Slaptažodis:
   Registruotis
  2014.11.26 Sezono rungtynės

img
Pagaliau šiandien įvyks metų rungtynės tarp jau legendos tapusio Arvydo ir dar tik legenda ateityje, galbūt, tapsiančio Sabuko. Dvikova įvyks New Yorke, o prieš rungtynes TNT apžvalgininkai pakalbino abu trenerius.

Pirmąjį sutikome Arvydą, kuris tiesiai iš oro uosto skubėjo į viešbutį. Kadangi skubėjo, tai ir nebuvo labai kalbus, jis tiesiog apibūdino rungtynes: "Šis mažas pirdyla prisikalbėjo, o dabar jam teks atsakyti už jo žodžius. Mano vyrai su nekantrumu laukė šios dvikovos, pagaliau Sabukas išsiplovė šūdus ir įvyks šios rungtynės po kurių sužinosite, jog "SUNS" treniruojami geriausių trenerių, o "Knicks" yra, kaip pats Sabukas sakė MĖŠLO KRŪVA."

New Yorko ekipa prieš rungtynes surengė spaudos konferenciją, deja, trumpą, bet vis tiek išpešėmė tai, ko norėjome.

Kokios nuotaikos prieš pirmasias šio sezono rugtynes prieš gresmingąja suns komandą, bei jų patyrusį trenerį Arvydą?

Pfff toks ten ir varžovas, nematau prieš ką žaist. Nematau čia jokios intrigos, kurią jis vysto.

Kodėl jus taip manote? Juk šiame žaidime gali visko nutikti. Jūsų taktikos vienodos, nemanau, kad bus sunku apsiginti abiem. Beje, Suns yra geriausiai besiginanti komanda.

Geriausiai? tikriausiai jus juokaujate? Tokio žaidėjo neesu matęs, turi ko girtis, laimėjas žlugusi turnyrą, o čia nieko neparodo eilinis pagyrūnas

Ar pavadintumete šį matchą metu kova?

Eilinė kova, kaip prieš naujoką, tikiuosi eilinės pergalės.

Ar nebijote piktojo juodkalniečio Nikolos?

Nejuokauk, Pau tik iš jo pažvengė, eilinis storuliukas, kuris geba tik grasinti.

NBAonTNT laidoje, vedėjas, Ch.Barkley prognozavo pergalę tai ekipai, kuri nepalūš po varžovų kozirių. O Sh.O'nealas pasakė tik tai, jog tikisi kitos savaitės Shaqutin Top 5 sudaryti iš šių nevykėlių rungtynių.

img
  Dvieju lygių komanda dvikova , kuriai rezultatas nėra kažkoks faktorius : ) Sabukui tai patirtis pasimokyti iš tokio legendinio trenerio kaip - Arvyd as.

arvydas | 2014.11.26 23:53
img
  Kam įdomu, tai mačas vyko, kaip svarstyklės. Suns nuo pirmų minučių nu tolo 10-2, bet du tritaškiai iš NYK ir 10-8, bet tuomet 8-0 spurtavo Suns (įmetė 3pt ir fg). Nuo to laiko Suns tik krovės persvarą iki maždaug +8 -15.

Komandos keitimus darė nevienodai. NYK pasirinko dar pirmojo kėlinio pabaigoje pakeisti visą penketuką. Suns keitė, tik Favors į Boo zer ir Derozan į Jackson, kurį statė į PG, o Ellis stūmė į PG.
< br>Antrasis penketukas NYK penketukas sunkiai tvarkės su reboundais, o Suns stengėsi padidinti persvarą, išnaudodami, nors ir pavargusius, bet stipr esnius žaidėjus.

Antrasis kėlinys prasidėjo NYK antru penketuku , Suns taip pat leido antrą penketuką + Derozan ir Favors iš starto. Dero zan draskė varžovų krepšį, o iš NYK atsarginių nedaug, kas galėjo pa sipriešinti. Rimčiausias jų puolimas buvo stengiantis užpulti per Boozer , kuris nors ir treniruojamas ant blocko ir iki ženklo nedaug trūksta, bet visgi trūksta, ir todėl sunkiai blokina varžovų metimus. Grįžus start iniams žaidėjams niekas iš esmės nesikeitė.

Prasidėjus treči ajam kėliniui NYK nusprendė išleisti B.Bogdanovičių ir S.LLullą, o ne startinio penketo žaidėjus. Tai pasiteisino ir B.Bogdanovičius mėtė tri taškius per rankas, laisvas ir visoks kitoks. Suns atsakydavo tuo pačiu, b et visgi, NYK pamažu pradėjo periminėti iniciatyvą. Trečiojo kėlinio p abaigoje vėl skirtinga keitimų taktika - Suns naudojo, taip pat kaip ir pi rmąjame kėlinyje + 3 time out likus 2 minutėm, NYK leido antrą penketą ir prašė time out, kas leido Suns žaidėjam papildomai pailsėti.
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo vis dar Suns pirmaujant, bet keli tritašk iai iš NYK ir skirtumas tirpo, aišku Suns nestovėjo vietoje, nors ir sunk iai, bet pelnydavo taškus. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus, bet nei viena komanda nepirmavo daugiau, nei +4. Likus 2min. NYK pirmavo +2, tuomet PAU buvo sustabdytas pražanga 1baudą pataikė, antros ne, tada atsikovojo kamuolį NYK ir tada viskas buvo atvirkščiai. Taigi, + 4 NYK. Tada, Suns užpuolė, apsigynė ir dar kart užpuolė. Lygu. Likus 40 s. Suns vėl apsigynė, bet suklydo puolime, o vėliau ir gynyboj, galvojo, jog dar turi 1 laisvą komandinę ir varžovai neužpuls greitam puolime, o išsimes iš užribio kamuolį, bet vietoj to gavo dvi baudas į savo krepš į. NYK prasižengė prieš Derozan ar Ellis nepamenu, bet neesmė, kad abi baudos buvo sumestos. Tuomet berods iš NYK užpuolė ir turėjo +2, o Pekov ičius įmetė tik 1 baudą. Antroji skriejo pro šalį, o Favors ėmė kamu olį, bet dėjo taip, kad pamalonino Shaqo širdį, nes epizodas vertas TOP 1 Shaqutin. Krč šoko dėt ir nedaskriejo iki krepšio, taip sakant įmitav o dėjimą. Kamuolys atsimušė į lanką į lentą, į lanką, o Pekovičiu s ėmė reboundą, tada Greenas, likus 4s, metė FG, bet gavo bloką, kamuol į paėmė NYK ir iškart buvo prieš juos prasižengta. NYK realizavo abi b audas, o Suns neišsimetė kamuolio per 5s, nors jų treneris dar prašė ti me out, bet papirkti teisėjai nedavė time outo. Taigi, NYK išsimetė kamu olį ir gavo teisę mesti dar du baudos metimus, o Suns laukia, kada galės revanšuotis.

img
  eik eik paverk, tik sakau lygus mačas, buvo tiesiog tu pervertinai save. ir gavosi toks rezultatas smile

arvydas | 2014.11.26 23:13