2014.09.17 Worms Revolution

img  
Sveiki, su Jumis sveikinasi dencyk. Praėjo beveik metai po Lietuvos Worms vyriausybės pastato gaisro, bei žlugimo... Po ilgų, beveik metus trukusių, partizaninių kovų ir derybų, pagaliau, pagaliau iškovota teisė pradėti naują WORMS sezoną!

Per metus nutiko daug, degant Lietuvos Worms vyriausybės pastatui sudegė penktojo ir šeštojo sezono bylos, tad jokios informacijos apie juos nėra, todėl oficialiai skelbiame, kad šis - naujos eros, atgimimo WORMS sezonas kyla iš pelenų ir bus 5-tasis, bei kartu jubiliejinis!


Tikimės, kad senbuviai sugrįš vien iš pagarbos šiam turnyrui ir laukiame naujų narių.
Šis sezonas bus šiek tiek įdomesnis. Bus renkamas viso sezono naudingiausias sliekas, bei komanda, žinoma išliks ir senosios nominacijos.

Žaisime visas schemas, daugiausiai kartų per sezoną sužaista schema bus žaidžiama atkrintamosiose.
Tai pat bus naujovė - komandos sudėtis kurios negalėsite keisti ir kiekvieną kovą turės kovot tie sliekai kurie buvo užregistruoti.

Ar pavyks įgyvendinti šiuos kilnius tikslus ir atgaivinti Worms Revolution turnyrą priklauso tik nuo jūsų! Norintys dalyvauti turnyre, kuriame renkasi tikri vyrai registruokitės ČIA!dencyk
 

Komentarai

 arvydas | 2014.09.17 15:58
img
  O tie kas dalyvaus, netik bendraus, bet bendraus labai daug. smile Visos istori jos išpasakojamos worms žaidimo čate smile Ir šiaip liūdnas rudens vakaras bus praskaidrintas geros nuotaikos.

REKOMENDUOJU

 dencyk | 2014.09.17 15:40
img
  Kadangi nusimato NBA lokautas, rekomenduoju WORMS! Čia visi yra lygūs, ža idimas nereikalaujantis didelio aktyvumo, pabandęs kartą sužaisti garantu otai užsikabinsi. Turėsi šansą bendrauti su tokiais revolution šeimos n ariais kaip rastaman ir Doshkė, kurie baigę karjerą NBA. Dėl worms gavim o ir šiaip neaiškumu galit kreiptis į skype: green_white13

 rastaman | 2014.09.17 07:40
img
  worms.revolution.lt - vieta, kur renkasi tikri vyrai! smile smile

 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas