2014.11.17 Nba LIVE TIME Special

img  
Boom! Lapkričio 17d., kaip jau įprasta, tapo daugiau, nei diena, mūsų dalyviams, kadangi šią dieną "gimė" Revolution.lt.
Per šiuos metus patyrėme tiek šilto, tiek šalto. Pergalės, pralaimėjimai, pergale lementys metimai paskutine sekunde, pratesimai kiekvienose rungtynėse, kiekviena sezoną patyrėme visko. O 39 sezonas sutampa su gimtadieniu, todėl galima sakyt tai vienas iš svarbesnių sezonų per šiuos 3 metus.

Taigi pradėkime.

Trumpai ir aiškiai tai, ką šiandien jums pateiksime

• 4 įdomūs faktai
• Nba.Revolution "Twitter Buzz"
• Istorija iš Rolo ir Batia
• Avatarai revo gimtadieniui paminėti

4 įdomūs faktai

1. Garbės lentoje šiuo metu yra 15 europiečių.

2. Aktyviausias buvo 4 sezonas, kuriame buvo sužaista 807 rungtynių.

3. Oficialiai karjera yra baige vos 2 treneriai.

4. Šiuo metu turnyro ruostuose yra 3777 žaidėjai.


Nba.Revolution "Twitter Buzz"

Arvydas @Doshke_Champ

Atrodo įprasta diena, įprastame pasaulyje, bet tik ne mums, ne tiems, kurie jau trečius metus, o gal ir daugiau žaidžia NBA turnyruose bei juos kuria. Mes visi žinom, kad dabar esam geriausi, bet tik todėl, kad neturim konkurentų, bet ir sunku jų turėti, kai visi žaidžia 2k dalis, tikiuosi, kad vardas: "GERIAUSI" neleis mūsų administracijai užmigti, o ji kaip tik pasitemps, jog gebėtu privilioti naujų narių ir išlaikyti šį ir kitus Revolution projektus gyvus, jog šis gimtadienis nebūtų paskutinis, o būtų ir kiti, kuriuos galbūt pagaliau pavyktu atšvęsti visiems kartu prie stipriųjų gėrimų! SU GIMTADIENIU REVOLUTION.LT!

Rolandas Desukas @Desuk_Champ
Mums jau treji metai !!! Tai yra fantastika. Mes esame vienintelis gyvuojantis turnyras !!! Tikiu , kad visi kartu , tarsi vienas kumštis pratesime Revo gyvavima dar ilgai ilgai. Mano kaip admino valdžios ranka toliau kurs sėkminga Revo gyvavima.

Vidas @Rastaman
Puikiai atsimenu tą 2011 metų lakpričio revoliuciją, net sunku patikėti, jog praėjo 3 metai. Pati pradžia buvo sunkoka, bet šiaip netaip užvedėm Revolution traukinį ir jis rieda iki šiol. Per tą laiką daugumai Revas tapo antraisiais namais, o kolegos tapo draugais ar netgi giminaičiais! Taigi linkiu visiems nepamiršti Revolution ir kartu su juo sulaukti dar ne vieno gimtadienio! Slava Revolution!!!

Kobe Bryant @kobebryant
Mums jau trys metai. Per juos patyrėm daug tiek šalto, tiek šilto ir dar daug visko patirsim. Happy B-DAY

Kevin Love @kevinlove
Kaip bėga greitai laikas jau praėjo trys metai. Tikiuosi šis turnyras gyvuos dar tiek pat ir daugiau.

Donatas Motiejunas @DonatasMot
Didžiulė būti šio puikaus turnyro dalimi. Švenčiam!

John Wall @JohnWall
Linkiu visiems daug pergalių ir gerų mergų.

Carmelo Anthony @carmeloanthony
Smagu, jog žlugus OS ir HQ, jau trečius metus turime kur žaisti, aukščiausiame ir geriausiame lygyje. THANK YOU REVOLUTION.LT & HAPPY B-DAY!


Istorija iš Rolo ir Batia


Rolo istorija:

Sveiki visi. Štai mano Istorija NBA 2005 karjeroje.

Viskas prasidėjo 2011 metais , kuomet mano draugas doncia žaidė kažkokį NBA 2005 live žaidimą Online. Atvarydavau pas ji ir tekdavo kai kada laukti 10-15 minučių kol jis baigs žaisti. Trumpai papasakojęs apie šį žaidimą jis sudomino mane ir aš jo papraščiau , kad įkeltu man NBUS. Kitą diena , jis atėjo su flashų ir įkėlė man NBA 2005 game į pc , instalino visus failus , kad galėčiau lošti Online , primetė į skype grupė. Karjera prasidėjo - Nbaos.Vhost.LT :D 1 mano mačas buvo prieš viena stipriausiu NBA žaidėju - Dovyda. Žinoma , varžybos baigėsi veinais vartais. Paskui sekė triuškinamas pralaimėjimas Konisuai -> Pralaimėjau -109 taškais. :D Po truputį pradėjau susigaudyti žaidime , suprasti žaidėjus , ką jie gali ir t.t. Po kelių mėnesiu į turnyrą atėjo mano draugas - jordanas. Mes du botai su juo žaidėme kas dieną po 3 - 5 game , kol galiausiai kažkiek pramokome lošti. Ieškodavome botų , kad laimėti varžybas , nes kuomet mus triuškindavo , dažniausiai aš bėgdavau iš varžybų. Tačiau po kelių sezonu jau išmokau gan neblogai lošti ir Playoffsuose krisdavau 1 - 2 etape. Po kokių 3-5 sezonų Playoffuose suvedė akistata su ponu - Rastamanu , kuriuose laimėjau 2-1ir patekau į finala. Finale 2-1 pralaimėjau legendiniam Tautviui. Sparčiai tobulėjau , tačiau ketvirtfinaliuose kelią pastodavo tokie žaidėjei kaip - tautvis , konisua , dovydas ir mano kelias pasibaigdavo. Žlugus Osui , persikėliau į Revą , ten kapojausi su rasta , tačiau jis būdama skarjeros pike , gana nesunkiai įveikdavo mane. Poto sekė trileriai su edga , arvydu , jordanu. Galiausiai Revolutione , žaidžiau 3finalus , tačiau žiedo išsvajoto man niekaip nepavygdavo laimėti. Tačiau savo ryškų pėdsaka jau buvau palikęs. Ir įvyko mano karjeros pabaiga , nes išvykau į Airija 10mėnesių , gryžęs į revą , dar labiau patobulėjau , kol galiausiai 27 sezone kartu su Lebronu iškovojau pirmąji žiedą !!! 30 sezone - antras žiedas , 33 sezone - trečias žiedas !!! Praeita sezona , kritau finale. :) Mano žaidimo stilius yra - Fg metimai ir dunkai greitose atakose. ;) Mano komandoje būtinai turi būti Pf'as su FG ir Tritaškiu. Tęsdamas svao istorija , norėčiau paminėti kaip as tapau adminu reve. Viena diena pamatęs , kad atsirado laisva vieta admin soste , parašiau Rastai ir pasiūliau savo kandidatūra , tačiau Rastamana , Arvydą , atbaidydavo , mano charakteris ir nervai , nes būdavau neprognozuojamas. :D Visgi gavęs šansą juo puikiai pasinaudojau , kol galiausiai Rastamanas , pasiūlė pakeisti jį Revo soste , išmokė nemažai ko ir galiausiai tapau Rastamano pamaina jau 6tą sezona. :)
Mėgstamiausia komanda atrodytų taip :
Dallas Maverics

C- A.Bynum
PF- A.Bargnani
SF- L.James
Sg - K.Martin
Pg - R.Westbrook

Suolas :

C- N.Krstič
PF - J.Sullinger
Sf - T.Wiliams
SG - M.Ginobili
PG- G.Dragič.

Mėgstamiausias NBA 05 playeris : LeBron James , atnešęs man 3 žiedus. :)

Geriausi draugai NBA 05 pasaulyje :
Rastaman , Arvydas , Jordanas , Kaukas , Batia , Xoba , Edga


Batia istorija:

Nuo pat vaikystės man patinka krepšinis,visą dieną praleisdavau krepšinio aikštelėje,bet krepšinio nelankiau.Tad žiemą neturėjau, ką veikti. Pas mane buvo levesnis kompiuteris pas draugą buvo geras,eidavom pas jį žaist pradžiai žaisdavom NBA Live 2006,2008.Bet norėjom išbandyt savo jėgas turnyre. Suradom šį nuostabų turnyrą NBA-Revolution, žaisdavom pas drauga vakarais ,poto man nupirko geresnį kompiuterį ir aš pats pradėjau žaisti namie. Pirmas mano nick buvo artas, bet mane greit užbanino dėl to kad įkėliau stats. Buvau mažas ir nesupratau ką dariau. Pradėjus žaisti visiems pralaiminėdavau, bet mane nebuvo tai svarbu,svarbiau buvo kad žaidžiau ir man tai įdomu žaidimas buvo paremtas mėtymais per rankas, tritaškiais, malimu. Poto man Thompson pasakė, kad reikia mėtyt FG pradejus metyt FG iškart žaidimas patobulėjo ir pradėjau laiminėt. Žaidžiu, nes man įdomu suburti, ko geresnę komanda ir tikslas laimėt čempiono titulą ta ir ką ir padariau praeitą sezoną ir šį pakartosiu.Ačiu visiems dalyviams šio turnyro ir adminam nors ir pykstamės, bet vistiek jūs geriausi :) Visus su Revo gimtadieniu.


Avatarai revo gimtadieniui paminėti

Taigi dėkojame visiems mūsų turnyrų dalyviams, kurie buvote, esate ir būsite su mumis. Gimtadienio proga visos NBA REVOLUTION komandos bus pamalonintos 10'000$ premijomis. Taip pat naujienos komentaruose laukiame jūsų palinkėjimų ar prisiminimų apie tai, kas įsimintino įvyko per trejus metus laiko mūsų bendruomenėje.
Tautvyz
 

Komentarai

 rastaman | 2014.11.18 11:55
img
  Beje yra klaida Rolo istorijoje. Jis lošt pradėjo 2010 metais, nes aš tų metų vasarą į OS atėjau ir Rolas jau buvo ten. smile

 rastaman | 2014.11.17 22:29
img
  Kaip jau minėjau REV'as mūsų antrieji namai. Todėl saugokime ir mylėkim e Revolution! Peace brothers. smile

 Perkunas | 2014.11.17 18:44
img
  San Antonijaus ekipa kartu su miestiečiais sveikina šį turnyrą su gimtad ieniu smile

 Tautvyz | 2014.11.17 17:57
img
  
Cepo zinute:
Rašau. Aaa, maniau laiška siust tau, net pasiruoši au lapa su rašikliu. Tokia proga noretusi oficialaus laiško ar panašei (n erd)
Bet pasiulei su naujom technologijom, tai laikai keičiasi ir net N BA jau ne toks ir jaunas Žaidimas, bet žaidžia vis jaunesni, tai reiškia , kad JIS GYVAS smile
O nuo to tik geriau Manau visiem, o ypač PC gami ntojams ir Elektros tėkiejams. URA, URA, URA smilePagarbei Visu Draskomas N BAO5 Partizanas (highfive) ir viena Lietuviška VALIOOOOO REVUI smile

 ulytaem | 2014.11.17 17:47
img
  Skaitau naujiena ir taip faina , toks jausmas tarsi ašara išriedės , nes tai antrieji mūsų namai smile H.B.

 fallen | 2014.11.17 16:10
img
  Su gimatadieniu Revoliution adminictracija jus geriausi pasauli!!!! o Rasta dekui tau kad islaikei toki puiku turnyra!Su gimtadieniu sveikinu

 Nojus | 2014.11.17 15:29
img
  Su gimtadieniu Revolution! Puikus turnyras, malonu čia dalyvauti! Sėkmės ateity! smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  04.21 07:25
  Zamai, zamptkni pašča bo ja naščia

  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas