2014.08.29 Interviu su Tautvyzu

img  
21Su jumis šiandien bus ilgametis nba žaidėjas ir naujas reporteris Airidisas, ilgai neradęs sau tinkamo pašnekovo pagaliau suradau, šiandien paimsiu interviu prie didelio alaus bokalo, iš gerai visiems žinomo bei daugkartinio finalininko ir gerbiamo buvusio admino, suvalkiečio Tauvyzo.

Airidisas: Sveikas, pone Tautvyzai. :) Kaip jums sekasi? Kodėl nesate labai aktyvus, nors esate vienas iš ištikimesnių NBA Revolution turnyro dalyvių? :)

Tautvyz:(stipriai spausdamas ranka sveikinasi) Laba diena, sekasi gerai. Per akcija patingėjau žaisti, o šiuo metu nelabai yra lošiančių.

Airidisas: Kokie jūsų šio sezono tikslai ar jūs jį jau nurašėte?

Tautvyz: (nesikulindamas ir gerai pagalvojęs sako)Tikslai kaip visada aukšti. Kolkas per visus sezonus nebuvau pralaides Playoffs. Tai manau per antrą akcija pasistengsiu labiau ir užimsiu 6-7 vietą.

Airidisas: Kaip manote kada gi ateis tas išsvajotasis auksinis sezonas, bei kada galvojate apie karijeros saulėlydį?

Tautvyz: (su dideliu liudesiu tarė)Jau manau mano laikas praėjo kada galėjau laimėti žiedus. Ir artėja laikas užleisti laiką jaunesniems.

Airidisas: Kokie prisiminimai apema tave pagalvojus apie ankstesnius laikus NBA Revolutione?

Tautvyz: (ilgai galvojęs ir prisiminęs senojo revoliuton "malonybes") Malonus priimimas į Revo šeimą. Bei daug pralaimėjimų. :D ir žalias fonas revolution saito.

Airidisas: Kaip manote, kas šiame sezone yra pagrindiniai jūsų oponentai?

Tautvyz: Visi yra stiprūs, bet manau Tomenas ir Scream'as. Tomenas daug rungtynių sužaides tai turetų būti įvaldes komandą.

Airidisas: Kokia vieta šiuose playoffuose sau numatote?

Tautvyz: (nesikuklindamas) Norėčiau 3/4 vietą užimti tikrai užtektu. Tačiau bus labai sunku, juk visi nori patekti į garbes lentą. (juokiasi)

Airidisas: Kokia gi ta buvo admino duona, kas buvo sunku, o kas malonu?

Tautvyz: (prisiminęs admino sunku darbą)Admin'u būti sunku, nes daug sulauki nereikalingos kritikos. Ypač iš tokių kai Konisua. Nepraleisk kokio trade ir pareina kritikos banga. Ir daryti vienam rostus Malonu padėti ir atvesti kitus žaidėjus į turnyrą

Airidisas: Užkulsiuose buvo girdima, kad susiriejote su vienu iš komandos žaidėju Nicholasu Batumu... Ir pavadinote jo darbą kaip žaidėjo nieko verto... Ir, kad jis nėra stiprus... Ar tai tiesa? Kaip viskas baigėsi?

Tautvyz: (ramiai atsakė) Susitikome prie alaus bokalo. Ir išsprendėme visas problemas ir jam pranešiau jog bus iškeistas į kitą komandą. Jis yra labai stiprus žaidėjas, bet netinka mūsų komandai

Airidisas: Kaip jums panelės suvalkietės? manau toks klausimas bus aktualus ponui rastamanui a.k.a mergišius

Tautvyz: Nu neblogas. Rolas isižiūrėjo viena, bet neišdrįso pakalbint iki šiol. Nu kaukui irgi patiko, bet kaukas jai ne :/. Man lietuvės ir suvalkietės geriausios, ir manau, kad visam revoliutionui gražių suvalkiečių užtektų, bet visgi li nkiu rastamanui tiek daug neištvirkauti : 3 (juokiasi)

Airidisas: Ką veikiate gyvenime? Sklinda kalbos, kad megstamiausias jūsų darbas šiukšlevežys?

Tautvyz: (piktai rėžė) Taip jūs labai teisus aš dirbu šiukšlevežiu. Įdomu iš kur viską sužinote, žurnaliūgos kišasi ten kur nereikia!.

Airidisas: Paskutinis klausimas, jūsų svajonių penketas ,bei geriausias jūsų žaidėjas kuris vedė jus į pergales?

Tautvyz:(pasikuklino) gali but retired žaidėjai? (ir galiausiai rėžė) C-Shaquille Oneal PF-Hakeem Olajuwon SF-Micheal Jordan SG-Kobe Bryant PG-Allen Iverson. Geriausias mano žaidėjas Dorrel Wright kai bulls turejau. Visi sake jog lavonas, bet buvo zveris

Airidisas: Ačiū už interviu!

Tautvyz: (sumokėjąs už mūsų alų tarė) Iki, visada prašom, bei kas norės parašo prašom į eilę, galima ir ant imtymių vietų.

Su jumis buvo gerbiamas Molėtai times žurnalistas Airidisas, iki kitu susitikimu, tikiuosi buvo įdomu skaityti:) Airidisas
 
 

VARTOTOJO PANELĖ
 
   Slapyvardis:
   Slaptažodis:
   Registruotis  
APKLAUSA
Ar jau laukiate sugrįžimo?

  Taip
  Ne
  Metu NBA
Turi prisijungti.

Balsavo: 16
POKALBIAI
 
  img Zamolskis
  04.19 13:24
  Lox jabanyj

  img Chicharito
  04.16 20:00
  sužlugdžiau turnirą ir tuo didžiuojuosi

  img algirdokas
  04.13 19:38
  dq Vainiauskai smile

  img Vainauskas
  04.13 18:31
  jus duhai, o algis vienas normalus

REKLAMA
img NBA Naujienos Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas