2017.01.11 Nba 64 sezono apžvalga

img  
6Nba revolution startuoja nauja komandų apžvalga. Apžvelgsime visas šio sezono komandas. Kiekvieną kartą apžvelgsime 2-3 komandas iš kiekvieno pogrupio. Taigi, šiame straipsnyje apžvelgsime Atlanto pogrupyje esančias New York "Knicks", Philadelphia "76ers" bei Toronto "Raptors" komandas.

New York "Knicks"

Šiuo metu New York komanda rikiuojasi 4 turnyrinės lentelės vietoje. Šioje komandoje aukščiausiomis natomis groja latvis Kristaps Porzingis, kuris renka po 31,8 taško, kuris, beje, rikiuojasi 6 vietoje tarp daugiausiai renkančių žaidėjų. Šalia ryškiausios New York žvaigždės komanda turi puikius pagalbininkus, kurie taip pat yra ne tik statistai, bet ir reikiamu momentu gali ištempti komandą. Vid. po 77,1 taško metanti komanda puikiai dalinasi kamuoliu (vid. po 22.5) bei praleidžia vid. po 71.9 taško. Tiesa, komanda tera iškovojusi 10 pergalių ir pralaimėjo taip pat 10 rungtynių, kas leidžia manyti, kad komanda dar nėra atradusi pergalių rakto. Komandą treniruoja praejusio sezono čempioniškos komandos treneris Impuls, kuris net neabejotinai ras raktą į pergales.

Toronto Raptors

Kanados klubas šiuo metu rikiuojasi 4 turnyrinės lentelės vietoje. Komandoje tiesiog fantastiškai žaidžia gynejų grandis. vid. po 79.3 taško metanti komanda sunkiai randa kelią į pergales, "Raptors" turi neigiamą pergalių, pralaimėjimų balansą (6/9). Komandai norint laimėti tiesiog būtina pasitempti gynyboje, nes praleidžia vid. po 86.2 taško. Puiki gynejų grandis bei mažai atliekamų rez. perdavimų (vid. po 16.9) leidžia manyti, kad komandos žaidėjai kartais pagaili vienas kitam perdavimo ir piktnaudžiauja metimais. Komandoje labai trūksta puolėjų pagalbos puolime, tačiau Treneris Xobac šį sezona remiasi Casey puolimo schemomis ir kažko keisti neketina.

Philadelphia "76ers"

Šiuo metu komanda rikiuojasi 9 vietoje ir yra už atkrintamųjų varžybų borto, bet nors sezonas eina į pabaigą, komanda dar gali iššokti į atkrintamųjų traukinį. Philadelphia komanda turi tiesiog tragiška pergalių/pralaimėjimų balansą (3/12). Komanda neblogai pasirodo puolime (vid. po 70.1) bei puikiai dalinasi kamuoliu (vid. po 24.1) tačiau praleidžia net po 83.9 taško į savo krepšį. komandoje solidžiai rungtyniauja Joel Embiid (meta vid. po 27.1 taško). Norint sugrįžti į pergalių kelią komandos treneris būtinai turi pasitempti gynyboje. Belieka tik spelioti, Galbūt patyręs komandos treneris Kaukas neatskleidžia viso komandos potencialo ir ruošia dar niekam šį sezoną nematytą "76ers" komandos žaidimą.

Šį kartą tiek, kitame straipsnyje pabaigsime apžvelgti šio pogrupio komandas, bei pradesime apžvelgti kito pogrupio komandas.

Jeigu turite pasiūlymų ką galima dar apžvelgti komandose, būtinai siulykit, apžvalgininkai būtinai į tai atsižvelgs. Ganjaman
 

Komentarai

 Batia | 2017.01.11 23:14
img
  Puikus,tik kaip ir Arvydas minejo truksta trenerio apzvalgu

 arvydas | 2017.01.11 22:38
img
  9000.

Pastabos: ne vien statistiką įmest, bet ir kažkiek trener ius apžvelgt, gal iš jų pasijuokt, gi savas turnyras, o ne k.net esam. Ka ip asmeniškai tau, tiesiog atsimint senus laikus. smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kada norite naujo sezono?

  Šią savaitę
  Surenkam žaidėjus, tik tada
  Rytoj
  Poryt
Turi prisijungti.

Balsavo: 27
POKALBIAI
 
  img Chicharito
  01.17 19:52
  ką če svaiksti wainauski gi tik trumpom atostogom ishejom

  img Airidisas
  01.16 18:37
  ritoj 25 valanda pleiers draft

  img Vainauskas
  01.16 17:51
  istrinkite sita puslapi, nes cia jau tikrai niekas nelos niekad. jau baiges tie jusu nba senai smile geriau padarykit sliuhu saita kaip sitas - https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pramogos/pazintys/

  img Zamolskis
  01.16 13:16
  Zonoje pripratau prie rudų akių... Uzdominuosiu Chicha, būsi mano kalė!

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas