2014.11.18 „Rev Twitter Buzz“1

img  
Na ką , atidarome nauja rubrika - „Rev Twitter Buzz“.

Šį sezona „Rev „Twitter Buzz“ bus atskiras leidinys.

Krepšininkai mintimis dalinasi ne tik su žurnalistais. Kur kas dažniau ir atviriau NBA žaidėjai kalba savo „Twitter“ profiliuose.

„Rev Twitter Buzz“ kviečia kiekvieną dieną kartu pasidomėti, ką krepšininkai , treneriai rašo savo socialiniuose profiliuose.

LeBron James @kingjames

Gryžau pas savo treneri - ulytaem. Sieksime 4 - tojo žiedo su šiuo mano mėgstamiausiu treneriu !!! Let's Go Miami...

Sabukas @Mj_Jamaica

Žyččkaa, overcame me!!!

Tobias Harris @tobias31

Nuostabus sezonas! Ačiū komandos draugams ir treneriui! Nesustokim vyručiai!

Vidas @rastaman

Vakar taip prisigėriau per Revo gimtadienį, kad net bobas sumaišiau...
Galvojau su sava Veračka suguliau, o ryte pabundu wtf šalia Ilona, ta padla. :/ Visa laimė Vera smigus šalia lovos gulėjo ir nk nematė. Šiaip gimtadienio šventė buvo puiki, tik nepamenu dėlko Arvydą palikom pririšę prie medžio lauke. Gal kas paaiškins tai?

Andray Blatche @andrayblatche

Puikus sezonas su Kings ekipa !!! Ačiū treneriui - xobai už pasitikėjima !

Arvydas @doshke1

Esu nepatenkintas savo komanda ! Nesugebėjome pasipriešinti amžinam priešui - Rolui ir jo treniruojamai Heat ekipai.

Klay Thompson @klaythomson

Nauja karjeros stotelė - Heat !!! Pateisinsiu visus komandos lūkeščius.

Russel Westbrook @russel_westbrook

Hello Chicago. I'am come here !

Paul George @paulgeorge24

Good Game LeBron !

Luke Babbit @lukebabbit

Šiuo metu esu karjeros pike !!! Laikykities mano būsimieji varžovai.

Avery Bradley @abradley

A.Bradley : Kvepia rezultatyvių perdavymų lietumi.

ulytaem @Deshuk_Champ

Screamai , laikykis ! Miami ekipa pasiruošusi revančui !!!

jordanas @jordanaz1

Let's GOOO mano čempione - Irmanai Shumpertai !!!


Kevin Durant @kevindurant

LeBronai Jamesai ! Laukiu mūsų pirmosios dvikovos šį sezoną !

Carmelo Anthony @melo

Mūsų komandos atmosfera yra prasta... Treneri - daryk išvadas.

Ryan Anderson @ryan_anderson

Laukiu pergalių ! Atsibodo pralaimėjimai...

Dante Exum @exumdante

Puiki sezono pradžia ! Tikiuosi viskas klostysis taip ir toliau !


---------------------------------------------------------
 

Komentarai

Komentarų nėra.
 
 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas