2014.11.26 Suns įgauna formą?

img  
Kaip žinia, šį sezoną oficialiai į turnyrą grįžo Arvydas, kuriam atiteko Phoenix Suns komanda. Su šia komanda Arvydas jau yra dirbęs praeityje du kartus, tuomet šis treneris apsiribojo du kart patekdamas į playoffus. Tiesa, dabartinis kartas prie šios ekipos vairo skiriasi tuo, jog Suns sudėtis skiriasi iš esmės.

Gavęs šią komandą Arvydas pasirinko mainų taktiką ir iškeitė didžiąją dalį ekipos. Mainai panašu, jog pasiteisino ir leido pagaliau džiaugtis pirmąją pergale sezone bei patikėti savo jėgomis, kurios vos neatnešė pergalės ir prieš Ivano Batioko Mavericks. Tose rungtynėse iki pergalės trūko sėkmingiau sužaisto 3iojo kėlinio, kuomet Baciokas pabėgo 10 taškų persvara, o Suns nors ir mažino rezultatą, bet vis dėlto, pergalė atiteko kaubojams.

Antra sezono pusė

Už pirmą sezono pusę šiai ekipai galime parašyti 4. Kodėl tiek daug? Nes sugebėjo žaisti gynyboj gana padoriai, puolime, nei vienas žaidėjas netiko Arvydo schemoms, bet taip pat pažymį kelia ir Vadovų darbas, kurie viską padarė, jog išmainytu lūzerius į geresnius žaidėjus. Taip pat prisiviliojo, nors jau ir seną, bet vis dar taip pat gerai tritaškius mėtantį J.Terry.

Antroje sezono pusėje Suns turėtu stengtis iškovoti, kuo daugiau pergalių, jog užsitikrintų vietą atkrintamosiose. O kad motyvacijos jiems netruks, tai jau ir taip aišku. Vien, ką pasako G.Greeno žodžiai po rytinės šiandienos treniruotės: "Nesvarbu, kas varžovas - laimėsime. Įgavome formą. Gynyboj arsime, kaip arėmė. Oponentų PF, C nesugeba pataikyt FG, tuomet, jų treneriai pasimeta ir verkia, kaip mažos mergaitės, jog taiklumas jų žaidėjų kritinės ribos. O mes išsprendėmė savo bėdas, privalome įvykdyti visas užduotis puolime ir pasieksime ne vieną nuostabią pergalę".

Tie kas sekė Suns rungtynes, žino, jog įvyko jau ne vienas derbis tarp Arvydo ir Rolo, bet šį sezoną panašu, jog bręsta didelis konfliktas, nes Arvydą viešai įžeidinėjas Sabukas gali sulaukti skaudaus antausio. Tiesa sklinda gandai, jog Sabukas tiek vartojo žodį šūdas, kad pats nejučiomis prišiko į kelnes ir dabar bijo išlyst iš namų ir atvykt su savo New York Knicks ekipa į Phoenixo Olimpinį stadioną, kur namų rungtynes žaidžia Suns ekipa. Sabuko pasiteisinimai eiliniai: "Neįdomus. Darau ND. Nelošiu."

Taip pat šiandien ryte, Sabuko tema, buvo pakalbintas ir N. Pekovičius. Mafijozas Juodkalnietis neviniojo žodžių į vatą ir tėškė: "Jobany pyzduk Sabuk gdie ty? Mi ubju tibe kogda vi prixodyte v fynykse, urod, pydarast." Šių žodžių neversime, nes nenorime, jog žaidėjas susilauktu sankcijų, bet esmė tokia, kad Nikola nori užkasti Sabuką miške.

Phoenix New Times
 

Komentarai

 Sabukas | 2014.11.27 22:10
img
  Nieko jis neįgauna. Nebent pralaimėjimu skirtumu mažėjima įgauna smile

 Sabukas | 2014.11.26 19:36
img
  NEĮGAUS TOS FORMOS. SENIAI ČIA AIŠKU. JAM REIKIA GERO ASSISTO TOKIO KAIP RASTAMAN. TADA JIS ATSIGAUS smile

 ulytaem | 2014.11.26 18:01
img
  Sios komandos stiprybė Gynyba , tačiau ji laikosi ne visa laika , jei išv engtu mažu duobučiu , tai būtų bene geriausiai besiginanti ekipa smile

 arvydas | 2014.11.26 16:55
img
  Manau, kad reikės paauklėt žaidėjus, jog taip negražiai kalba laikraš iui..

 rastaman | 2014.11.26 16:49
img
  Visi Arvydo Sunsu fanai!!! smile

 Perkunas | 2014.11.26 15:55
img
  Spurs protestuodami prieš NBA lygos sprendimą atsisako žaisti rungtynes.

 AdamSilver | 2014.11.26 15:51
img
  Nikola Pekovič 20 tūkst bauda (cash)

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas