2015.07.30 Nba LIVE TIME (17)

img  
3Antrasis šio sezono Live Time laikraštis jau jūsų ekrane. Šiandienos laikraštyje jūs pamatysite:

• 3 įdomūs faktai
• Nba.Revolution Twitter Buzz
• Geriausi naujokų pasirodymai ir Rekkles interviu
• 2 komandų apžvalgas ir jų trenerių interviu
• Aptarsime suprastėjusį ir taisykles laužančius administratorių darbą [2 dalis]
• Parodysime kaip atrodo dar neapipavidalintas laikraštis
• Skelbimų kampelis


3 įdomūs faktai

1. Iš viso per 47 sezonus jau yra sužaista 21745 rungtynių.

2. Pirmas mūsų laikraštis išėjo 2014.08.09, kuriame buvo vos trys temos.
http://nba.revolution.lt/index.php?psl=naujiena&new=354

3. Daugiausiai čempionais tampa Rytų konferencijos komandos.


Nba.Revolution Twitter Buzz

Tony Parker (@tonyparker)
Pagaliau esu išnaudojamas tinkamai

Boban Marjanovic @BobMarja
Atlanta pasiduoda man

Utah Jazz @UtahJazzTeam
Wooohoo mūsų komanda švenčia pono Thompsono atsistatydinima norit prisijungt? susisiekit elektroniniu paštu

Deron Williams @DeronWilliams
Aš šiuo metu esu geriausias įžaidejas nba

Zach LaVine @ZachLaVine
@DeronWilliams nebesvaik, neištemsi prieš Wolves su manim priešakyje, krisi po mūsų kojom

Jimmy Butler @JimmyButler
Džiaugiuosi ištrūkęs iš tos skylės čikagos, o jų treneris smirda.

Rasual Butler @RasualButler45
Warriorsai, išleiskit į aikštelę pagaliau

Dwayne Wade @DWade
Miamis pasiruošęs susigražint čempionų vardąGeriausi naujokų pasirodymai ir Rekkles interviu

Šį sezoną turnyrą papildė 3 naujokai, bet išliko du stipriausi. Vienas liko nepatenkintas mūsų naudojimu žaidimu ir dažnai patiremais pralaimėjimais. Tačiau Netsbasketball jau turi 3 pergales iš 24 rungtynių, o Rekkles sekasi šiek tiek praščiau su Nuggets iškovojo 1 pergalę iš 19 galimų. Bet kuo daugiau rungtynių, tuo daugiau patirties ir greičiau pažinamas žaidimo stilius kuriuo žaisi galbūt ir visą savo karjerą. Mum pavyko susisiekti su Nuggets treneriu ir gauti interviu.


Žurnalistas Sveiki, jūs turnyre esate naujokas, gal galėtumėte prisistatyti ir truputį papasakoti apie save?

Rekkles Sveikas, esu Nerijus, man 17 metų, gimęs nedideliame miestelyje pavadinimu Zarasai.


Žurnalistas Kaip jūs atradote mūsų turnyrą ir kodėl nusprendėte jame išmėginti jėgas?

Rekkles Visada ieškojau kažko panašaus į LIVE NBA, na nežinojau tik, kad čia žaidžiama 2005 metų, norėjau išbandyti jegas ir prieš kitus žaidėjus, nei tik prieš CPU. Atradau atsitiktinai, esu prisiregistravęs prie jūsų forumo, ir ten užtikau nba.revolution, prisijungiau pažiūrėti kaip kas, ir kaip tik buvo registracija į 48 sezoną, na ir pabandžiau.


Žurnalistas Visi žinome jog karjeros pradžia niekam nebūna lengva Revolution turnyre. Jau dabar esate pralaimėjas 18 kartų iš 19 rungtynių, ar tai nenumuša noro žaisti ir tobulėti?

Rekkles Na dauguma varžovų naudoja tokias neskaningas taktikas, kaip su vienu žaidėju žaidžia ir naudojasi žaidimo „bugais“ jeigu galima taip pasakyti, numuša aišku įdomumą tie senbuviai kai traiško naujokus, bet iš klaidų mokomes, ir bandome gerinti savo žaidimą, atrasti savąją techniką, bei pretenduoti bent jau į playoffs.


Žurnalistas Kokie pagrindiniai tikslai šį sezoną? Ar tikitės patekti į Playoffs?

Rekkles Tikiuosi išmokti kuo geriau išnaudoti savo žaidėjus, bei žaisti tritaškiais, kadangi Nuggets komandoje nėra iš ko daugiau beveik rinktis, į Playoffs nemanau, kad pateksiu, bet stengsiuos, dar daug laiko įrodyti, kad sugebėsiu.


Žurnalistas Kiek sezonų galvojate truks jūsų karjera? Ir as per ją pavyks iškovoti čempionų žiedus?

Rekkles Žaisiu kol nusibos, o krepšinis man tai niekada neatsibosta, tad tobulėsiu kol pats projektas užsidarys(nors nemanau, kad tai įvyks greitu metu), iškovoti čemionų žiedus aišku būtų smagu, bet iki to dar ajaj kiek daug laiko, ar išvis man bus įmanoma patekti nors į finalą. Su laiku pamatysim, kaip keisis mano žaidimas.


Žurnalistas Ar jau po truputį atrandate savo žaidimo skonį ir bruožą?

Rekkles Po truputi, dažniausiai žaidžiu tritaškiais, bandau padaryti atkarpą įmesdamas tris kartus iš eilės ar daugiau, taip tada galima suletinti žaidimą ir bandyti kitaip įgrusti taškus į priešininkų krepšį, dažnai rungtynes pradedu sėkmingai, kartais net laimiu po pirmo ar antro kėlinio, bet gale rungtynių tiesiog sublukštu, nežinau kas atsitinka, bet per kėlinį įmetu tik po ~5 taškus ir pralaimiu stipriai.


Žurnalistas Ačiū už suteiktą galimybę paimti iš jūsų interviu, sėkmės ir daug pergalių jums!

Rekkles Ačiū, tikiuosi greitai jos ateis.


2 komandų apžvalgas ir jų trenerių interviu


Pirmoji apžvalgos komanda bus Chicago "Bulls"

Treneris: Chicharito

Statistika: 89.4 taškai, 31 atkovotas kamuolys ir 22 rezultatyvūs perdavimai per rungtynes.

Lyderis- Klay Thompson 19.2 taško, 3 atkovoto kamuolio ir 0.7 perimto kamuolio per rugtynes.

Numatomi slapti ginklai Jason Richardson ir Taj Gibson


Apžvalga Vien pažiūrėjus į statistiką galime pamatyti jog komandą yra FG mėtymo komandą. Iš 1000 komandos metimų apie 700 išmesta buvo iš vidutinio nuotulio. Puikų centrų tandemą sudaro broliai ispanai Pau ir Marc Gasoliai. Sustabdyti šią komandą būtų labai sunku nors ir patyrusiems šio turnyro treneriams. Komandai prognozuojame konferencijos arba pagrindinį finalą.


Interviu su treneriu:


Žurnalistas Sveiki, praeitą sezoną buvote vakarų konferencijoje kuri šį sezoną ypač sustiprėjo ar dėl to sumanėte persikelti į rytus?

Chicharito Sveiki. Net nebuvau per draftus, tad negalėjau nieko pasirinkti, buvau tiesiog surašęs topą ir liko pagal tą topą Bulls, todėl man ją davė. Plius, mano pikas buvo gan aukštas, todėl didesnę galimybę rinktis turėjo esantys už manęs.


Žurnalistas Iškeitėte komandos veidą D. Rose ar nuo to žaidimas nė kiek nenukentėjo? Mūsų žiniomis žaidėjas nesutarė su treneriu.

Chicharito Rose'as buvo geras, tačiau neįsipaišė į žaidimo schemas, labiau norėjosi viską statyt per aukštus žaidėjus, o atsiradus galimybei priekinę liniją sustiprinti Marcu Gasoliu negalėjau to atsisakyti.


Žurnalistas Kelis sezonus buvote arti titulo, bet vis pritrūkdavo sėkmes, ar šį sezoną pagaliau nutrauksite titulų badą?

Chicharito Nenutrauksiu, nes šio sezono baigtis jau kaip ir aiški. Užteks antros vietos.


Žurnalistas Pagal jūsų atsakymus susidarome nuomone jog rytų konferencijoje nematote sau lygių varžovų ar tai klaidinga nuomonė?

Chicharito Lygių yra, plius per playoffus ne visada gerai sužaidžiu, bet dėl vietos finale kovoti tikrai stengsiuosi.


Žurnalistas Kaip vertinate thompson'o pasitraukima iš admin'ų ar šis sprendimas jus nustebino? Gal bandysite grišti ir užimti minkštą vietą šiame poste?

Chicharito Grįžt tikrai nebandysiu. Ne kartą juoko forma sakiau, kad mane į adminus ir panašiai, bet realiai noro didelio nėra. O dėl pasitraukimo, tai buvo galima tikėtis, jau su rasta anksčiau kalbėjom, kad tik dienų klausimas, kada Thompsonas kažką iškrės, taip ir nutiko, neprognozuojamas jis yra gi (juokiasi)


Žurnalistas Ar jau turite variantų kas galėtų užimti atsilaisvinuse admin'o vietą?

Chicharito Kas užims - nėra skirtumo, svarbu gerai atliktų savo darbą.


Žurnalistas Dėkui už galimybe pakalbinti vieną geriausių visų laikų trenerių.. Sėkmės ir daug pergalių jums! (šypsosi)

Chicharito Ačiū jums, kad pakalbinote. (šypsosi)Antroji komanda yra Dallas "Mavericks"


Treneris: Konisua

Statistika: 101.2 taško, 38.1 atkovoto kamuolio ir 11.2 perimto kamuolio per rungtynes.

Lyderis: Dirk Nowitzki- 27.5 taško, 6.9 atkovoto kamuolio ir 1.1 bloko per rungtynes.

Numatomi slapti ginklai: Kent Bazemore ir Jusuf Nurkic


Apžvalga: Komanda neapsistoja tarp vienu žaidimo stiliumi ir dažnai keitinėja startinį penketą. Komandą dažnai papildo nauji žaidėjai, vienas iš tokių Julius Randle kuris nepritapo prie "Hawks" ekipos žaidimų schemų. Dallas'o komanda yra favoritė ir jau dabar vadinama šio sezono nugalėtoja, bet mes manome jog atsiras komandų kurios galės pasikandžioti. Prognozė mūsų būtų pagrindinis finalas ir jame triumfas.


Interviu su treneriu:


Žurnalistas Sveiki, paskutiniais sezonais i Playoffus nepatekdavote, kas pasikeitė jog šį sezoną tapote toks aktyvūs? ir jau vadinamas šio sezono čempionu.

Konisua Sveiki, matyt reikėjo permainų kažkokių, iššūkių. Perėjau porą sezonų į eurolygos komandų skautus, stebėjau visus ateinančius naujokus, bet pamačiau, kad ne man šis darbas. Labiau patinka treniruoti pačiam ir padėti skinti pergales vyrukams.


Žurnalistas Beveik kiekvieną sezoną kai patenkate į kitą etapą nesulaukėte rimto pasipriešinimo, ar šis sezonas bus toks? O gal įžvelgete rimtų priešininkų?

Konisua Šiaip labiai sunku man įvardinti rimtus priešininkus, nes atrodo jau su vienu rimtai susiremi, o jis žiuri ir pist pralošia nuo kurio nesitiki išvis. Tiesiog visi gali mesti iššūkį rimtesnį tik reikia pasitikėti daugiau savo jėgomis ir žinoma sulaukti kažkiek sėkmės. O šiaip yra yra rimtų varzovų vakaruose kur manau ir spręsis čempionų titulo likimas nebent treneris Ulytaem paaktyvins savo žaidimą ir pateks į PO.


Žurnalistas Į komandą atvyko daug nemažai veidų jie labai pakeitė komandos žaidimo braižą, o gal tai talentai kuriuos atradote kai dirbote skautu?

Konisua Čia labiau jau Pono M.Cubano nuopelnai, kad jis sugebėjo pasikviesti Deroną į komandą kuris tikrai demonstruoja pavydėtina formą. O šiaip komandos branduolys išlikęs tas pats. Veteranas Dirkas dar žaidzia aukščiausiame lygyje, Parsonsas taip pat rodo ką moką. Mano tik kaip trenerio noras buvo gauti tvirtą centra kurį ir pavyko gauti mainų būdų. Kolkas komandoje labai viskas sustyguota ir jokiu spragų nėra. O per savo skauto darbą turiu nužiurėjas porą naujokų kuriuos noretumėm matyti kaip papildomą energija nuo suolo, tačiau pavardzių neatskleiskime ir palikime tai tik komandos viduje.


Žurnalistas Šiuo metu yra daug vidutiniokių ir naujokų ar matote bent vieną kuris ateityje turėtų tapti geru treneriu?

Konisua Žinot kiek čia jau lošia veteranų tai jau senai turėjo tapti gerais treneriais, o jei netapo matyt ir netaps jau.. O iš naujokų tai tikiuosi, kad kažkas tikrai iššaus. šiaip beje paliko nebloga įspudį grižus po atostogų tai treneris Matulis. Tikrai žaidzia protingą ir gerą krepšinį. Sėkmės jam kažko pasiekti. O su kitais dar reikia susigrumti, kad įvertinti.


Žurnalistas Šį sezoną prastai dirba administracija ar nenorėtumėte eiti padirbėti ir sutvarkyti turnyrą? O gal jau sulaukėte kvietimo?

Konisua Na kvietimo nesulaukiau. Bet tikrai manau galečiau padėti vyrukams susitvarkyti, ypač kai treneris ulytaem labiau užsiėmes pinigų darymu, reikia kažko kas sutramdytų jaunesniuosius adminus. (šypsosi)


Žurnalistas Labai Dėkui už trumpą, bet malonų interviu (Šypsosi) Sėkmes jums..

Konisua Nėr už ką (šypsosi)


Administratorių darbas [2 dalis]
Dėl ko paliko minkštą ir šiltą sostą Thompsonas? Daugelis taip ir nesužinojo, bet viskas prasidėjo tada kai Konisua ir Thompsonas nusprendė sužaisti. Ir sužaidus 1.5 kėlinio nutrūko rungtynės, po kurių Cavs ir Mavs rungtynių rezultatus buvo paverstas AW, net nedalošus. Bet tada isikišo Impuls.

Bet ar gali admin'as, dabar buvęs administratorius taip elgtis? Kai is paprastų dalyvių prašo nuotraukos ar dar kokio nors įrodymo paprastai paimti ir įsikelti sau Autowiną ir paskui teisintis jog daloš. Mūsų žiniomis Autowin'a yra paliktas, o rungtynių dalošimas taip ir nebuvo įvykęs. Bet ar bent kas nors pasirūpino šia situacija? Vel gi ne! Aš nekovoju dėl vietos ir neverčiu jūsų nekęsti ir versti dabartine valdžia, tiesiog pateikiu jum faktus kuriais laikas keisti adminus.
Airidisas tai pat nėra šventas su visais kitais likusiais, jie dar vis praleidinėja trade komandų kurios nėra sužaide 3 rungtynių, kaip reikalauja teisių reglamentas. Jeigų ir toliau situacija negerės didelė tikimybė jog dalyviai neapsikente pradės trauktis nuo turnyro.


Neapipavidalintas laikraštis

Jeigu manote jog parašyti šį laikraštį turėtų būti nesunku, pažiūrėkite kaip jis atrodo dar ruošimo stadijoje. (Paliksime nuorodos jog neistampytos nuotraukos laikrascio)

Nba Live Time 16 numeris:

http://i.imgur.com/4gFnBU0.jpg

Ir šis 17 numeris:

http://i.imgur.com/P538iwe.jpg


Skelbimų kampelis

Orlando Magic keičia: Victor Oladipo, Ricky Rubio, Harris ir Frye

Kas paskolinsit Airidisui trade?

Kaukas parduoda Rev pinigus už labas papildymą.

Jazz keičia visus žaidėjus susiekti per skype arba chat.

Visiem linkime daug pergalių, ne tik turnyre, bet ir gyvenime :) Tautvyz
 

Komentarai

 arvydas | 2015.08.03 15:20
img
  O tai horoskopų pagal divizionus nepridėsit?
pietvakarių divizionas pralaiminės nes dbr jų miestuose vyksta gėjų paradai ir žaidėjai labai įsitraukė į dalyvavimą tenai ir visiems skauda šikną.

 Thompson1212 | 2015.08.01 22:57
img
  ka cia pjauni kaip tai nedalosem dar irk aip dalosem lol

 MJ_Jamaica | 2015.07.30 17:16
img
  Puikus darbas vėl! Šaunuolis smile

 rastaman | 2015.07.30 17:03
img
  Tautvyzo zurnalistika panašėja į Rūtos Janutienės smile

 Impuls | 2015.07.30 16:57
img
  Puikus laikraštis, lauksime kito numerio !

 Impuls | 2015.07.30 16:57
img
  Puikus laikraštis, lauksime kito numerio !

 Batia | 2015.07.30 16:53
img
  mano nuomone per didelis daug labai skaityt

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 11
POKALBIAI
 
  img arvydas
  08.06 10:44
  Pan vainowski gal susidek su keusu ir atkurk lietuvos sakalus

  img Vainauskas
  08.02 21:44
  RASTAMANAS KRIKSTATEVIS SU GRIZLIU

  img Vainauskas
  08.02 21:43
  VAROM GERT, NES YRA PROGA, ARVYDAS TAPO TEVU SU PASTININKE, PAVADINO KESCIU-KIESHA-PANDA

  img Vainauskas
  08.02 21:43
  ALGIOKAI KURWA TU EINAM PAS PRASTITUKAS STOTIES IR ADEKOLONO GERT

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas