2017.01.11 Laisvųjų agentų rinka

img  
NBA Revolution laisvųjų agentų rinka.

Kas kiekvienus naujus rosterius, skelbsime naujienas, kokie laisvieji agentai pasirašė sutartis su nauja komanda arba, kokia komandą atsisveikino su tam tikru žaidėju. Taigi, pradedam.

Gani Lawal pasirašė kontraktą su Detroit "Pistons". (1847 $$)

Detroit "Pistons" stiprina savo atsarginių suolelį pasirašydami sutartį su Gani Lawal. Tai neblogas papildymas Detroitui, aišku, daug minučių tikėtis jam nereiktų, bet į aikštę kelioms minutėms tikrai išbėgs.

Milwaukee "Bucks" atleido Jason Terry. (5000 $$)

Milwaukee "Bucks" atleido savo atsarginį žaidėją Jason Terry. Manau atleido todėl, nes šis žaidėjas neatliko beveik jokio vaidmenio šiame klube. Pasireikšti gaudavo minimaliai, sužaidė vienas rungtynes, kur per 8minutės pelnė 1 tašką.

Milwaukee "Bucks" atleido John Henson. (12517 $$)

Dar vienas Milwaukee "Bucks" atleistas žaidėjas. Šis žaidėjas taip pat neturėjo didelio trenerio pasitikėjimo, todėl pasireikšti daug negaudavo. Taškų vidurkis buvo viso labo 2 taškai. Atleistas žaidėjas greitai rado komandą, bei pasirašė sutartį su Houston "Rockets" ekipa.

Milwaukee "Bucks" atleido Khris Middleton. (15200 $$)
Iš mano pusės, nesuprantamas Bucks trenerio sprendimas. Tikrai geras žaidėjas, bet trenerio pasitikėjimo daug neturėjo. Viso labo žaisdavo tik po 6.5 minutės vidutiniškai. Manau, jei treneris būtų suteikęs didesnę rolę šiam žaidėjui, jo statistika būtų žymiai solidesnė. Šis žaidėjas laisvuoju agentu ilgai neužsibuvo ir pasirašė sutartį su San Antonio "Spurs".

Milwaukee "Bucks" atleido Thon Maker. (2568 $$)

Dar vienas "Bucks" atleistas žaidėjas. Naujokas net negavo progos pasireikšti, todėl buvo atleistas. Thon Maker vis dar yra laisvasis agentas.

Milwaukee "Bucks" pasirašė sutartį su Michael Carter Williams. (3183 $$)

"Bucks" po tiek atleistų žaidėjų, pasipildė įžaidėju Michael Carter Williams. Solidus, kaip atsarginis žaidėjas, manau tikrai sustiprinsiąs trenerio Roksiakas komandos sudėtį. Kolkas rungtynių už naują komandą nesužaidė.

Golden State "Warriors" atleido Ian Clark. (947 $$)
Sezoną pradėjas visai neblogai, surinkęs 8 taškus, Ian Clark vėliau buvo atleistas. Žaidėjas neįsipaišė trenerio algirdoko schemose, todėl negaudavo daug laiko pasireikšti. Žaidėjas laisvuoju agentu ilgai neužsibuvo ir pasirašė sutartį su Minnesota "Timberwolves" ekipa.

Houston "Rockets" atleido Tyrus Thomas. (2000 $$)

Houston "Rockets" papildžius John Henson, šiam aukštaūgiui tiesiog neliko vietos rotacijoje, todėl jis buvo atleistas. Pasižymėti gaudavo vos po 3 minutes, per kurias pelnydavo 1.4 taško, bei atkovodavo 1.2 kamuolio.

Chicago "Bulls" atleido Bobby Portis (1453 $$) bei Ricky Rubio. (12700 $$)

Bobby Portis visiškai neįsipaišė trenerio Mantuks schemose. Per rungtynes nežaisdavo nei vienos minutės, pasižymėdavo 0.3 taško vidurkiu. Ricky Rubio nesužaidė nei vienų rungtynių su Chicago "Bulls" klubo apranga ir buvo atleistas.

Houston "Rockets" atleido Aaron Mckie. (1 $$)

Šis žaidėjas nesužaidė nei vienerių rungtynių su "Rockets" apranga ir buvo atleistas.

Charlotte "Hornets" atleido Curtis Jerrells. (474 $$)
Įžaidėjas, kuris papildė "Hornets" po mainų, nesužaidė nei vienerių rungtynių ir buvo atleistas. Šį sezoną dar vilkėdamas "Thunder" aprangą įžaidėjas pelnė po 4 taškus.

Los Angeles "Lakers" pasirašė sutartį su Adam Lapeta. (474 $$)

Treneris Elas69 stiprina priekinę linija ir pasirašė sutartį su centru iš Lenkijos Adam Lapeta. Mano nuomone, šis aukštaūgis tikrai sustiprins "Lakers" priekinę liniją. Kolkas rungtynių už "Lakers" šis centras nesužaidė.

Orlando "Magic" pasirašė sutartį su Raul Neto. (937 $$)

Orlando klubas pasirašė sutartį su įžaidėju iš Brazilijos Raul Neto. Įžaidėjas, sužaidęs tik 2min šį sezoną "Jazz" gretose išėjo laimės ieškoti į "Magic" komandą. Tikėkimės, šis įžaidėjas įsipaišys trenerio fallen rotacijoje.

Portland "Trail Blazers" pasirašė sutartį su Chris Copeland. (474 $$)

Chris Copeland tai pirmoji komanda šiame sezone. Prieš tai jis buvo laisvasis agentas. Šis lengvojo krašto bei sunkiojo krašto pozicijose galintis žaisti aukštaūgis tikrai gera paspirtis kylant nuo suolo.

Šiandien tiek, laukite naujų naujienų.

Komentuokite kas netaip, ką keisti, kitą apžvalgą rašydamas, atsižvelgsiu į jūsų komentarus !
Bendžis. bendzis
 

Komentarai

 xfivas | 2017.01.12 17:22
img
  A.Mckie visi skriaudzia, begiedžiai berniukai smile

 bendzis | 2017.01.11 23:35
img
  Kitą kartą pasidomėsiu ir trenerių nuomonėmis apie naujus kontraktus su žaidėjais, ir žaidėjų atsisveikinimais.

 arvydas | 2017.01.11 23:33
img
  Heh, nežinau, ką veiks pas mane Lawalis nes 13 žaidėjų ir gal 5 tikri C , bet išbandyti verta smile

10500

Naujiena ilga, bet reikėt ų apžvelgti ir ką veiks tie žadiėjai tose komandose. Galbūt sugalvoti tų komandų žaidėjų nuomonę ar pan. apie prisijungiantį žaidėją.

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas