2014.10.06 Interviu su Dareku

img  
Kaip jau turbūt žinote turime naujus čempionus, jais tapo Dareko ir Bondo vadovaujama Portland Trail Blazers. 36-ojo NBA Revolution sezono finale Dareko vedama Blazers 2-1 palaužė ScreaM'o Raptors ir iškovojo titulą. Nusprendžiau pakalbinti šviežiai iškeptą čempioną.

Dzin dzin, skambinam į duris. Piktas moteriškas balsas: "Kurwa mat ko ble norit???"
Atsakom "Mes pas Dareką." Tada parodo į gretimas duris, kur gyvena mūsų čempionas. Darekas išverda kavos ir pradedam pokalbį.

Laba diena, Darekai. Visų pirma sveikinam galų gale tapus NBA Revolution čempionu. Kaip sakoma pirmas titulas pats saldžiausias. Kiek laiko prireikė pasiekti išsvajotąjį titulą?
Sveiki gerbiamasis žurnalistas. Didelis Ačiū! :) Visų pirma norėčiau pasakyt, kad be mano gero asistento Bondo, nebūčiau laimėjęs, kadangi tai žmogus, kuris moka tiesiog fantastiškai surinkt gerą komandą. O šito titulo siekiau labai ilgai, NBA 05 pradėjau lošti dar 2011 metais, buvo daug ilgų petraukų, tačiau po tiek laiko man pavyko! :)

Gal galite papasakoti apie savo debiutą NBA live 2005 turnyruose. Kaip man žinoma, tai buvo NBA-Sport turnyras. Kaip jums ten sekėsi? Gal susiradote ten draugų arba priešų?
Su mielu noru. Taigi, apie NBA Live 2005 turnyrą išgirdau išvis netyčia, kažkaip viename puslapyje radau skelbimą, nors tame puslapyje gal buvau tik 3 kartą ir pagalvojau, kad reikia išbandyti. Gal net jeigu netyčia nebučiau pamatęs, tai dabar nebūtų manes čia. :( Pirmi metai NBA05 tikrai buvo labai sunkūs, daug pralaiminėdavau ir dideliais skirtumais, tačiau visada lošdavau prieš stipresnius, kad pramokti žaisti. O vienas iš pirmų mano bičiulių, kurį ten susiradau, buvo Karolis (Hiller). Su juo nemažai ir laiko prabuvome vienoje komandoje.

Turbūt pasitreniravus NBA-Sport turnyre debiutas Revoliutone jau buvo sėkmingesnis? Ar pameni kiek kartų buvai arti titulo ir kaip galų gale tai su Bondu įgyvendinai?
Taip. Buvo kur kas sėkmingesnis. Grįžau labai patyręs, suaugęs. Per visą laiką arti titulo buvau gal 5 kartus, būdavo atrodo, kad team surinkta gera, sezone laimiu prieš visus, tačiau kai ateina Playoffs kažkas atsitinka, tai žaidėjai nesusitvarko su jauduliu, tai traumos ir t.t... Tačiau 36-ame sezone, viskas susiklostė tiesiog idealiai. Nebuvo jokių traumų, o Lillard su J.Smithu įgyvendino mano svajonę. :)

Pakeliui link titulo eliminavai turbūt principinį savo varžovą, daugkartinį čempioną Rolką, o finale įveikei kitą ne ką silpnesnį trenerį ScreaM. Kuri serija atkrintamosiose buvo pati sunkiausia?
Sunkiausia serija buvo prieš Rolką, kadangi su juo vyksta visada principinė kova. Prisiminant finalą, kai įdėjo paskutinėm sekundėm su Lebronu James`u ir atėmė iš manęs titulą, kurį jau beveik turėjau savo rankose. Šį kartą po labai sunkios ir atkaklios dvikovos, tik 2-1 jį nugalėjau, tačiau noriu padėkoti jam už labai įdomią ir gerą kovą. O ScreaM`ui norėčiau perduot, kad mažiau nervuotūsi, pagaliau suaugtų ir nenaudodų tiek bug`ų pergalėms. :)

Sklido gandai, kad ScreaM'as supratęs, kad titulo neiškovos elgėsi labai negarbingai. Užgauliojo rasistinėmis temomis. Gal norėtum jam į tai kažką atsakyti?
Tarkim: In your face ScreaM!!! :D

Šita frazė kaip tik tinka, :D na bet nieko, visi mes buvome tokiame amžiuje, kiek jam ten 14 metų? Tai tikėkimės užaugs ir taps garbingesnis. Nes kolkas jeigu girdi frazę "pisk nx", reiškias kažkur netoli yra Scream. :D

Vienas jūsų tautietis gerbiamas pan Čepkovskis (Partizanas) prašė pasveikinti tave su pirmuoju Lietuvos lenkų iškovotu titulu ir žadėjo kartu aplaistyt titulą. Ar jau atšventėt su Bondu, ar dar tik planuojat šventimą?
Čia rimtai? :D Tada didelis Ačiū jam, lauksiu! :D Planuojam, kadangi Bondas nuo 5-adienio švenčia kažkokį gimtadienį, tai vis dar yra laukiamas jo pasirodymas komandoje. C.Brewer man prasitarė, kad yra piktas ant jo už tokį poelgį. Nes nekelia net ragelio...

Šį sezoną turnyre vėl pasirodė visiems varžovams šiurpą keliantis lapinas Konisua. Ar manote jog įmanoma nukauti jį ir apginti titulą? Aplamai kas dar be Konisuos pretenduoja šiame sezone į titulą?
Manau, kad įmanoma. Ir labai tikiuosiu, kad taip ir įvyks. Į titulą taip pat pretenduoja, kaip ir visada, Rolas, o toliau kas dar gali pasipriešinti jam nematau. Nebent iš naujokų kas nors žiauriai nustebintų. Na gal dar ScreaM, jeigu jau visais įmanomais bugais pasinaudos.

O dabar atitrūkim nuo kalbų apie titulus ir pakalbėkim linksmesnėmis temomis. Per beveik 3 metus NBA Revolution turnyre susiradai ir draugų ir priešų. Niekam nepaslaptis jog tave sieja artima "draugystė" su kavenskais gezais Xoba ir Dencyku. Ką manai apie šiuos veikėjus? Ar nebijai dėl jų grasinimų nužudyti ir panašiai? :D
Aš čia galėčiau rašyt ir rašyt, :D tiesiog poto atsibos man skaityt jų komentarus. Man tai labai juokingi tie jų grasinimai. Gal geriau neliečiam šitos temos. :D

Tikėkimės jie taip pat kaip ir ScreaM kažkada suaugs. O ką šiaip veiki gyvenime beto, kad treniruoji NBA Revolution komandas?
Tikėkimės. :) Esu studentas, studijuoju transporto logistiką, o taipogi dirbu. Laisvalaikį stengiuosiu leisti kuo aktyviau, nors kartais dėl tokiu idealių akcijų kaip ši, tenka ir panolaifint. :)

Turbūt esi ir šiaip krepšinio sirgalius. Kokias komandas palaikai NBA ir kokias Lietuvoje arba Europoje? Kuri komanda yra tavo pati mėgstamiausia?
Nesvarbu kas lošia Eurolygoj, arba Euro Cupe, visada palaikau Lietuvos komandas, nesvarbu ar tai Žalgris, LR ar Neptūnas. NBA esu Los Angeles Lakers fanas, daugiausiai dėl Kobės. :) LKL visada esu už silpnesnes komandas, įdomiau taip žiūrėti, o kai vyksta grandų mūšiai, tai neskelbsiu už ką sergu, kad nebūtų konfliktų. :D

Sergi už Lakers ir mėgsti Kobe. Galbūt tu esi garsusis basketnews.lt komentatorius TDay? :D
Neeeee, :D tačiau šitą komentatorių matau žino jau visa Lietuva. :D

Taip žino jį visi ir jo meilę Kobei. Kitas klausimas būtų apie merginas. Mūsų turnyre yra daug nepatyrusių, smalsių paauglių. Gal galėtum pasidalint savo patirtimi ir pasakyti, kurios merginos geresnės lietuvaitės ar lenkaitės? O gal rusaitės ar chacholkos? :D
Su chacholkom deja dar neteko man bendraut iš arti. :D Kaip ir aišku, jog man geriau sekasi bendrauti su lenkaitėmis, tačiau yra ir labai "gerų" lietuvaičių. Visada reikia turėt norą ir tada merginą susirasti yra labai lengva. Manau, apie tai kaip ir kas, gali nemažai papasakoti ir mūsų žurnalistas? :D

Žurnalistas savo laiku buvo labai pasileidęs, todėl nenorėčiau jog jaunimas sektų mano pėdomis. Dėlto savo patirtimi viešai nesidalinsiu :D Ką gi dėkui už pokalbį ir dar kartą sveikinu su titulu. Gal pabaigai norėtum kažką palinkėti NBA Revolution dalyviams?
Ačiū dar kartą! Bondas The Best! Klausykit Bondo, gerbkit "tėvą" (rasta) :D ir nesekite Scream pėdomis!

Dėkui už pokalbį! Sėkmės!


Žurnalas "Revolutiono tiesa"
Korespondentas rastaman
 

Komentarai

 arvydas | 2014.10.07 00:25
img
  Beje NBA SPORT bandė nukonkuruot NBA OS prieš įsikuriant NBA HQ, tada įs ikūrė HQ su lėvu webu, bet jiem susiklostė geros aplinkybės gaut iš eu rio webą.

Taip, tą patį, kurį dabar naudojam.

 Nojus | 2014.10.06 23:59
img
  Sveikinu, čempione! smile

 darek10 | 2014.10.06 20:11
img
  Aciu ! smile

 ulytaem | 2014.10.06 20:08
img
  Sveikinu Darek !!!

 darek10 | 2014.10.06 19:58
img
  tai ir jus saket kad ne isvaziuosiu is Kauno smile smile

 xobac | 2014.10.06 19:55
img
  Man tai labai juokingi tie jų grasinimai. Gal geriau neliečiam šitos temo s. smile

Darekai kas grasino su bondu atlekt ?smileD
Mes tau tik pas akem jog kaune rasies ne vilniui smile

 Partizanas | 2014.10.06 19:43
img
  Poland Trail Blazers!!! smile
Pozdrowienia!!!

 rastaman | 2014.10.06 19:39
img
  The first title is the sweetest! smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas