2015.07.30 Nba LIVE TIME (16)

img  
Pirmasis šio sezono Live Time laikraštis jau jūsų ekrane. Šiandienos laikraštyje jūs pamatysite:

• 3 įdomūs faktai
• Nba.Revolution Twitter Buzz
• NBA on ESPN- Stephen A Smith
• Naujokų triuškinimas dėl statistikos
• 2 komandų apžvalgas ir jų trenerių interviu
• Aptarsime suprastėjusį ir taisykles laužančius administratorių darbą
• Išgirsime daugkartinio finalo dalyvio Chicharito, kitaip dar žinomo Roko istorija


3 įdomūs faktai

1. 14 sezonu PO metu, Doshke buvo atėjas pas Tautvyz'ą į asistus, tuo metu žaidusį su "Lakers". Visa įdėja to buvo, silpna vakarų konferencija. Tačiau Arvydas apsėmes ir prižadėjas komanda nuvesti, bent iki finalo, net neperėjo pirmo etapo ir iškart save nusėmė nuo asistų. Todėl dabar negalime pamatyti ant žaidėjo profilio užrašo jog 14 sezono treniravo LAL.

2. Rastamanas po karjeros pabaigimo, buvo išrinktas 14 kartų East All-Star treneriu.

3. Sabukas 5 metus žaidžia Nba Live 05 turnyruose, bet vis dar neiškovojo titulo.


Nba.Revolution Twitter Buzz

Boban Marjanovic @BobMarja
Čempionų titulas atvažiuoja į Niujorką!!!

JR Smith @TheRealJRSmith
Negaliu patikėti puikios rungtynės. Lebron'as 25 ast. Nice Job my man.

Lebron James @KingJames
Lengvos pergalės prieš "Nuggets". Kitas mūsų taikinį Konisua su savo lyderiu Nowa

Kobe Bryant @kobebryant
Gaila jog Oklahoma bando mane iškeisti, nes miestas ir komanda man tikrai patinka.

Damian Lillard @Dame_Lillard
Gražiai pamokėme bulsus

Klay Thompson @KlayThompson
Čikaga smirda

Lukas Lekavičius @LLvičius
I am on FIRE

NBA on ESPN- Stephen A Smith

Tema- Komandas papildantys laisvieji agentai

Stephen A. Smith: Vienas didžiausias pirkinys šį sezoną buvo beabejo Danilo Gallinari. Papildęs ir taip Cavs, bet nemanau jog tai turės didelės įtakos komandai. Tuo tarpu komandas sėkmingai pildo lietuviai: Martynas Pocius pasirašė kontraktą su Raptors, Lukas Lekavičius su Hornets, svarbiausia jog jie gautų laiko ir trenerio pasitikėjimą. Tačiau dar vis yra gerų žaidėjų todėl naujokai į tai turėtų atkreipti dėmesį ir juos griebti.


Naujokų triuškinimas dėl statistikos

Šį sezoną turnyrą papildė 3 naujokai iš kurių išliko 2. Pastarasis paliko turnyrą dėl triuškinimų, o kas tai darė? Senbuviai tokie kaip Thompsonas arba Sabukas. Thompsonas šį sezoną jau James statistika pakėlė iki to jog jis pretenduoja tapti MVP. Prieš naujoką: 100 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 13 asistų, kitos rungtynės tai pat prieš naujoką, 73 taškai. Visos pergalės buvo laimėtos +50 ir daugiau skirtumu. Jeigu naujokų toks atbaidymas bus toliau toleriuojamas, greitai išvis liksime tik senbuviai.


2 komandų apžvalgas ir jų trenerių interviu

Pirmoji apžvalgos komanda bus New York "Knicks"

Treneris: MJ_Jamaica

Statistika: 89.5 taškai, 34.4 atkovoti kamuoliai ir 23.2 rezultatyvūs perdavimai per rungtynes.

Lyderis: Kawhi Leonard- 11.7 taško ir 1.4 rezultatyvaus perdavimo.

Numatomi slapti ginklai: Boban Marjanovic ir Arturas Milaknis


Apžvalga: Komanda atliko jau vienus galingus mainus, po kurių komandą paliko Carmelo Anthony, bet dėl to komanda tikrai nenukentėjo. Nes su Leonard'u ginyba sustiprėjo dvigubai. Po krepšiu karaliaus monstras Boban'as. NYK turėtų pereiti 1 PO etapa tikrai, o antrame etape pagal iškritusi varžova. Dabar dar yra sunku spręsti, bet galime pasakyti viena, komanda turi puikų potencialą netgi pakovot dėl topinių vietų.


Interviu su treneriu:


Žurnalistas Sveiki, taigi pradėkime nuo nuvalkioto ir visiem jau atsibodusio klausimo, taigi kokie jūsų sezono tikslai-planai?

MJ_Jamaica Labai paprasti, patekti į playoffs. Būtų žinoma noras patekti ir į finalą kokį, bet dabar ne ta forma, kad galėčiau betką įveikti, reikia dar stengtis ir treniruotis (šypsosi)


Žurnalistas Šį sezoną komandą jau atliko du mainus, vienas iš jų buvo gan galingas, iskeitėte komandos žvaigždę C. Anthony, ar po jo išvyko komandos atmosferą ir žaidimas nesuprastėjo?

MJ_Jamaica Komanda kaip tik dar labiau atgijo, įgavo daugiau pasitikėjimo jauni žaidėjai, dabar ką gali žinoti, kas gali komandoje įšauti.


Žurnalistas Jūs esate East (Rytų) konferencijoje, ką laikote savo pagrindiniu priešininku?

MJ_Jamaica P. Thompson1212 ir P.Airidisas a.k.a Trade masteris. Jie jau tikrai gerą žaidimą demonstruoja, darosi baugu, bet tuo pačiu džiugu, kad yra tokiu kurie gali priešintis (šypsosi)


Žurnalistas Ar dar planuojate keisti kanors komandoje? Jeigu taip galite pasidaryti reklamą ir parašyti kokį žaidėje keičiate

MJ_Jamaica Manau nebereikėtų nieko keisti, bet gal kam Arron Afflalo? (Susirūpinęs)


Žurnalistas Dėkui už trumpą interviu, sėkmės jums ir daugiau pergalių New York'ui! (Šypsosi)

MJ_Jamaica Ačiū, jums irgi sėkmės žurnalistikoje! (šypsosi)


Žurnalistas

MJ_Jamaica


Antroji komanda yra Oklahoma City "Thunder"


Treneris: tomenas166

Statistika: 85 taško, 38.5 atkovoto kamuolio ir 9.1 perimto kamuolio per rungtynes.

Lyderis: Russell Westbrook- 17.6 taško, 4.2 rezultatyvaus perdavimo ir 1.6 perimto kamuolio

Numatomi slapti ginklai: Anthony Morrow ir Enes Kanter


Apžvalga: Komandos pagrindinis tikslas taiklūs tolimi metimai. Tikriausiai tai vienintelė komanda kurios žaidimas taip priklauso nuo jų, uždengus juos pergalę pasiekti tuėtų būti nesunku. Tačiau komanda turi puikią gynėjų grandį, gal net pačią geriausią visame turnyre.


Interviu su treneriu:


Žurnalistas Sveiki, jūs turėjote gan aukštą 2 šaukimą, kodėl pasirinkote būtent "Thunder", bet vėliau iškeitėte daugelį komandos žaidėjų?

tomenas Planai buvo rinktis tarp dviejų komandų CAVS ir OKC bet CAVS pasirinko pirmu šaukimu man liko OKC. Išmainiau dėl to kad vis norįs kažko naujo pabandyti (šypsosi)


Žurnalistas Jūsų konferencija palyginus su Rytų yra mirtininkų, ar galėtumėte išskirti pagrindinius savo priešininkus kovojant dėl patekimo į finalą ir kaip juos bandytumėte įveikti, gal turite paruošę slaptą taktiką?

tomenas Labai daug yra stiprių varžovų tai...Tautvyz/Tiger14/dwyane/Osva52/konisua, yra labai stiprūs varžovai vieni mano favoritų tapti šio sezono laimėtojais. Taktika atradau prieš keles dienas ir manau, kad man ji padeda tikrai tik prieš konisua sunku ne manau ligiai tapačia naudoja + dar jis prie jos jau įprates


Žurnalistas Pastaruoju metu kylą daug kalbų dėl blogo admin'ų darbo, ką pats galėtumėte pasakyti apie tai, kai esate vienas iš jų?

tomenas Na man sakyti nėra ko daug čia viska mato dalyviai. Aišku bandau prašyti pastebėjimus tačiau... Pagal mane adminams turi žmonės rupėti nors ir kokie jie būtų, ir atsakyti jiems nuolankiai. Ta prasme be pašalinių žodžių kurie gali įžeisti žmogų, ar kitaip jį paveikti neigiamai.


Žurnalistas Komanda turi daug snaiperių ar rotuojat puolima pagal juos?

tomenas Taip, Pagal juos tačiau ketinu stiprinti sf ir pf pozicija tad gali būti, kad su kažkuriuo teks atsisveikinti.


Žurnalistas Ar turi jau geidžiamų žaidėjų į šiais pozicijas?

tomenas Pagrindinis mano pf žaidėjas tai K.Love jis neviename sezone padėjo žengti man gan toli. SF žaidėjas manau pavyks pasirašyti kontraktą su Ponu šetonu juk jis pasaulio čempionatas!!!!!


Žurnalistas Dėkui už interviu

tomenas Prašom (Siunčia bučinį)


Aptarsime suprastėjusį ir taisykles laužančius administratorių darbą


Administracijos darbas paskutiniu metu labai suprastęjo. Jau nekalbant apie taisyklių laužymą. Vienas iš tokių Airidas kuris pažeidė 13 taisykle t.y - Atlikti mainus (trade) galima tik sužaidus 3 varžybas O jo pasiteisinimas buvo jog per artimiausias dienas vistiek sulos tas 3 rungtynes, bet Sabukas su Arturu padarė tyrimą ir pabandė trade prasukti tai pat. Batia buvo su 0 game, tai jų pasiteisinimas buvo toks pat, jog suloš reikalingas 3 rungtynes, bet admin'ai atmetė trade pareiškdami jog Batia sužaidė per mažai rungtynių. Taigi kyla klausimas taisylės nebegalioja administracijai? Airidas prieš 2-3 sezonus buvo atlikęs, net 14 keitimų. Kai leidžiama tik 10. Štai ką mano apie šią situaciją vienas iš administratorių Thompsonas apie kurį tai pat pakalbėsime.

Thompsonas nerodo jokios pagarbos dalyviams, nesvarbu vyresnis jis už jį ar ne. Karštakošis emocijų nevaldantis paauglys, jau ne pirmą kartą įžeidinėja ar kitaip kolioja dalyvius, jeigu administratorius sau tai leidžia išvis reiktų pagalvoti apie jo likimą tokiame poste. Aš jūsų neverčiu nekęsti administracijos ar bandyti ją pakeisti, tačiau faktais patys kalba už save. Jeigu taisykles laužo patys admin'ai tai palaužykime ir mes, jos turi būti visiems vienos, nesvarbu kokį postą užimi turnyrę.


Nu ką ir linksmesne gaida užbaigime šį numerį


Chicharito, kitaip dar žinomo Roko istorija

Mano NBA karjera prasidėjo 2010 metų pavasarį 22.lt forume, kur aš buvau gan aktyvus sporto diskusijų narys. Buvo pasiūlyta surengti forumo dalyvių NBA Live 2005 turnyrą. Taip išėjo, kad tas turnyras po sezono pavirto į NBA-HQ turnyrą. Pirmame jo sezone turėjo Vašingtono Wizards komandą su Gilbertu Arenasu priešakyje. Sezonas nebuvo labai blogas, kadangi turnyro lygis buvo žemas, aišku, turėjau daugiau pralaimėjimų nei pergalių, tačiau skirtumas buvo kažkur per 5 varžybas. Gaila, bet to sezono dėl patrūkusių nervų taip ir neužbaigiau. Neužbaigiau ir antrojo, kuomet turėjau Thunder komandą. Tada, pamenu, kad nieko nenusimaniau apie žaidėjus ir sugebėjau iškeisti Durantą, kuris tais laikais rostuose buvo visiškas monstras į mažylį D. Wade'ą. Šie mainai mano ir taip nevykusią komandą sužlugdė dar labiau. Toliau mano karjeroje buvo painiava, mėčiausi tarp HQ ir NBAOS turnyrų, tačiau galų gale likau prie NBAOS, kur kartu su rastamanu bei legendine Knicks komanda iškovojau pirmą žiedą, nors tiesa prie to žiedo prisidėjau tik aktyviu žaidimu sezono metu, nors pagal tų playoffų ir komandos lygį, tikiu, kad net ir pats būčiau galėjęs rimtai pakovoti dėl gerų vietų. Jau tada buvau NBAOS adminas ir buvau pagarsėjęs kaip ROSTŲ DIEVAS, nes kiekvienam sezonui, kruopščiai ruošdavau rosterius pagal esančią situaciją realybėje. Tiesa, po to turnyre įvyko pilietinis karas (tarp savininko ir jo draugų bei likusių adminų, kuriuos į priekį vedė rasta or didžiosios dalies turnyro dalyvių). To pasekoje atsirado šis turnyras. Nuo pat pirmų sezonų buvau jo adminu ir su pertraukomis juo buvau tikrai ilgą laiką bei labai daug prisidėjau prie jo raidos ir aktyvumo. Tik šiame turnyre buvo viena problema. Labai ilgą laiką, tiek savo jėgomis, tiek padedamas kitų, nesugebėjau tapti čempionu. Ledus pralaužti pavyko tik 24 sezone, kada kartu su Mantu subūrėme visai padorią komandą ir per Playoffus sugebėjau tą komandą atvesti iki čempionų žiedų. Tada buvo mano pikas ir sekančius du sezonus taip pat pavyko iškovoti čempionų žiedus, tačiau po to prasidėjo mano pertrauka ir žaidimas smuko bei taip iki šiol nerandu to stabilumo, kuris buvo tuo metu. Tiesa, verta pasakyti, kad šis sezonas man yra paskutinis, tikriausiai, jei įvyktų stebuklas ir iškovočiau žiedus, gal dar pabandyčiau kažką padaryti, kad juos apginti, bet tikriausiai, kad taip ir teks baigsiu karjerą. Oficialiai iš tikro aš ją kaip ir baigęs, bet kaip koks Jordanas sugrįžau, tiesiog norįjau išbandyti šių metų naujokus. O dabar, kelsiuosi gyventi į Kauną, todėl per laptopą NBA tikrai nepalošiu, plius, nemanau, kad ir bus tam laiko, tad teks atsisakyti šio dalyko, kuris jau iš tiesų ir yra atsibodęs, bet kažkaip dar vis atsirasdavo noro pažaisti. Šiaip apibendrinant, noriu pasakyti, kad karjeros nevertinu gerai, labai daug kartų buvau arti žiedų, ir galėjau jų turėti daugiau nei 4, tačiau nebuvau ir visiškas botas. Jei rimtai pagalvojus, tai sužaidžiau labai daug rungtynių ir šitam dalykui paaukojau daug savo laiko, bet geriau jau lošti NBA nei eiti į lauką ir gyventi su baime, nes lauke už kiekvieno kampo tyko pavojai, o prie kompo saugu. Juokauju. Ačiū, kad skaitėte mano istoriją, su jumis buvo nekenčiamiausias meksikietis Čičaritas, sėkmės jums turnyre, sėkmės man, kol dar žaidžiu, jei kyla klausimų paklauskite apie mano spalvingą karjerą, bet tikiu, kad niekam neįdomu, tad VISO GERO!

Tai šiam kartui tiek, visiem daug pergalių!!! Tautvyz
 

Komentarai

 Tautvyz | 2015.07.29 16:01
img
  Po 2kel turejau tik +2, paskui jam pradejo nekrist susikroviau +10 ir nebelo se palikinejo spec laisvus mano zaidejus... Atsiklausk pats jo smile

 rastaman | 2015.07.29 15:45
img
  Minesota (Tautvyz) 106:44 Detroit (Netsbasketball)
Panasu, kad straipsni o autorius irgi megsta talžyt naujokus... smile

 ulytaem | 2015.07.29 01:02
img
  Good smile

 Tautvyz | 2015.07.28 23:25
img
  XP patys geriausi windowns, gal tik pries metus ant 7win perejau ir su mielu noru grisciau prie XP smile

 arvydas | 2015.07.28 21:57
img
  O, galvojau Tautvyz dar dbr naudoja senus XP windowsus, bet supratau, kad č ia mano PC! smile

 Rekkles | 2015.07.28 19:58
img
  „Lengvos pergalės prieš "Nuggets"“ - stūmimas ;xx

 MJ_Jamaica | 2015.07.28 19:45
img
  Šaunus darbas smile. Taip ir toliau smile

 Nojus | 2015.07.28 17:07
img
  smile

 Tautvyz | 2015.07.28 16:34
img
  Ooo fuck ten 25 sezonas smile maniau jog 14 smile smile

 Chicharito | 2015.07.28 16:33
img
  Mano legendinis Orlandas kiek sulošęs :o

 Tautvyz | 2015.07.28 16:31
img
  http://i.imgur.com/zajSHpG.jpg va pasiziurek pries ka pralaimejai smile Bet kaz kaip man atrodo pries Luka turejom losti, nes nuo jo slepemes abudu jog aw g autume smile

 arvydas | 2015.07.28 16:25
img
  smile kam aš tada prapisau įdomu. smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps nauju Kauno "Žalgirio" treneriu?

  Dainius Adomaitis
  Darius Maskoliūnas
  Kęstutis Kemzūra
  Joan Plaza
  Kitas.
Turi prisijungti.

Balsavo: 10
POKALBIAI
 
  img algirdokas
  07.07 14:10
  aciu jums smile

  img Airidisas
  07.06 17:53
  Gera kale senden nukabink algiox

  img rastaman
  07.06 17:12
  Algiokai, su gimtadieniu!!!
Keliam bokalus už revo širdžių čempioną! Uraaa!!!
smile smile smile


  img Airidisas
  07.06 14:40
  Cica darik tvarka

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas