2014.10.27 Nba LIVE TIME (6)

img  
2Nba Live Time vėl jums pateiks karščiausias ir naujausias Nba.Revolution turnyro naujienas.


Trumpai ir aiškiai tai, ką šiandien jums pateiksime

• 3 įdomūs faktai
• Nba.Revolution twitter buzz
• Turnyro verksniai
• Pirmadienio istorija apie ...
• Interviu su Rolu

Taigi pradėkime


3 Įdomūs faktai:

1. Konisua šį sezoną gali sulaukti pasipriešinimo.
2. Daugiausiai Nba.Revolution turnyre sezonų yra sužaides Konisua. Iš viso 28
3. Daugiausiai sezonų trenerių titulą treneriai laimi treniruodami East konferencijos komandas. Todėl yra didelė tikimybė jog Konisua šį sezoną tenkinsis 2 vieta.


Nba.Revolution twitter buzz

Danté Exum @daanteee
Džiaugiuosi persikėles į Milwaukee, bet gaila jog pirmose rungtynėse vilkint "Bucks" apranga pralaimėjom. Bet mes dar atsigriebsim.

Jonas Valanciunas @JValanciunas
Dar viena pergalė ir puikus mano, bet komandos pasirodymas. Let's go RAPTORS

Kevin Durant @KDTrey5
Dar viena lengva pergalė. Su kiekviena pergale mes artėjam prie nugalėtujų titulo.

LeBron James @KingJames
Nesuprantamas "Cavaliers" vadovybės mąstymas. Nori mane iškeisti už pora vidutiniokų. Be manes Cavs nieko nepasieks susiprotėkite.

Jared Sullinger @Jared_Sully0

Negaliu patikėti puikios rungtynės. Dragic 14 ast. Nice Job my man.

Turnyro verksniai

Daug kam seniai yra atsibode verksniai tokie kaip- Tautvyz, Batia, ScreaM.

Tautvyz garsėjo nemokėjimu pralaimėti. Dažnai po rungtynių nevaldydavo emocijų ir užsipuldavo savo priešininką kuris į įveigdavo. Tas pats ivyko šį sezoną. Po pralaimėjimo "Rockets" iš karto užsipuolė Buzzer. Kurį, net išvedė iš kantrybės. Tai pat daug kritikos žėrė ir savo žaidėjams sakydamas: jog šie žaidėjai neverti, net turėti komanda.

Batia ir Scream šį sezoną susijungė ir iškart pasipylė pasipiktinimas Administracijos darbu. Kai buvo bandoma padaryti įspūdingus mainus.

Golden State
Stephen Curry, Derrick Rose, Andre Drummond
LeBron James, Kyrie Irving, Mike Miller
Cleveland

Tačiau vienbalsiai adminai atmetė šiuos mainus. Ir abudu treneriai puolė aiškintis kodėl buvo atmesti mainai. Po ilgų diskusijų abi pusės išsiaiškino ir kalbos nutilo. Paklausti ar ruošiasi pasitaisyti iškart atsijungė ir neatsakė į šį klausymą. Yra manoma jog jie skleidžia korupcija turnyre.

(truputis Chato)


Pirmadienio istorija apie ...

Pirmadienio istorija apie... Tai mūsų nauja rublika kurioje kuris nors iš buvusių arba esamų narių pateiks kokio nors istorija. Šiandien jums istorija papasakos Tomenas kaip pradėjo NBA LIVE turnyrų karjera.


2006 metais tėvas nupirko pirmą geresnį kompiuterį, nors ir neturėjau interneto, dar tuo metu žaisdavau tokius, kaip Warcraft ar Gta.
Vieną dieną pabodo žaisti tuos pačius žaidimus ir paprašiau draugo, kad įrašytų įdomesnį žaidimą. Kai pasiėmiau iš draugo diską jis man, net nesakė ką įrašė tik pasakė, kad patiks.
Tai buvo Nba Live 07 tik įjunges ,pažaides jį supratau, kad tai yra tai ko aš norėjau, tai ką aš mėgstu.
Pusę metų diena iš dienos žaisdavau jį prieš draugus, kai viena dieną interneta pagaliau ir man įvedė!
Puoliau ieškoti Nba turnyrų internete ir štai bum !!! Tai buvo Nba-nation, Nba Live 08 serijos žaidimas, visi priėmė svetingai pamokė ir apmokė.
Tačiau pažaidus kelis mėnesius pabodo Nba. Kaip taip gali būti, kad mano mėgstamas krepšinis gali pabosti?
Vieną dieną ėmiau ieškoti kažko naujo ir boom!! Nba-os turnyras, Nba Live 05 serijos turnyras ,pažaidęs sezoną sužinojau, kad turnyras užsidaro ir teko jį apleisti.
Po kiek laiko laiko, nežinau kaip , bet papuoliau į NBA REVOLUTION grupę , pažiūrėjas virš grupės pastebėjau nuorodos adresą kuriame buvo parašyta : http://nba.revolution.lt
Pažaidęs šiek tiek nebegalėjau sustoti mane taip įtraukė, kad net mokyklą kai kada praleisdavau dėl šio turnyro, kad tik akcijos pinigų daugiau susirinkčiau.
Net praėjus nemažai laiko ,sukasi ratu mintyse jis, net isvažiavus iš Lietuvos neina niekaip pamiršti- laiko -nėra, bet pamiršti negaliu
Daug žmonių su kuriais bendravau Rolas, Rasta ,Arvydas ,Tautvyz ir kiti pasidarė kažkas daugiau, ne tik paprasti žaidejai, kai nueinu vienam kartui pažaisti- dėkoju vienam žmogui : Rastai- kuris sujungė mus visus.


Interviu su Rolu

Žurnalistas- Sveiki, visų pirmą pradėkime, klausymu kokia atmosfera yra komandoje?

Rolas- Sveiki. Komandoje yra išties puiki atmosfera , visi žaidėjei žaidžia komandiškai , visi gauna daugiau ar mažiau laiko , šį sezoną žaidžiame be LeBrono Jameso , su silpnesene komanda , neturime aiškaus lyderio , komandoje gali betkada ir betkas išauti reikiamu metu , dirbame treniruotėse , geriname žaidimą ir po truputi igauname optimalia sportine forma , žinoma žaidime dar yra nemažai broko , bet taisomės , kovojame , stengiamės. Komanda mūsų turi lygiaverte pamaina , dėl to džiaugiamies.

Žurnalistas- Turėjote gan aukštą picką, bet kodėl pasirinkote Boston "Celtics"

Rolas- Tiesiok , šį sezona norėjome paprastos komandos , be aiškių lyderių , todėl pasirinkome Bostona , komanda atrodo silpna , tačiau turi dauk potencialo , keletą mainų ir komanda atrodo išties simpatiška.

Žurnalistas- Pastariuoju metu kyla daug pasipiktinusių trenerių, dėl nepraleidžiamų mainų. Kaip siekiate susitvarkyti su tokiais treneriais?

Rolas- Kiekviename sezone , būna nepatenkintu treneriu , dėl nepraleidžiamu mainų ir tai yra nieko keisto , juk visiems niekada neitiksi. Stengiamies nekreipti dėmesio , nes jeigu isivelsi į pokalbius aštrius , nieko gero nebus. Aišku , nieko nesakau , kartais ir mes suklystame , tai yra naturalu ir žmoniška , bet kartais ir būna perleistos mainų ribos , kuomet jau trade nėra logiškas , atmeti irt paskui gauni dauk nepasitenkinimo , norėčiau tiesiok pasakyti Peace all.

Žurnalistas- Kokie jūsų planai šį sezoną? Kokia vietą norėtumėte užimti?

Rolas- Sezone , neturime planuose kažkokios aiškiuos vietos , tiesiok patekti į Playoffs , o Playoffsuose mūsų tikslas pasiekti Konf Finalą , o toliau kaip dievas duos.

Žurnalistas- Ką laikote šio sezono favoritu? Ar ištikrūjų atsiras komandų kurie sugebės pasipriešinti Koniui?

Rolas- Šio sezono favoritu laikau žinoma ano sezono čempiona Konisua. Tačiau , yra ir kitų favoritų kurie gali pasipriešinti jam. Mano spėjimu NR 1 - Tautvyz , NR 2 - darek*bondas , NR 3 - Batia*ScreaM.

Žurnalistas- Dėkui už interviu...

Rolas- Prašom , sėkmės jums

Tikiuosi patiko ir laukite kito numerio!!! ;) Tautvyz
 

Komentarai

 fallen | 2014.10.29 08:39
img
  Mldc


 arvydas | 2014.10.27 20:57
img
  žė žė ir mane paminėjo smileD

 Nojus | 2014.10.27 15:34
img
  Geras straipsnis smile

 Airidisas | 2014.10.27 13:24
img
  Šaunu! smile

 darek10 | 2014.10.27 12:59
img
  ziauriai geras straipsnis ! Taip ir Toliou Tautvy !

 ulytaem | 2014.10.27 12:54
img
  Kuo tuoliau - tuo idomiau , gerai čia su Nba Twitter smile Ir su Istorija smile

 ulytaem | 2014.10.27 12:54
img
  Nice straipsnis smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Airidisas
  04.21 07:25
  Zamai, zamptkni pašča bo ja naščia

  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas