2015.01.18 Interviu su Darek

img  
Sveiki. Rev'o žurnalistai po San Antonio Spurs ekipos treniruotės sutiko koridoriuje einančią Spurs ekipos Šokėja bei komandos trenerį - Darek. Abu ėjo linksmi bei kažką meiliai burkavo... Šokėja pamačiusi žurnalistus , pasimetusi pabėgo , kraipydama savo gražų užpakaliuką , kuris buvo pridengtas Mini sijonuku , o ne ytin linksmai nusiteikęs Darekas visgi sutiko duoti trumpą Interviu. Matyt žurnalistai kažką sutrugdė...

Interviu Su Darek :

Žurnalistas : Labas vakaras pone Darek.

Darek : Ooo , žurnaliugos... ( Supykęs ) Na , sveiki... ( Atsidūsta )

Žurnalistas : Darekai , kurgi jau keliavote su komandos šokėja? Ir apie ką taip meiliai šnekučiavoties?

Darek : Ėjomė kartu aptarinėjomė traniruotė. :D Sakė, kad patiko jei ir pasiulė pabaigti aptarinėti pas ją namuose. Reikės uzbėgti nupirkt gero konjako ir dar kai kur :D ( Juokiasi ) ( Jau nebepiktas )

Žurnalistas : Na , gerai baigiam tema apie šokėją r jus. Pone Darek , šį sezona treniruojate galingą Spurs ekipa. Kokie yra jūsų šio sezono tikslai?

Darek : Tokia garbe, kai taip vadinate. :D ( Kuklinasi ) Na po pora nesekmingu sezonų, nusprendžiau vėl pakovoti dėl čiempiono vardo, kadangi viena karta esu jau tapes, ir noru įrodyti kad tai buvo pasiekta pelnytai.

Žurnalistas : Sakykite , kokia yra jūsų darbo metodika? Ką dažniausiai treniruotėse kalat į galvas žaidėjams , bei koks yra jūsų žaidimo stilius? Ir kokios pozicijos yra jūsų žaidime pagrindinės , per ką eina puolimas ?

Darek : Na visu kortu mes neatskleisime , kadangi turim slaptu ginklų, tačiau treniruotėse labiausiai žaidėjams akcentuoju, kad svarbiausia yra gynybam o tik tada puolimas. Visi sutiko su mano nuomonė, apart tautiečio Valančiuno(norėjo vėl tapti MVP) , dėl ko jis ir turėjo palikt komandą. :( Žaidimo stilius yra paprastas, visi turi galvoti tik apie komandą, o vėliau apie asmeninė statistika.

Žurnalistas : Sakykite , prieš ką jums sunkiausia kovoti turnyre dėl pergalės ?

Darek : Kiekvienas dalyvis turi savo taktikas ir puolimo braižą, na bet sunkiausiai yra prieš senbuvius šio turnyro, kitaip tariant prieš pensininkus, tai prieš Rolą, nes iki paskutinės sekundės negalima atsipalaiduoti, ką jau jis man viena karta finale įrodė. Taip pat prieš Scream, tai yra tiesiog nervu gadinimas. (Būkite atsargus) Paskutiniu metų sunku tapo lošti vs Impulsą, na ir aišku mūsų su Deiliu derbi :)

Žurnalistas : Jūsų geriausias startinis penketas?

Darek :

C Noel
PF Cousins
SF Brewer
SG K.Martin
PG D.Lilliard

Žurnalistas : Jau daugeli sezonu jūsų asistentas yra bondas. Ką galite pasakyti apie ji? Ar jūsų žaidimo supratimas yra panašus ir žaidėjei treniruotėse / rungtynėse klauso bondo nurodymų taipat kaip ir jūsų?

Darek : Na aišku, žaideju prioritetas esu aš :D Tačiau viena kita karta ir Bondas ka nors protingo pasako. Kartais, kai pasako, tai visa komanda pasijuokia :D. Na gerai, juokauju aišku, Bondas yra tokia pati komandos dalys kaip ir aš. Mūsų taktikos yra panašios, taigi žaidejams yra lengvai priprast. O apie Bond`ą galečiau rašyt labai daug, tai yra labai linksmas, pozityvus, savimi pasitikintis žmogus. O taip pat yra kompanijos sielą. Bondai kaip ten objekte su malyška? :D

Žurnalistas : Ar dar ilgai planuojate testi savo karjera?

Darek : Na buvo pas mane karjeros krizė, kai bandžiau palikt jau visam turnyrą, tačiau nežinau kas, bet vis traukia čia manė grįžt :) planuoju iki 50 sezonų, jeigu aišku turnyras gyvuos, o jis gyvuos tikrai pabūti.

Žurnalistas : Ačiū už interviu.

Darek : Ačiu jums, kad nepatingėjote paimti ! Sėkmes.
 

Komentarai

 bondas | 2015.01.19 09:15
img
  SU malyska viskas gerai smile

 darek10 | 2015.01.18 19:22
img
  Deja, negalesim patikrint :/

 arvydas | 2015.01.18 19:10
img
  NE. smile

 darek10 | 2015.01.18 11:57
img
  Doshke cia zmones sako, kad ir tu uz Tomaševski balsuosi :o

 ulytaem | 2015.01.18 02:09
img
  Ech šelmiai...

 arvydas | 2015.01.18 01:53
img
  Įdomu ar už Tomašewsky balsuos? Jei taip tai lox, jei ne tai melagis, kad nebalsavo. smile

 darek10 | 2015.01.18 01:42
img
  Vos vos nenutraukėt man pokalbio su mergina smile iki 5h ryto aptarinedavomė treniruotė. Dėl to as ir ji pavėlavome i rungtynes :/

 ulytaem | 2015.01.18 01:40
img
  Idomu ką Darekas jau planavo su šokėja... smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Kas taps 75-to NBA Revolution sezono čempionu?

  tautis (Kings)
  MJ_Jamaica (Spurs)
  Airidisas (Pistons)
  RAF (Sixers)
  Kitas dalyvis!
Turi prisijungti.

Balsavo: 23
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  05.23 00:10
  Ka tu cica

  img rastaman
  05.22 23:13
  O tau trukdo?

  img Chicharito
  05.22 23:11
  Vsio uždarikit jau tą trn negaiše laiko, karantinas baiktas smile

  img algirdokas
  05.21 12:35
  dekui bankas smile

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas