2014.10.31 Nba LIVE TIME (8)

img  
5Nba Live Time vėl jums pateiks karščiausias ir naujausias Nba.Revolution turnyro naujienas!

Trumpai ir aiškiai tai, ką šiandien jums pateiksime

• 3 įdomūs faktai
• Nba.Revolution "Twitter Buzz"
• Dviejų komandų apžvalga
• Protu nesuprantamas treniravimas
• Interviu su Nba.Revolution turnyro Phil Jackson


3 įdomūs faktai

1. Pirmuoju čempionu turnyre, kuris nebuvo ir jokiame kitame turnyre tapęs čempionu, buvo Night_Angel (12sez), kitas toks buvo Dwyane (20sez). Iki tol čempionais tapdavo tie, kurie buvo laimėję HQ arba OS turnyrus.

2. Darek yra lošes kartu su skandilinguoju Dencyk


3. Sabukas per savo karjera turėjo begale nick name. Štai porą jų- braliukas; ale tu ma tai; budulis; MJ_Jamaica; ko nori ;Dominykas


Arvydas Degutis @Doshke_Champ
Dešuk, ar skaitei orų prognozę? Nes aš girdėjau, jog žadamas tritaškių lietus..

Amar'e Stoudemire @Amareisreal
Naujas kontraktas su Phoenix "Suns" tikiuosi paskutinis. Pasistenksiu šiai komandai suteik dar didesnio pasitikėjimo ir jėgos po krepšiu.

Marc Gasol @MarcGasol
Mano brolis keliauja į Portland'ą sėkmės jam.

Carmelo Anthony @carmeloanthony
Haaaa.. Pacers net nepasipriešino mums. Lavonai....

YOU DON'T KNOW ME @HasheemTheDream
Lengva pergalė vėl prieš Cavs. Įsigykit geresnių centrų, nes nejaučiu pasipriešinimo.

Andre Drummond @AndreDrummondd
@HasheemTheDream galvok ka šneki vaiki. Esi didžiausias Nba Bust nevykėli.

Andre Iguodala @andre
@kobebryant kada pinigus gražinsi?

Mike Kidd-Gilchrist @MKG14
Būtų suteikia daugiau laiko, būčiau įrodes ko esu vertas. Esu dabar geriausias laisvasis agentas.Dviejų komandų apžvalga


Pirmoji apžvalgos komanda bus Atlanta "Hawks"

Treneris: MJ_Jamaica

Statistika: 87 taškai, 32.5 atkovoto kamuolio ir 22.5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Lyderis: Jeff Teague- 13.5 įmetamų taškų 59% taiklumu, 7.2 rezultatyvaus perdavimo.

Numatomi slapti ginklai: Mike Scott, Nikola Mirotic ir Thabo Sefelosha.


Apžvalga Komanda atlikus tris mainus iškeitė savo snaiperį Korver ir ginybos meistra Drummond. Bet į tai niekas per daug nekreipia dėmėsio. Pati komanda šį sezoną sužaidė 12 rungtynių iš kurių 10 laimėjo, o tik du sykius pralaimėjo. Pati komanda bandys pakartoti sėkme trenerio kuri įvyko 35 sezone, kai treneris užėmė antrą vieta. Komanda paskutinėse rungtynėse parodė tikrajį veidą. Jog ekipa yra labai priklausoma nuo savo lyderių tai Dunleavy ir Bazemore. Uždengus šiuos du žaidėjus yra tikėtina jog Hawks neatras naujų ginklų ir pergalė garantuota.


Interviu su treneriu:

Žurnalistas- Sveiki, kodėl pasirinkote Hawks kluba?

Sabukas- Na, ji man neseniai pradėjo patikti, kai P.Millsap atėjo į Atlantą iš Jazzu. Beabejo ir dėl Jeff Teauge.

Žurnalistas- Ar tikitės pakartoti 35 sezono sėkme?

Sabukas- Žinoma! Kai trade būdu gavau M.Dunelavy, mano tikslas pasiekti finalą sustiprėjo ir žinoma šiam sezone east konferencija ganėtinai silpnoka.

Žurnalistas- Jeff Teague žaidimas yra labai bangotas ar bandėte kalbėtis su juo?

Sabukas- Taip, jis dažnai atšvenčia pergales ir savo gerą žaidimą. Bet po to atšventimo jis sužaidžia blogas varžybas. Tai su juo sutaremė jei jis atšventinės varžybas, bus keičiamas.

Žurnalistas- Šį sezoną atlikote 3 mainus, po kurių komanda paliko Korver su Drummond. Ar jie jums stabdė žaidimą?

Sabukas- Korver.... jis blogiausias žaidėjas, kurį esu turėjąs. Drummond, na jis man netiko žaidimo planui.

Žurnalistas- Jai patektumėte į finalą ar priešintumėte Koniui kaip Tautvyz praeitą sezoną?

Sabukas- Tiesa sakant nežinau, kai labai senai žaidžiau prieš Konį, netikėtai jį įveikiau 3 taškais. Bet po to gavau ar ant 40 ar ant 50. Tada tikrai pasimokiau. Bet jis yra nba 05 dievas! O Tautvyz tikrai yra kietas riešutelis. Jei jau taip su Koniu žaidė, kuris praeita sezoną visus šlavė.

Žurnalistas- Ka manote apie Cavs ir jos mąstyma?

Sabukas- Oi kaip nemėgstu šios komandos trenerio Tomo. Na pagal metus dar jaunas. Bet jau bando vaidinti kietą. Bet tas kietumas atrodo vaikiškumas. O jo komanda išties sugadinta. Turėjo Lebron'ą, Kevin'ą. O kur dabar jie? Su tokiu komandos branduoliu. Jis būtų išties toli nuėjas. :) Na bet dabar viskas. Galiu pasakyti tik tai, kad jam sezonas pasibaigė, vos tik prasidėjus. :)

Žurnalistas- Ačiū už interviu, gal galite palinkėjima mūsų skaitytojams?

Sabukas- Na visiems siekti savo tikslų, šiame turnyre ir būti aktyviems. Darek, Rolas, Tautvyz ir Rastaman geriausi!!!! Kad ir nors Konis visus šluoja.


Antroji komanda yra Golden State "Warriors".


Treneriai: Batia*ScreaM


Statistika: 88.6 taško per rungtynes, tai pat 27.4 atkovoto kamuolio ir 19.2 rezultatyvaus perdavimo.

Lyderis: LeBron James 31.6 taško 2.3 atkovoto kamuolio ir 4.3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Numatomi slapti ginklai: Greg Monroe, Harrison Barnes, Courtney Lee

Apžvalga Šį sezoną komanda pradėjo tik su Batia, bet begant laiku vyr. treneris pasipildė savo asistentus ScreaM'u. Tai pat komanda labai pasikeitė žaidėjų atžvilgiu. Curry, Bogut ir kiti paliko komanda, o į komanda atvyko karalius James. Kuris iškart tapo komandos lyderiu, bei sustabdomu žaidėju visoje lygoje. Komanda pasižymi taikliais snaiperiais kurie nesustabdžius pradžioje gali paskui įsišaudyt ir mėti per rankas. Greitų atakų nedaro, nes stengiasi daryti kuo mažiau klaidų.


Su treneriais nepavyko susisiekti, todėl nepavyko gauti interviu.


Protu nesuprantamas treniravimas

Praeita sezona ypač aktyvus buves Teemo nepaliko vilties kitiems treneriams pakovoti dėl 1 pick. Draftų dieną jau buvo aišku ka pasirinks pirmas šaukimas tai buvo Cleveland "Cavaliers" Sezonu metu buvo kalbama apie James išvykima į Bostoną pas Rola. Tačiau kalbos likom kalbos ir nieko neįvyko. Tačiau Spalio 27 diena tapo lemtinga LeBron'ui James'ui kuris buvo priverstas krautis lagaminus ir keliauti į Golden State. Visi dalyviai liko nustebe po tokio Teemo sprendimo.
Bet tuo dar niekas nesibaigė kita dieną komanda tai pat paliko Curry, o po šių mainų įvyko dar vieni po kurių lagaminus buvo priverstas krautis ir Kevin Love. Dar kartą visi dalyviai išjuokė Cavs trenerį. Dar, net neįpusėjus sezonui "Cavaliers išnaudojo savo mainų limita.
Protu nesuvokiama kaip gali atsikratyti savo komandos lyderių ir paskandinti visas vilti pakovoti dėl aukštesnių vietų turnyre. Pats treneris teigia jog- šį sezoną darė "nesamones" o kita sezona kovos dėl aukštesnių vietų. Dabar komandoje yra keturi gynejai ir kitų daug mažų žaidėjų kitų trenerių teigiama žaidžia vidurio puolėjų pozicijose.


Interviu su Nba.Revolution turnyro Phil Jackson

Šį kartą kalbinome daugkartinį turnyro nugalėtoja mūsų Phil'a Jackson'a Poną Konisua.


Žurnalistas- Sveiki, šį sezoną iš esmės pakeitėt "Thunder" ar tai įtakojo jūsų žaidimo pasikeitimą?

Konis- Sveiki, komandos sudėtis pritaikyta prie žaidimo. Su galingają priekine linija A.Bargnani ir K.Love, kur manau nesumeluosiu pati stipriausia šį sezoną, tikrai daugiau nuveiksi, nei su ankstesne. Dar nepamirškime C.Anthony, kuris nedaug nusileidžia tam pačiam K.Durantui. Šį sezoną treneris įvedė svarba pataikyti iš vidutinės distancijos, todėl ir "Thunder" ekipos sudėtis bei žaidimas pasikeites visiškai.

Žurnalistas- Ar šį sezoną tikėtės sulaukti pasipriešinimo iš rytų konferencijos finale?

Konis- Na žiūrint su kuo išeis išeiti į tą finalą, nevisada atkrintamūjų etapas lygus priešininko pajėgumui. Bet jei išeis komandai išeiti į finalą, manau iš rytų geriausios komandos sulaukti didžiausio pasipriešinimo, nei vakarų konferencijoje.

Žurnalistas- Jūs su Ponu Scream'u pagarsėja savo bug'ais. Bet ar tiesa jog naudojate Cheatus?

Konis- Oi! nelyginkite mano, kaip sakant bugų su jo bobiškais bugais. Tegul Ponas Screamas nesupyksta, bet aš jam pats asmeniškai esu sakes, kad tas bugas kur kamuolį pameta zaidėjas iš oro yra bobiškas dalykas, čia to gyvenime nebūna. O kas nepagarsėja bugais? Kas yra bugas? Šitam NBA metimas per rankas iš "FG" ir pataikymas, kad ir per 3 žmones yra bugas, nes taip nebuna, tad visi žaidžia su bugais.

Žurnalistas- Na kas tiesa tas nemelas, kaip sako sabuko tevas. Tai kagi dar vienas klausimėlis- Šį sezoną sužaidėte 19 rungtynių ar bent vienose sulaukėte rimto pasipriešinimo?

Konis- Na taip, rezultatai gal to neatspindi, tačiau būdavo ir rimtesnių varžybų. Ir pirmos varžybos prieš Torontą sunkesnės, nors antras ir laimėjome dideliu skirtumu. Bet sezono pradžia buvo, visada ji buna sunki, kuo toliau, tuo labiau apsišlifuoja komanda, jos žaidimas, žaidejai.

Žurnalistas- Kyla kalbų jog komandą gali atlikti mainus po kurių Paul George jūsų mėgstamiausias žaidėjas persikels į Oklahoma. Ar tai tiesa?

Konis- Na kalbų buvo, tačiau komanda atliko kitus mainus įsigydama gynybos specialistą, bei atletiškajį L.Stephensona, tad dabar sunkiai tikėtini tokie mainai. Tačiau niekada negali žinoti, traumos, žaidėjų formos, visada visko būna.

Žurnalistas- Ką manote apie garsiuosius Admin'ų mainus ar pats kreipete į tai dėmesį?

Konis- Na čia kaip teisėjų darbą, geriau pasilikti be komentarų. Visi viską mato, žmonės nekvaili. Kaip sakoma lietuvoje juk 3 milijonai krepsšnio ekspertų.

Žurnalistas- Kokį įspūdį jums paliko Cavs sugalvotas mainų planas po kurių komandą paliko James ir Love?

Konis- Na Kevinas paliko jau subirėjusia komanda, treneris galvojo tik apie pelna iš žaidėjų, ne apie komandos rezultatus, Lebrono iškeitimas į tikrai nepajėgius žaidėjus manau čia visiems buvo kaip naujiena iš giedro dangaus. Mano manymu kitą sezoną treneris turėtu palikti komandą, o Cleveland Cavaliers bandyti atsitiesti su nauju treneriu, kuris gal būt ištauks iš šitos duobės.

Žurnalistas- Na ir pabaiga gal galite palinkėjima mūsų skaitytojams ir visiems turnyro dalyviams?

Konis- Tik rimtos kovos užgrūdina gerus žaidejus. Ne silpnų varžovų daužymas ant 50 taškų.

Žurnalistas- Dėkui jums už išsamius atsakymus

Konis- Ačiū jums.


Tai tiek šį kartą. Kitas numeris pirmadienį. Palikite būtinai komentarą. Tautvyz
 

Komentarai

 arvydas | 2014.11.02 13:00
img
  Tai po 20 sezono daug buvo, kurie pirmą kart laimėjo. O iki tol konis, art az, tautvis pagrindiniai. smile

 ScreaM | 2014.11.02 12:17
img
  Mano pirmas cempiono titulas irgi buvo siame turnyre bet tiek tosmile

 tomaslt | 2014.11.01 18:10
img
  Wau

 MJ_Jamaica | 2014.10.31 23:34
img
  Tautvyz, kaip visada stebini su savo darbais. Tikrai liux (Y). Tęsk ką pra dėjai ir tobulėk toliau smile

 rastaman | 2014.10.31 21:18
img
  Mane labai pralinksmino 2-asis faktas smile smile

 Batia | 2014.10.31 19:24
img
  meluoji,susisekei tu

 darek10 | 2014.10.31 18:47
img
  Labai šaunus darbelis. ir yra vietu is kuriu galima tirkai pasijuokti smile Ml dc smile

 arvydas | 2014.10.31 18:40
img
  nekvieskit į draugus. vis tiek nempriimsiu smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas