamąsias varžybas. Komanda yra iškovojusi 4 pergales ir yra pralaimėjusi 11 kartų. Komanda meta vid. po 65.6 taško ir prasileidžia vid. po 78.5 taško. Komandos treneris Arvydas daugiausiai remiasi perimetro žaidėjais, kurie šį sezona tikrai tampo treneriui nervus dažniausiai metantys kamuoly Dievui į langus. Arvydas yra geležinių nervų ir laukia, kol komandos žaidėjais apsiras prie Detroito lankų ir pradės mėtyti normalius metimus. Šį sezoną Detroitas gynyboje neblizga, Treneris vis dar bando B.Marjanovičių išmokyti gintis, tačiau sunkiai sekasi. Belieka spelioti, kada šis geležinių nervų treneris pratrūks ir neištvėręs rūbinėje duos "pamokėlių" komandai.

Indianos "Pacers"

Komanda rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje bei yra iškovojusi 5 pergales ir yra patyrusi vos 1 pralaimėjimą. Komandos treneriui netenkinęs Indianos lyderių M.Turner ir P.George žaidimas privertė juos išmainyti bei iš europos perpirkti italą A.Bargnani.
Vid. po 86.3 taškus puolime renkanti komanda atrodo puikiai randa kelius link varžovų krepšio. Komanda turi lietuvį O.Galdiką, kuris puikiai užcementavęs gynybą kurio rezultatai matosi - komanda praleidžia po 72.8 taško. "Pacers" ganetinai neblogai dalinasi kamuoliu, vid. po 18.7, tačiau bėda tik viena - daugiau nei pusę perduodamų kamuolių baigiasi pas italą rankose. Todėl, kol komanda žygiuoja pergalingu keliu, treneriui nėra ko sunerimti.

Cleveland "Cavaliers"

Komanda žygiuoja 3-ioje turnyrinės lentelės vietoje ir yra iškovojusi 13 pergalių ir patyrusi vos 2 pralaimėjimus. Komandai išmainius Karalių James'ą į K.Durantą rodos, nepakeitė nieko. Vid. po 89 taškus renkanti komanda tiesiog skina vieną pergalę po kitos. Vid. po 75.1 taško praleidžianti komanda puikiai susitvarko su visais varžovais. Galima teigti, kad komandoje žaidžia vos 4 žaidėjai, kurie tik ir dalinasi kamuoliu (vid. po 17.1). Komandos treneris Tautis lyg koks K.Mchale naudojasi vos 4 žaidėjais, o visi kiti komandoje esantys žaidėjai išeina į aikštę tik, kad leist pailsėt pagrindiniams žaidėjams.

Milwaukee "Bucks"

Komanda šiuo metu rikiuojasi 11-oje vietoje bei kovoja del galimybės patekti į atkrintamąsias. Nors, atrodo komandai nestinga talento, tačiau komanda yra iškovojusi vos 2 pergales ir patyrusi 7 pralaimėjimus. Komandą treniruoja naujokas treneris Roksiakas, todėl nenuostabu, kad pergalė šios komandos fanams bus reta, lyg Detroit "Pistons" nario B.Marjanovičiaus blokas. Komanda meta vid. po 61.3 taško ir beveik puse taškų meta graikas G.Antetokounmpo, todėl nenuostabu, kad komanda retai dalinasi kamuoliais (vid. po 6.9 rez. perd.). Komanda praleidžia vid. po 69.1 taško. Nors atrodo gynyba gan solidi, bet Jamaikos apžvalgininkai pataria šiam naujam lygos treneriui skirti dėmesį ieškant graikui pagalbininkų ir, beabejo, pradėti žaisti komandiškiau.

Taigi, apžvelgėme centrinį pogrupį, vėliau jūsų laukia pietryčių divizionas. Taipogi komanda laukia jūsų kritikos, bei vėl bandys atsižvelgti į jūsų kritiką/pastabas.
 

Komentarai

 arvydas | 2017.01.12 15:55
img
  Pirmiausia reik savus atpizdint, kad kitiem nebijotu duot pizdi smile

9000

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas