2014.10.29 Nba LIVE TIME (7)

img  
4Nba Live Time vėl jums pateiks karščiausias ir naujausias Nba.Revolution turnyro naujienas


Trumpai ir aiškiai tai, ką šiandien jums pateiksime

• 3 įdomūs faktai
• Nba.Revolution "Twitter Buzz"
• Dviejų komandų apžvalga
• Karjeros saulėlydis ar naujas etapas
• Interviu su Auga0509
• Naujas laikraščio rėmėjas


• 3 įdomūs faktai


1. Konisua 11 kartų yra tapęs čempionu.
2. Iš viso šiuo metu laisvų agentų yra 248.
PG-67 SG-44 SF-57 PF-52 C-28
3. Brangiausias šiuo metu komandą turintis žaidėjas yra LeBron James jo kaina 17545 $

Nba.Revolution "Twitter Buzz"


Goran Dragic @Goran_Dragic
Puikios rungtynės, bet reikia tobulinti ginyba. Įspūdingas Delfino pasirodymas gaila jog jis paliko mūsų komandą.

Kobe Bryant @kobebryant
Gaila jog esu priverstas palikti Oklahoma, nes miestas ir komanda man tikrai patiko.

Derrick Rose @drose
Lengvos pergalės prieš "Heat". Kitas mūsų taikinį Konisua su savo "DREAM TEAM"

LeBron James @KingJames
Puikios dvi rungtynės prieš "Bucks" Privalom pakartoti.

Evan Turner @thekidet
Neįtikėtinas Delfino pasirodymas 10/19 3pts. Sunku sustabdyti žaidėja kuris viską įmeta per rankas.

John Wall @JohnWall
Skaudus pralaimėjimas "Raptors", bet mes dar atsitiesim ir atkeršysim.


Dviejų komandų apžvalga

Pirmoji apžvalgos komanda bus Boston "Celtics"

Treneris: ulytaem

Statistika:

Lyderis: Jared Sullinger 19.3 taško 5.8 aktvoto kamuolio ir 1.7 blokuoja metimų per rungtynes.

Numatomi slapti ginklai: Kelly Olynyk ir Marcus Thornton

Apžvalga: Netikėtai Rolas pasirinko "Celtics" taip sumaišydamas visas kortas. Ulytaem jau skrisdamas į Bostoną buvo nusprendęs ko teks atsikratyti. Po kelių dienų komandą paliko Bogans, Salmons, Bynum ir Wallace, o į komandą atvyko Terrence Williams. Analitikai "Celtics" ekipą vertiną kaip ambicinga ir galincia nustebinti savo aukštais žaidėjais. Sullinger'is iš kart ėmėsi lyderio vaidmens kuri išlaikė iki dabar, bei jam puikiai talkina ir mažieji žaidėjai tokie kaip- Turner, Green ir Dragic.

Trumpas interviu su treneriu:

Žurnalistas- Ar komandoje dar bus pasikeitimų po Bynum atvykimo?

Rolas- Mano manymu , nereikėjo iškeisti Karaliaus Jameso , nes jis yra geriausias lygos žaidėjas. Taipat nereikėjo iškeisti Kevino Love. Turėjo pasilikti šiuos du žaidėjus. Bet yra kaip yra , po mainų virtinės , žaidėjei yra pasimete ir galvoja , kad gali būti betkada iškeisti , tai + sų neduoda. Na tikėkimies , kad esama sudėtys susižais ir Cavsai pademonstruos galingą žaidimą.

Žurnalistas- Ar tureti žaidėjų komandoje kurie gali tapti slaptais ginklais?

Rolas- Mūsų komanda žaidžia komandiškai ir betkuris žaidėjas gali betkada išauti , Sullingeris , Greenas , Dragičius , Turneris tai žaidėjei kurie yra komandos nugara. Tačiau X faktoriais gali tapti - Manu Ginobili , Mike Miller , Kelly Olynyk , Terence Wiliams kuris savo dėjimais gali sudrebinti bet kurios komandos krepšį ir tapti netikėtumu.

Žurnalistas- Dėkui už interviu....

Rolas- Ačiū , žurnaliste.


Antroji komanda yra Memphis Grizzlies.

Treneris: tautis

Statistika: 82.7 taškai per rungtynes, 25.6 atkovoto kamuolio ir 51.5 procentų taiklumas.

Lyderiai: Derrick Rose metantis po 17.4 taško ir Rudy Gay 16.1 taško per rungtynes.

Numatomi slapti ginklai: Hasheem Thabeet ir Beno Udrih

Apžvalga: Iš esmės pasikeitusi "Memphis Grizzlies" komanda. Daug naujų veidų kurie sukelia daug kalbų ar tai gerai ar blogai. Vieni analitikai sako: jog tai sutrigdys komandą ir neleis jai jaustis laisviem, o kiti sako: jog tai sukels papildomą įtampa treneriui ir sirgaliams, bei kai kuriems žaidėjams. Prieš kelias dienas komandą papildė Drew Gooden kuris padirbėjas su "Grizzlies" treneriais atgavo gerą fizinę formą ir iškart tapo komandos ne tik komandos lyderiu, bet ir siela. Bet kai Gooden ir Rose yra uždengemi retas kuris žaidėjais patempe komandą tiek jog būtų galima parsivešti pergalę namo.

Šį kartą trenerį kalbino- Kaukas

Kaukas- Sveiki, pone tauti, jus trukdo laikinasis korespondentas kaukas, galėčiau jums užduoti kęleta klausimų?

tautis- Taip be abejo.

Kaukas- Hehe, mums pasisekė, kad turime teise gauti eksliuzyvinį interviu iš Vakarų konferencijos lyderio. Kokie šio sezono tikslai?

tautis- Na tikslas, kaip visuomet vienas - čempiono titulas, bet kadangi mano konferencijoje yra pajėgiausias žaidėjas Konis manau man užtektu daeiti iki "Top 4" atsižvelgiant ir į tai jog buvau padaręs pertauka.

Kaukas- Sakote pertrauka, tai gal tos pertraukos neleidote veltui? Galbūt bandėte sukurti planą, kaip sensacingai pašalinti Konį iš čempiono titulo kelio?

tautis- O jūs mėgstat juokauti (juokiasi). Ne tikrai ne petraukos metu aš skyriau daug laiko sau, nenagrinėjau kitų žaidimo technikų ir nekūriau savu naujų, nes manau mano taktikos yra geros, visą tą laiką aš praleidau štanginėje su tikslu, jog priešininkai prie manęs taikysis, o ne aš prie jų ir jog jie galvos kaip mane įveikti, o ne aš!

Kaukas- Norėjome paklausti, ką manote apie taip pat diviziono lyderio iš priešingos barikadų puses, t.y Rytų konferencijos trenerio bandymus sukurti nauja komanda paleidžiant buvusius lyderius, kaip- Lebroną, Love. Ar tai jam išeis į naudą?

tautis- To trenerio logika keista, jis nori žaisti vien tritaškiais ir dėjimais, o apie fg pamiršta, na iš tiesų aš manau kad jo kiaušai dar per skysti nukeliauti iki čempiono titulo, tai rodo maža patirti, tačiau jo kurioziški trade sudrebino visą NBA niekas negalėjo suprasti, kam jam tiek mažu įžaidėjų ir ka jis su jais veiks. Tai pamatysime ateityje, o as jam galiu palinkėti tik sėkmės.

Kaukas- Ačiū už jūsų nuoseklius klausimus ir sugaišta laiką su manimi, ką palinkėtumėte visiems dalyviams?

tautis- Palinkečiau didžiausios sėkmės artėjant PO, jog jie būtu aktyvus ir pilni noro žaisti.


Karjeros saulėlydis ar naujas etapas

Praeitą sezoną grįžes Tautvyz prikėlė "Pelicans" naujam gyvenimui ir pateko į Playoffs. Pirmą etapą peržengė nesunkiai, o antrame etape visų manymų turėjo žaisti "Rockets" su Darek*Bondu. Bet Darek neturėjo savo kompiuterio, o Bondas dirbo. Taip Tautvyz gavo kur kas silpnesnį varžovą ir nesunkiai perėjo antrajį etapą. O konfirencijos finale susikovė su pačiu Konisua. Dar prieš šia serija visiems buvo aiškus nugalėtojas, nes Konisua turėjo Dream Team, o Tautvyz atėjas gavo vidutiniokų komanda. Bet pasiteisino taisyklė kuo silpnesnė komanda tuo didesni pasiekimai. Jau pirmose rungtynėse Tautvyz laimėjo pries Konisua. Taip nustebindamas visus ir suteigdamas viltį jog Konio era baigsis. Bet kaip sakoma neperšokes grovio nesakyk OP. Antrose rungtynese Konisua nušlavė "Pelicans" ir išlygino serijos rezultatą 1:1. Na ką trečias ir lemtingasis mačas po šių rungtynių nebebus tesema serija, o pralaimėtojas turės tenkintis 3/4 vieta. Visos rungtynės vyko taškas į tašką. O likus žaisti 15 sekundžių greitoje atakoje Kobe Bryant pelno tris taškus ir išveda Lakers į priekį. Ir palieka Tautviui vos 2 sekundes. Kaip gali būti jog visas rungtynes 2-4 taškais pirmavosi komanda ties iškritimo riba. Paskutinėje atakoje likus žaisti 2 sekundes Vasquez patikimas metimas kuris išprovokuoja pražanga Gladness ir sumeta visas tris baudas viltis atgiją. Finalo verta serija tesesi, bet kai parodė ateitis tai buvo tikrasis finalas. Bet per pratesima pramesti keli laisvi metimai galutinai pražudė "Pelicans" ir Konio era tesesi.
Šį sezoną jau Tautvyz su Bucks patyrė 5 pralaimėjimus. Skaudžiausias buvo prieš Darek. Kai Valančiūnas po krepšiu ėmė viena po kito kamuolius taip leisdaves lengvai kartoti atakas. Pralaimėtos rungtynės lyderiai neatidirbo tiek kiek reikėjo.
Po šio pralaimėjimo kilo kalbų jog Tautvyz svarsto pasitraukima iš Nba.Revolution visam laikui kitaip sakant daro Retired. Bet jį stabdo viena mintis jog savo sąskaitoje neturi žiedų ir tai gali būti paskutinės rungtynės Nba.Revolution turnyre.
Gal tai naujas etapas kuris prasidės galingesniu žaidimu nors ir pralaimėta 5 kartus, kartus, bet praeitais metais nepavyko įveikti Konisua tai šis sezonas turėtų būti perversmas visame turnyre.

Interviu su Auga0509

Žurnalistas- Sveiki, kaip jaučiatės grįže į turnyrą po trumpos pertraukos?

Auga- Sveikas , neblogai ,šįkart naudoju joystick dėlto truputu sunku vėl priprasti prie Nba Live 2005.

Žurnalistas- Rytų konferencijoje esate vos 12 vietoje ar tikitės patekti į PO?

Auga- Atsakysiu atvirai , ne . Prieš tai žaisdavau dėl patekimo į PO , o dabar po ilgos pertraukos žaidžiu tik dėl savo malonumo.

Žurnalistas- Beveik visas rungtynes sužaidėte prieš Konisua. Ar jums tai duoda patirties ir didesnės motyvacijos?

Auga- Žinoma , įdomiau prieš stipresni žaist, tada nebūna pykčio, kad pralaimi (juokiasi). Dabartinis tikslas neleist jam pelnyti 100 taškų per varžybas. Nors norėčiau daugiau varžybų sulošti ir prieš savo lygio varžova tada pažiūrėčiau kiek iš tikrųjų moku lošt nba , nes koniui net stenktis nereikia ,kad mane įveiktų.


Žurnalistas- Šį sezoną aktyviai norite prasukti kokį trade. Ar tai dėl kokių problėmų komandoje ar šeimoje?

Auga- Šį sezoną komandoje surinkti labai puikus ir atletiški žaidėjai , deja, tai turi įtakos tritaškiu pataikimui kolkas pataikėme tik 16/69 tritaškių .Dažnai dėl to darome ir daug klaidų nes visi veržiasi link krepšio ir praranda kamuolius, nesiryždami mest iš toli. Šiuo metu ieškome universalaus žaidėjo galinčio pataikyti iš toli kuri duotu paspirtį komandai reikalingam momente.

Žurnalistas- Ar žaisdamas prieš Konisua jau pastebėjote jo Bug'us?

Auga- Taip kelis pastebėjau. Keistai ten pas jį viskas vyksta .

Žurnalistas- Ar komandoje dar liko žaidėjų kurie gadina vaizdą aikštelėje?

Auga- Šios informacijos išduot nenorime , nes po tiek pralaimėjimu žaidėjai ir taip nesijaučia laimingi. Nors viena išduosiu . Su howardu jau buvo kalbėta apie jo forma nes kolkas po krepšiu jis atrodo silpnai ir negali nusistumti silpnesniu varžovu.

Naujas laikraščio rėmėjas

Daugelis jau pastebėjote naują logotipą. O virš Nba Live Time užrašo Air Jordan logo. Daug kas pagalvojote jog tai dekoracija ar šeip būdas išgarsinti laikraštį pasitelkent kitų šlove. Bet nieko panašaus Nba LIVE TIME laikraštis sulaukė pasiūlymo sudaryti kontraktą su Air Jordan kompanija. Ji mus rems, bet su sąlyga jog reklamuosim kompanija. Tai mes uždėjome jų logo virš mūsų taip padarydami abiems naudos.

Šį kartą tiek. Sėkmės :) Tautvyz
 

Komentarai

 MJ_Jamaica | 2014.10.30 15:37
img
  Visai fainas straipsniukas (Y)

 Tiger14 | 2014.10.30 10:07
img
  Na taip labai pagyvina ir suteikia nemazai sarmo musu REVO turnyrui sie unik alus zurnalistiniai sedevrai smile

 rastaman | 2014.10.30 00:05
img
  Va čia jau rimti straipsniai, panašu jog turime neblogą žurnalistą. Tai p ir toliau, Tautvy! smile

 ulytaem | 2014.10.29 22:31
img
  Tautvyz neketina pasitraukti , nes dar nėra iškovojęs žiedo , o kai išk ovos teks ginti , o šeip visus nustebino mestas išukis konisuai. smile

 ulytaem | 2014.10.29 22:30
img
  Nu maladėc Tautvyzai , kuo toliau tuo labiau tobulėji , nepalik revo !!! N ice straipsnis... smile

 kaukas | 2014.10.29 21:49
img
  Opa, viskas gerai, o dar geriau, kad mano interviu su tauciu idetas :P

 darek10 | 2014.10.29 21:48
img
  Tautvy kaip matai visiems patinka ! taip ir toliau !

 Airidisas | 2014.10.29 21:47
img
  Puiku kaip visada, aukšto lygio darbas smile

 arvydas | 2014.10.29 21:32
img
  Įdomus faktas:
Doshke susitvarkė skype.

 Tiger14 | 2014.10.29 21:30
img
  Ir vel eilini karta sauniai smile 10 balu !!!

 Nojus | 2014.10.29 21:08
img
  Gera naujiena smile laukiam nauju laikrascio numeriu!

 tautis | 2014.10.29 20:53
img
  šaunuolis lauksiu dar tokiu naujienu

 Teemo1 | 2014.10.29 20:38
img
  Vistiek suklydai kobes alga Alga: 27849 $

 Tautvyz | 2014.10.29 20:33
img
  Praleidau Gasol kuris 19k+ kainuoja srr uz klaida

 fallen | 2014.10.29 20:29
img
  mldc taip ir toliau

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas